Yüzbaşı
11 Mayıs 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
13 üye
Görüntülenme
Toplam: 321 (Bu ay: 7)
Gönderileri
Türkiyenin en iyi albümü
Bunları bırakıyorum baya zamanımı aldı hala çözemiyom bazı soruları daha fazla çalımayacağım oradan gelirse de yapamıyım ne olcak diye düşünüyorum arkadaşlar iyi akşamlar

Beyler 4-5 senedir iphone 6s kullanıyorum bugun patladı hepten ekran mekran gitti 3-4k arasına ne alınır siz ne kullanıyorsunuz htc desire 20 pro alınır mı beyler yardım edin ülke mahvolmus hiç bir şey alınmıyor

yakın olduğum dostlarım üniversitelerine gittiler baya yalnızım dışarı cıksam cıkacak arkadaşım yok yani

tek yaptığım haftada 3 kez gym e gitmek onun dışında çalışabilirsem ders çalışıyorum dizi izliyorum ama 3-4 gündür inanılmaz kötü hissediyorum kendimi

İnstasını takip eden bi arkadaş söyledi yine mezuna bırakmış bu sefer 3 saat felaefe çalışmaz herhalde
Arkadaşlar ailem rehber matematik izlediğimi öğrendi bugun dershanede tyt matta rasyonel sayıları işledik anlamadığım bir kaç ywri olunca dershanenin kütüphanesinde rehber mattan dinliyordum konuyu hocalardan biri fark etmiş babama mesaj gitti ne yapıcam ben yardım edin
Arkadaşlar ben şuan bir lisans bölümünde okuyorum da sınava hazırlanmak için kaydımı dondurmak istiyorum kayıt dondurmayıp ders seçimi yapmasam da aynı kafaya denk geliyor mu?
Dünyevi zevkler akli dengemi bozdu
Cam bardak olsun lütfen 🙏🏻🙏🏻
Böyle yapabilen var mı 2-3 hafta önceye kadar böyle gidiyordum herhalde ama şu ara yatakta uzanıp telefonla uğraşıyorum kahvaltı hazırlanana kadar
Sonra ptoblem çözüyorum 1 test çay sigara yapıyom sonra o günkü konuya bakıyom dert oldu bana yav 🧐
Hakkında
Forum İmzası:
aloneinmycastle
Sistem ve Tercihleri
Oyun Platformu
PC
Steam
http://steamcommunity.com/profiles/76561198162379205
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 4.700
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 31.521 (Bu ay: 44)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 4.929 (Bu hafta: 4)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.