Şimdi Ara

Yıl 2020 6s almak, Kredi kartı çıktı se 2020 haftaya alıyorum resim atacam. (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
249
Cevap
1
Favori
10.025
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    boş adamsın süt kuzusu!

block!
  • 6S Kullanıcısıyım telefonun hızından memnunum uygulamalarda herhangi bir kasma yaşamıyorum tabii ki iPhone 11'de ki gibi seri değil ama yavaşta değil can sıkıcı kadar. Sadece şarj konusunda sıkıntılı batarya yeni bile olsa çabuk bitiyor.
  • myfranco kullanıcısına yanıt
    Doğru yorum 6S kullanıyorum ne banka uygulamasında ne de Youtube uygulamasında telefon kasıyor arkadaş bilmeden yorum yapmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Siyah Tavsan

Doğru yorum 6S kullanıyorum ne banka uygulamasında ne de Youtube uygulamasında telefon kasıyor arkadaş bilmeden yorum yapmış.
    Konu zaten çamura dönmüş 2 günde. 13.6 resmen çok güzel olmuş. Aynen arkadaşım, ihtiyaçlarına göre kullananlar için çok iyi bir telefon. Şunu yapayım diyip de yapamadığım bir şey yok. Hız da çok iyi.
  • @El Fuego hoşt... boş olan sensin süzme sheeple... demode çöpe tapınmandan belli... XIOAMI alamazsın çünkü kapasiten yetmez...
  • MertayKardes kullanıcısına yanıt
    Birincisi ben senin biraderin falan değilim, ikincisi iPhone kullanmıyorum, ölümün ediji savunduğum falan yok sadece çok daha uygun fiyata deji varken 320 TL'ye orijinal pil alınmaz diyorum , ama isteyen gitsin 320 TL'ye orijinal pil taktırsın ona da lafım yok

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MertayKardes

hayırdır birader neyi anlatmaya çalışıyorsun anlat da dinleyelim bakalım. ölümüne deji savunurken aklın beynin neredeydi ? madem android fanısın al geç niye iphone kullanıyorsun hala ?
    Deji bataryanın nesi savunulacak halde ki? Bir de orijinal batarya ile kıyaslayanlar var komedi.
  • ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    İOS 17 bile alır hocam

• Bazıları 6S çöp demiş. Nereye çöp kardeşim? Hala güncelleme alıyor mu? Alıyor! Uygulama desteği var mı? Var! Eee nasıl çöp oluyor şimdi. Onun döneminde çıkan Androidlerin hangisi şu an güncelleme alıyor? Onun döneminde çıkan çoğu cihaz custom rom olmadan birer çöp başka bir şey değil. İPhone kullanıcısını üzmez adam akıllı kullanırsan 10 sene bile gider. Sürekli şarj’da cihaz patlayacak kadar ısınacak halde kullanırsanız tabii o cihazın bataryası gitmez. Bu Android içinde geçerli. Cihazın ömrü kullanıcının kullanımına bağlı değişir. Bende ki emektar 5S 7 senedir geçtiğimiz aya kadar bir kere bile içi açılmadı. Hala daha taş gibi. Neden çünkü ben cihaza iyi baktım açıkcası. Sadece geçen ay bataryasını orijinal başka bir batarya ile değiştirip dedeme takdim ettim. S3 Mini çöpünden en azından delirmeden kullanabileceği bir cihaza yükselttim. Adam teşekkür etti beni bu işkenceden kurtardın diye. Dediğim gibi İPhone 6S şu zamanda alınmaz ama hala da taş gibi cihazdır. 5S gibi bir efsanedir. Ama paran varsa al bir İPhone 8 veya SE 2020 rahatına bak. Ha ilk kez İPhone kullanacaklar 6S alıp bir deneyebilirler.

• Peki bende ki 5S nasıl 7 senedir sorunsuz çalışıyor? Gör ki cihaza ne yaptında bozuldu. Sizinkisi de klasik cihazı adam akıllı kullanmayıp bozup sonra çamur atma hikayesi!

• quote:

Orijinalden alıntı: MikeFinger

Peki bende ki 5S nasıl 7 senedir sorunsuz çalışıyor? Gör ki cihaza ne yaptında bozuldu. Sizinkisi de klasik cihazı adam akıllı kullanmayıp bozup sonra çamur atma hikayesi!
    Benim 5s 4 senelik hala sorun yok, ama 16 GB olduğu için yetersiz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • receep 32 R kullanıcısına yanıt
    neden insanları kullanmadığın ürün hakkında yönlendiriyorsun ? madem kullanmıyorsan bu forumda işin ne, eğer merakın varsa okur geçersin gereksiz yorumlarını kendine sakla. iphone 7 forumunda dejiye su kondurmuyordun hatırlarsın beni tepkimi koyduktan sonra bir daha yazamaz oldun. şimdi uğraştırma beni tek tek ss aldırmakla sen gayet iyi biliyorsun bence
    Ben dediğimi biliyorum lafımın arkasındayım
    Çevremde sayısız kullanan var, ben de tavsiye ediyorum
    zaten ben dört dörtlük mükemmel demedim arızalı ürün çıkabiliyor ama firma her zaman arkasında ürünün
    şu ana kadar birçok kişiye tavsiye ettim evet sorun yaşayan oldu ama firmaya gönderdi firma ürünü değiştirdi
    Kullanmıyorsan bu forumda işin ne demişsin ürünü kullanmayan giremez diye bir şey duymadım ben

gereksiz yorum demişsin sana göre gereksiz geliyorsa bloklar geçersin cevap da vermezsin

• receep 32 R kullanıcısına yanıt
    ben hayatımda bu kadar lafımı çarpıtan bir insan görmedim vallahi helal olsun. insanları yanlış yönlendiriyorsun orijinalden daha iyi diye hiçbir yan sanayi orijinalin yanına yaklaşamaz bu bir. ikincisi diyorum ki kullanmıyorsan fikir almaya gelenleri yanlışa sevk etme sadece oku geç. bir de senin yazdığına bak. ben sana foruma giremezsin diye bir şey yazmış mıyım okuma yazman yok mu senin ? bırak kardeşim tribünlere oynamayı. adam gibi ne yazmışsam ona cevap ver.

başkası üzerinden bana laf atan sensin. hala laga luga yapıyorsun. yazdıkların sende bu mesajı anlayacak IQ olmadığını gösteriyor ama en azından okuyanlar anlasın.

daha fazla uzatmayacağım zaten yazdıklarımı algılaman 2-3 gün sürecek muhtemelen. blok
    Ya Apple'ın orijinal taktığı piller bir sene geçmeden aşırı performans kaybediyor, Apple da 6 ay Garanti veriyor zaten
    Evet dejinin performansın Apple'ın orijinal pilinden daha iyi
    Mesela iPhone haricindeki markalara pek fazla deji tavsiye etmiyorum çünkü diğer markalarda bu kadar iyi performans göstermiyor

• 6s alinir mi hocam kaç yıllık telefon se2 al

Bir ürünü kullanmıyor sam o ürün hakkında bilgi sahibi değilim anlamına gelmez, ürünü kullanmıyorsan bu forumda işin ne yazan sen değil misin
    orijinal ile birbirine yakın fiyat da olsa ben de orijinal al derim ama iki kattan fazla fark var bir fiyat olarak aralarında

IQ falan demişsin neyse demiyorum Bir şey, yaş olarak benden oldukça büyük olduğunu düşünüyorum o yüzden saygısızlık yapmak istemiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: MikeFinger

İOS 17 bile alır hocam
    Şaka mı yaptın bilmiyorum ama ios 16 alsa efsane telefon listesine girer ama sanmıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Stand Alone

Fena değilmiş cidden.

Alıntıları Göster
    Bence bi düşün derim

• quote:

Orijinalden alıntı: Siyah Tavsan

Deji bataryanın nesi savunulacak halde ki? Bir de orijinal batarya ile kıyaslayanlar var komedi.

Alıntıları Göster
    1 defa serviste değiştirdim, geçen yıl da deji 2300 aldım. Orjinal pil 2 yıl götürüyor, sonra çöp. Dejinin 1 yılı dolu hala gayet iyi durumda. Aralarında aman aman bir fark yok. Asıl komedi olan 5 yıllık telefonun orjinal piline 350 lira vermektir.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.