Şimdi Ara

Yine aracıma çarptılar yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.781
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Aracı Mart’ta sıfır aldım bu 4. Kaza ve hepsinde park halinde çarptılar
    Bu seferki şöyle oldu, yarım saat önce yatağımda yatarken caddeden gelen Kaza sesini duyup camdan bakmamla yıkılmam bir oldu. Küfür ede ede aşağıya indim.
    Ehliyetsiz bayan düz yolda giderken park halindeki aracıma çarpmış aracımın arka tampon parçalanmış, arka kapıda bir kaç santim ezik var ve sol Çamurlukta yine bir kaç santim ezik var aynı zamanda boya kalkmış.
    Çevredeki tanıdık esnafın büyüklük sende kalsın vs gaza getirmeleriyle tutanağa kadının kocasını yazdık sürücü olarak.
    Adamın numarasını plakasını aldım sabah buluşacağız .
    Sizce nasıl hareket edeyim? Servise çekmeyi düşünüyorum ama servis tamponu Çamurluğu kapıyı değiştirirse çok ciddi fatura çıkar ve 3 parça değişmiş olur. Değer kaybı fazla olur diye tahmin ediyorum. Dışarıda yaptırmak da istemiyorum.
    Ayrıca içten içe keşke ehliyetsiz kadını yazsaydım cezasını çekseydi de diyorum.
    Yarın ne yapmalıyım ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Trafiğin kanseri bazı kadınlar. Bi de sanki çok iyi araç kullanıyomuş gibi triplere giriyolar. direksiyonu sıkı sıkıya tutup direksiyona kilitleniyolar ifrit oluyorum. Geçmiş olsun. Artık kocasıyla anlaşmışsınız. Şimdi yeniden tutsak deseniz hem kabul etmezler hem de uğraşırsınız saçma sapan işlerle.

• Hocam o konu zaten öyle olacak da şu hasar kaydı ve değer kaybı işi Canımı sıkıyor.

• Bu dediğinizi yapmamalıydınız. Sırf bu hatanız yüzünden gözümde suçlu gibi gözüktünüz. Adaleti daha kendimiz kendimize vermiyoruz ki...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yanlış yapmışsınız.

• Dolandiriciliga ortak olmussunuz. Simdi adalet sistemi olan bir ulkede olsaydik ve karsilikli olarak anlasip sigorta sirketini dolandirdiginizi biri ihbar etse ve bunu ispatlasaydi haliniz ne olurdu hic dusundunuz mu? Neyse cok dusunmeyin bizim ulkemizde adalet sadece bakanlik olarak var :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ondan sonra sigorta fiyatlari neden artiyor.

• Kocasiyla konusun tahmini deger kaybini odesin.

Aslinda hic anlasmicaktiniz yada tamam madem oyle deger kaybini karsilayin demeniz aksi takdirde olmaz diyecektiniz...

Hukuki olarak ehliyetli biride carpsa bu parayi mahkeme yoluyla isteyenler var alanlarda.lakin mahkemeyle felan ugrasmadan direk alirdiniz...tabi isin dogrusu direk olayin oldugu sekil tutanak tutmak

Merhametli olmamak lazim bu konudalar.hukuki olarak degil sadece.bir trafik canavarini beslediniz istemeden.bi baskasininda canini yakicak.yol buldu

Gecmis olsun.mala gelsin.ne kadar uzuldugunuzu tahmin edebiliyorum.demesi kolay ama basla biseyin kefareti olur insallah

Deger kaybini muhakkak isteyin.olay sogumadan.belki bu sekilde iciniz sogur

• Ben olsam polis çağırırdım.
    Ehliyetsiz olarak araç kullanıp başkasının malına zarar vermenin bedeli, ders olurdu.
  • Çok büyük yanlış yapmışsınız direkt polis çağırmanız gerekirdi.Madem polis çağırmıyorsunuz zararınızın tamamını karşılamalarını(değer kaybı dahil) isteyebilirdiniz ve hiç uğraşmamış olurdunuz 100%100 haklısınız sonuçta.Polis çağırsaydınız direkt 3400 civarı bir trafik cezası yiyeceklerdi en başında sonra diğer masraflar sırayla devam edecekti ve akıllanacaklardı.Şimdi karşıdakinin cebinden hiç para çıkmadan bu işten sıyrılacaklar hiç bir şey olmamış gibi tekrardan trafiğe çıkacaktır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.