Yüzbaşı
07 Ekim 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
7 üye
Görüntülenme
Toplam: 185 (Bu ay: 3)
Gönderileri
Evet arkadaşlar şu anda kullanımda herhangi bir sıkıntım yok ama merak ettiğim birşey var.Neden ben hdd mi sata yada ahci moda kullanamıyorum ?

Hangi modda kullandığımı Okuma-Yazma sonuçlarından anlaşılabileceğini düşünüyorum.
Arkadaslar iki gun icerisinde internetim gelecek ama sormak istediğim birşey var.Daha önceden internet bağlatmadım.Evimde herhangi bir telefon hattıda yok ama aşağıdaki kutudan benim eve bir dsl kablosu geliyor.Bana söyledikleri telefonunuza kullanıcı adı şifre geldikten sonra modemi bağlayın.Bu nasıl olucak peki?Eve nasıl bağlantı gelecek?
Evet beyler nasıl olmuş?

Aslında sevgilime hediye edeceğim.Bilgisayar bölümünde okuyor.Aklıma daha ilginç bir hediye gelmiyor.

@Alfredo Kalınski

Elinde Olan varsa Gönderebilir mi ? Proje için Acil Lazım Teşekürler.
Evet arkadaslar dun internette gezerken yabanci bir siteye rastladigimda gordugum birseydi.Arastirdim ama cogu kaynak yabanci oldugu icin pek anlayamadim.Biriniz aciklayabilirseniz iyi olur.
Evet arkadaslar oncelikle sistemimi yazayim:

Foxconn M61PML-K Anakart
AMD Sempron 145 islemci
Kingston 2Gb DDR3 1333MHZ Ram
XFX HD5570 1GB 128BIT
400W Dandik Psu

Yeni alacagim parcalar ise:
AMD Athlon II X2 270 3.4GHZ
4GB DDR3 1333MHZ RAM

Sizce nasil bir sistem olur?Almali miyim bu parcalari?Oynayacagim oyunlar sinirli zaten oyle extreme birsey istemiyorum.Butce 200Tl.Yardimlarinizi bekliyorum.
Evet arkadaslar boyle birsey mumkun mu?Mumkunse nasil yapilir?Arkadasim boyle bir sey olabilecegini soyledi.Olabilirse hangi pinler kisa devre yapilmali?Yardimci olursaniz sevinirim.
Herkese iyi forumlar arkadaşlar.Ben XFX HD5570 Ekran kartı aldım ancak bir sorunum var.Youtube tan izlediğim videolarda aldığım kart gayet yüksek performans verirken bende bayağı düşük bir performans veriyor.Bende bu olayı araştırdım ve şu sonuca vardım:

http://www.techpowerup.com/forums/showthread.php?t=162567

Burada yazıldığına gore satış için uyguladıkları bir şey ama ben bu kartı satın aldım ve ne yapacağım bilmiyorum.Alalı bayağı oldu.Bios updateten falan bahsediyorlar ama bilmiyorum.Yardımcı olursanız sevinirim.

Resimi internetten çektim ama ozellikler aynı.

Evet arkadaşlar sadece 3,5tl vardı ve aldıklarıma bakın.
I love BİM!

Evet arkadaslar amd platformunda yeni oldugum icin sormak istedim.Elimde am3 lu sistem var.Islemci Amd Sempron 145.Anakart Foxconn M61PML-K.Cevaplarsaniz sevinirim.
Hakkında
Meslek: Öğrenci
Hakkımda:
623dfb5c594e2127fd6c51b4627108833.jpg623dfb5c594e2127fd6c51b4627108833.jpg
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
AMD
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Vodafone
ISS
Smile
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 17 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 840
İkinci El Bölümü Mesajları: 13
Konularının görüntülenme sayısı: 20.115 (Bu ay: 23)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 102 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.