J

Yüzbaşı
15 Kasım 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 175 (Bu ay: 0)
Gönderileri

şoknet fiber fiyatları uygun gözüküyor.m 140 tl kurulum bedeli alıyorlar.bu yüzden tereddütte kaldım.10 günde deneme süresi veriyorlar.kullanan varmı?

Geçen sene tt ye 3 ay bedava 27 ay taaahütlü 8 mpbs internete 75tl ye abone olurken taahhüt süresi boyunca fiyatin değişmeyeceği bilgisi verildi.ama önce verginin artmasindan dolayi bu ücret 76.25 tl ye çikarildi.bu ayda 81.25 tl oldu.nedenini ogrenmek icin mt yi aradigimda başka adrese nakil yaptiğimdan dolayi kullandiğim paketin güncel fiyatinnin bu olduğunu söylediler.başka gün tekrar mt yi aradiğimda bu sefer tahhudun bu sekilde yani 1 sene sonunda fiyatin artiralacagi yönunde oldugunu söyledi.tam.nedenini anlayamadim.yani mt konuyu geçistirmeye,kapatmaya çalisiyor.tekrar arasam bu sefer kimbilir hangi bahaneyi öne sürecekler

bu arada tahhutnameye bakmak istedim ama fiyat bilgisinde rakamlar net anlaşilmadiğindan tam göremdim

türk telekom tam fiyasko

bir arada bağlantimin sık sık kesilmesinin nedenini güya düşük internet hizima bağliyorlardi

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, patates ve kuru soğanda stok artışlarını önlemeye yönelik patates ve kuru soğan alımı yapılacağını ve ürünlerin ihtiyaç sahibi ailelere bedelsiz olarak dağıtılacağını söyledi.       

bosh mu siemens mi lg mı yoksa samsung mu?

boynerden satın almış adidas marka go-terrex sağ ayağım serçe parmağın olduğu bölümden su geçirdiğinden aralık 2019 da Thk ya başvurmuştum.kararı dün ptt ye giderek alıp okuduğumda :

"söz konusu ayakkabı üzerinde yapılan incelemede sağ ayağın küçük parmağının sürtünmesinden dolayı iç astarda aşınma sonucu su aldığını ,üretimden kaynaklı herhangi bir sorun tespit edilemediği belirtilmektedir"

yani bu durumda sorun benim ayak serçe parmağım mı oluyor ?bu nasıl adalet anlamadım

678 tl ye aldığım bot su geçiriyor

acaba tüketici mahkemesine başvursam sonuç değişir mi ?nasıl bir dilekçeyle başvuracağımıda bilmiyorum.avukata gitsem ayrı masraf çıkar

CHP’li Ekrem İmamoğlu’na tehdit içerikli e-posta gönderen Tuna Görgünoğlu’nun ifadesi ortaya çıktı. Görgünoğlu’nun ifadesinde, CHP’de üyeliği bulunduğunu, 2018’de de milletvekili aday adayı olduğunu itiraf etti. Görgünoğlu, aynı zamanda parti bünyesinde sandık görevlisi olarak da çalıştığını söyledi.

CHP'li Ekrem İmamoğlu e-posta üzerinden tehdit edildiğini açıklamış, polis ve savcılığın suçluyu yakalamadığını iddia etmişti. İmamoğlu'nun açıklaması ardından İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı ve İstanbul Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada şüpheli hakkında işlem yapılmadığı yalanlanmıştı.

Daha sonradan tehdit içerikli e-postayı atan şüphelinin Ankara'da yaşayan Tuna Görgünoğlu olduğu ortaya çıkmıştı. Görgünoğlu'nun CHP'ye üye kaydının bulunduğu ve sosyal medyada CHP ve PKK'nın siyasi uzantısı HDP'yi öven paylaşımlar yaptığı tespit edilmişti.

GÖZALTINA ALINDI
Dün akşam saatlerinde gözaltına alınan ve Emniyet'te ifadesine başvurulan şüphelinin ifadesine ulaşıldı

İFADESİ ORTAYA ÇIKTI
Tuna Görgünoğlu ifadesinde, Atatürkçü Düşünce Derneği faaliyetlerine katıldığını, 2018 yılında ise memurluktan istifa ettikten sonra CHP Genel Merkezi'ne giderek partiye üye olduğunu söyledi.

CHP'NİN SANDIK GÖREVLİSİ
2018 yılında yine CHP'den milletvekili aday aday müracaatında bulunduğu kaydeden şüpheli aday yapılmadığını belirtti. Görgünoğlu, parti bünyesinde resmi olamasa da sandık görevlisi olarak görev yaptığını söyledi.

"MAİLİ BEN GÖNDERDİM"
Ekrem İmamoğlu'na tehdit içerikli e-posta atılan adresin kendisine ait olduğunu kabul eden şüpheli, kendisini kamuoyundan tanıdığını anlattı. Bahse konu e-postayı bizzat kendisinin gönderdiğini ileri sürdü.

kaynak:https://www.takvim.com.tr/guncel/2020/04/09/ekrem-imamoglunu-tehdit-eden-chpli-tuna-gorgunoglundan-soke-eden-itiraflar
Anadolubankta renkli hesap özelliklerinde şöyle yazıyor :

"Renkli hesap şuan sadece yeni vadeli mevduat müşterilerimize özeldir.son 3 ay içersinde bankamızda mevduatı bulunmayan müşteriler bu üründen 1 defa faydalanabilirler

ben şimdi bu hesaptan daha önce yararlandığım için tekrar bu hoşgeldin faizinden yararlanamıyorum.ama bu maddede son 3 ay içersinde bankamızda mevdautı olmayan müşteriler 1 defa faydalanabilir yazıyor.bende aynı şekilde son 3 aydır bu bankada mevduatım yoktu.siz bu maddeden ne anlıyorsunuz?benmi yanlış anlıyorum
n11 de 11 kasıma özel sözde kuponlar dağıtılıyor.saat 15.30 da tam vaktinde kupon almak istedim. güvenlik kodunu girip kuponu hesabımı yükleyene kadar kupon tükendi yazısı çıktı.sizce en fazla 5-10 saniyede 1000 adet kupon bitmesi normal mi?
n11 üzerinden sıfır diye 179 tl ye satın aldığım 500 gb seagete marka sabit disk HDDllife programıyla yaptığım test sonucunda daha önce kullanılmış olduğunu gördüm.yani programda 2 yıl 8 gün çalışma süresi olduğu yazıyor.bu programa dayanarak yanılma payı varmıdır ?kandırıldığım için iade etmeyi düşünüyorum
Hepsiburada.com sitesinde bonusa özel +taksit kampanyası yapılmış.geçerli kredi kartları arasında TEB Bonus kartı da var.bende teb bonus kredi kartımla kampanyadan yararlanmak istedim.belirtilen şekilde bankaya kayıtlı telefon numaramla mesaj gönderek katılım sağlamak istedim.fakat bana gönderilen mesajda" göndediğiniz anahtar kelime ile tanımlı bir kampanya yok.lütfen kontrol edip tekrar gönderin"şeklinde mesaj yazıyor.salı gününden beri hem hepsiburada yı hemde teb bankasını arıyorum.topu birbirlerine atıyorlar.teb bankasının ilk aramalarımda kampanyadan dahi haberleri yoktu.sonra teb şubesine gittim. kampanyayı buldular çözümü için genel müdürlüğü mesaj attılar.telefon numaramı alıp bana geri dönüş yapacaklarını söyledıkler .hala 3 gün oldu ses yok.dün tekrar teb ve hepsiburada mt yi aradım kayıt oluşturdular,hala cevap yok.tv alacağım ama hala bunların yüzünden beklemekteyim

kampanya linki
https://www.hepsiburada.com/staticPage/13360

katılım sonrası bana gönderilen sms

Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 gün önce
Son Mesaj Zamanı: 2 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 837
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 1.658 (Bu ay: 188)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 252 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.