Şimdi Ara

yıllardır kullanıyorum, eskimedi, bozulmadı dediğiniz eşyalarınız..

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
3
Favori
2.825
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • resimdeki logitech performance mx mouse u 9 yıldır kullanıyorum, maşaellah..

yıllardır kullanıyorum, eskimedi, bozulmadı dediğiniz eşyalarınız..yıllardır kullanıyorum, eskimedi, bozulmadı dediğiniz eşyalarınız..

• 13 senelik sony mp4 walkman var,hala taş gibi ve ses kalitesi de çoğu telefondan yüksek ve kaliteli bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sefil_Arbaletçi

13 senelik sony mp4 walkman var,hala taş gibi ve ses kalitesi de çoğu telefondan yüksek ve kaliteli bence.
    aktif kullanıyor musunuz ?
  • Logitech G105 klavyem var, ne zaman aldığımı bile hatırlamıyorum ama uzuun yıllardır kullanıyorum, hiçbir problemi olmadı, sadece W A S D tuşlarının üzerinde gri renkli boya var özel olarak, onlar aşındı, ama problem değil tabi ki.
  • razer deathadder v2 8 yıldır taş gibi sağlam
  • Philips tras makinemi 9 yildir kullaniyorum

Kemerimi 14-15 yildir kullaniyorum,hala tas gibi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • farenin tasarımı baya iyiymiş yav
    sıradaki farem olabilir kendisi, ufak mı boyutu, elim baya büyük de

edit= cok pahalıymış be, hayallerim yıkıldı
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • 10 TL'ye aldığım Maxell kulaklık. Tam bir F/P canavarı çıktı o kadar hor kullandım bana mısın demedi
  • Beynim. Şu sıralar tekliyor ama bakalım ne olacak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Blackwidow2014

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PS1'im var hala pepsi man oynuyorum
  • 10 sene önce aldığım Acer LCD monitör hala tık demedi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ismimden dolayı öylesine almıştım bu kalemi ama 8-9 senedir kullanıyorum.
    yıllardır kullanıyorum, eskimedi, bozulmadı dediğiniz eşyalarınız..
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakan1581

aktif kullanıyor musunuz ?

Alıntıları Göster
    Her gün 1 saat kadar.birkaç sene önce 2 sene kadar kullanılmamıştı onun dışında hep kullanıldı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • adidas ayakkabılar da çok dayanıklı, 5 senedir kullandığım oldu (haftada veya 2 haftada bir halı saha maçlı)
  • Faber Castell Grip kalemler, 1 tane bordo vardı, ilkokuldan liseye kadar kullandım, çatlamıştı, aynısının yeşilinden almıştım, üniversite bitiyor hala sağlam.

Labtec PS2 klavye. Eskitemedim, 10 senede eskitemedim, 1-2 tuşunun ucu azcık silinmeye başlamıştı ama yeter artık bu eskimiyor deyip yeni klavye almıştım.
  • 11 yıl önce masaüstü aidata marka pc almıştım. Aktif olarak monitörünü ve klavyesini kullanıyorum harbi taş çıktı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0E2A3DE6D

Faber Castell Grip kalemler, 1 tane bordo vardı, ilkokuldan liseye kadar kullandım, çatlamıştı, aynısının yeşilinden almıştım, üniversite bitiyor hala sağlam.

Labtec PS2 klavye. Eskitemedim, 10 senede eskitemedim, 1-2 tuşunun ucu azcık silinmeye başlamıştı ama yeter artık bu eskimiyor deyip yeni klavye almıştım.
    hocam 4 yılda ben kullandım. Dış çerçevesini sağlam yapsalar rahat 10 yıl gider
  • quote:

Orijinalden alıntı: trplayer

Bu mesaj silindi.
    beni niye alıntıladın hocam
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.