Şimdi Ara

Yine AKP kazanacak.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
847
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben Meral Akşener'e oy vereceğim. Zafer Partisi samimi gelmiyor. Mültecileri göndermek artık imkansıza yakın. Ülkemin mühendisi açlıktan intihar ediyor. Doktorlar zor geçiniyor. Avukatlar asgari alamıyor. Durum vahim.

• Muhalefetin azılısı nasıl oluyor? Böyle hayvan gibi, deri kıyafetler giymiş, dövmeli, zincirli felan mı?

Bu ülke cumhuriyetle yönetiliyor. Erdoğan seçimleri kazandığı için iktidarda. Onu iktidardan da indirecek olan halkın kendisi bir kişi, şahıs veya ülke değil.

Diyelim ki halk onu iktidardan indirdi, yeni gelen iktidarı zaten halk çoğunluğu seçmiş olur seçtiğini nereye indirecek..

Valla 20*2 den de fazla bu ülkedeyim. Ülkedeyiz. Fatih Sultan mehmetin İstanbulu fethi bir çağ atlama olayıdır. Hani ben çağ atladığımız bir olay yaşamadım. Teknoloji gelişiyor evet, Windows 11 çıktı tamam ama yani Türkiye 20 yılda bir Almanya bir japonya olmadı.

Millet nasıl izin vermesin? Bir memur maaşı ile eski sefalet günlerinde 1960 da bir çalışan 28 tane cumhuriyet altını alıyordu. Yıl 2022 kaç tane alabiliyor?

• Üyelik tarihi 21 ağustos 2022

İnandık tamam

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Bunu en azılı muhalif bile biliyor zaten, ama yediremiyor ve kabullenemiyor işte. Bu ülkede Tayyip Erdoğan'ı indirebilecek adam daha anasının karnından doğmadı. İndireni halk indirir zaten. Kolay mı 20 yılda ülkeye çağ atlatan adamı indirebilmek? Bu millet buna izin versin de eski sefalet dolu günlere geri mi gidelim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ldr1907 kullanıcısına yanıt

Muhalefetin azılısı nasıl oluyor? Böyle hayvan gibi, deri kıyafetler giymiş, dövmeli, zincirli felan mı?

Bu ülke cumhuriyetle yönetiliyor. Erdoğan seçimleri kazandığı için iktidarda. Onu iktidardan da indirecek olan halkın kendisi bir kişi, şahıs veya ülke değil.

Diyelim ki halk onu iktidardan indirdi, yeni gelen iktidarı zaten halk çoğunluğu seçmiş olur seçtiğini nereye indirecek..

Valla 20*2 den de fazla bu ülkedeyim. Ülkedeyiz. Fatih Sultan mehmetin İstanbulu fethi bir çağ atlama olayıdır. Hani ben çağ atladığımız bir olay yaşamadım. Teknoloji gelişiyor evet, Windows 11 çıktı tamam ama yani Türkiye 20 yılda bir Almanya bir japonya olmadı.

Millet nasıl izin vermesin? Bir memur maaşı ile eski sefalet günlerinde 1960 da bir çalışan 28 tane cumhuriyet altını alıyordu. Yıl 2022 kaç tane alabiliyor?

Komiklik olsun diye mi yazdın bunları.hangi çağı atladık onu da deseydin

• raunk kullanıcısına yanıt

Çok şey yazarım ama vaktim yok. Ak Parti'nin iktidar olduğu yıldan itibaren 20. yüzyıldan 21. yüzyıla geçip çağ atlamamız bile şimdilik yeter diye düşünüyorum.

Vaktin olsa da yazamazsın zaten

• üyelik tarihine bakın bunun 

Aynen renktaş akp olmayaydı 20.yüzyılda kaldıydık win11 i rüyanızda görürdünüz

Size fifa98 bile çok

misal 2002 de akepe yerine başka parti seçilseydi ve partililer de yalan yanlış namaz kılıp bunun reklamını yapmasalardı biz şu an hala 2000 li yıllardaki gibi mi yaşıyor olacaktık, biraz beyin yahu.

• kazansınlar daha iyi ülkenin daha da fazla cökmesi gerekiyor daha cok cöksün ki ülkenin dirilisi icin daha cok bahane olsun

• Özet: akp'li değilim ama...

• Durun daha göreceğimiz kötü günler var şaka değil  

• artik Akp ye oy vernek icin bur sebep kalmadi

• yenilmeyi hazmedemeyen anlayıştır akp. güzel yenil bari . yerel seçimlerde yenildin, bir sürü tatava yaptın. gene yenildin. yine yenileceksin. ne kadar çırpınsan nafile.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hiç bir bildirim gelmeden mesajım silinmiş, ne oldu? ney zorunuza gitti? Sığınmacılar gönderilirken öküz trene bakar gibi bakarsınız dediğim için mi bozuldunuz? Bunun anlamı birilerine öküz demek değil, öyle bakarsınız sığınmacılar gönderilirken...

Mantar gibi türediniz diyorum çünkü sizin gibi cins insanların sayısı az değil, yani sen pasifsin ve gönderme işini mümkün görmüyor olabilirsin pasif düşüncelerinden ötürü... Ama gidecekler, sana samimi gelmeyen o Zafer Partisi bunları gönderme konusunda en istikrarlı parti...

Sizin gibiler gitsin günlük söylem değiştiren insanlara güvensin, sizler oy vermeseniz de olur Zafer Partisine.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D65A48858 -- 23 Ağustos 2022; 20:51:12 >
  • DilaraNova D kullanıcısına yanıt
    ülkemizde "başkanlık" diye bir makam yok. birbirinize gaz vermeyin. ya akp genel başkanı yazın, ya da c.başkanı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.