Şimdi Ara

Yıl 2020 6s almak, Kredi kartı çıktı se 2020 haftaya alıyorum resim atacam. (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
249
Cevap
1
Favori
10.025
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MikeFinger

Hocam bence almayın. Şu şartlarda alınmaz yani. Kampanyaları, indirimleri takip edin öyle alın. Şu zaman şu Dolar kuruyla hiç mantıklı bir hareket olmaz.
    Kampanya takip edeyimde bu saatten sonra düşmesini bekleyemeyiz, şu media markt eskiyi götür kampanyası ben limit yükseltene kadar bitmezse alacam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-7F946B81C

Kampanya takip edeyimde bu saatten sonra düşmesini bekleyemeyiz, şu media markt eskiyi götür kampanyası ben limit yükseltene kadar bitmezse alacam.

Alıntıları Göster
    Kampanya bu ay bitiyor hocam 31 Ağustos tarihinde. Elinizi çabuk tutun derim.
  • quote:

Kampanya bu ay bitiyor hocam 31 Ağustos tarihinde. Elinizi çabuk tutun derim.

Alıntıları Göster
    O zaman girdi bana artık Eylül’de mi limit artar Ekim’de mi bilmem.

• Belki yine yaparlar kampanya. Takip etmek lazım. Ama şu son olaylardan sonra imkansızlaştı iyice.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Belki yine yaparlar kampanya. Takip etmek lazım. Ama şu son olaylardan sonra imkansızlaştı iyice.
    Bu ülkede imkan olan ne var ki ?

Reisin canı sağolsun 1000₺ lik SE 2 ye 10.000₺ veririz yeterki o rahat olsun bizler onun için varız

• Boşver beaaaa otur evinde masraf etme 😂😂

• quote:

Orijinalden alıntı: Nakahella

Elimde 7 var, 3.5 sene oldu şu an sıfır ayarında sorunsuz. En az 3 sene daha kullanılabilir gibi görünüyor ve ben çok hunharca kullanıyorum telefonu. 3 yıl kullanır batarya değişir bir 3 yıl daha kullanırsınız sanırım. Ama iPhone 7 almanız daha iyi olur, 6s ve 7 arasında fark baya çok diye biliyorum uzun ömürlülük açısından.
    Uzun ömürlük açısından iki telefon arasında hiçbir fark yok. Hatta art arda çıkan açısından en benzer seri 6s ve 7 serisi diyebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Slim Charles

Uzun ömürlük açısından iki telefon arasında hiçbir fark yok. Hatta art arda çıkan açısından en benzer seri 6s ve 7 serisi diyebilirim.

Alıntıları Göster
    Vallaha son kararı kıldım 7 alacam gold n11 de buldum herkes beğenmiş çok fazla kişi satın almış limit artsın getirtecem.

Esasen 5s ten memnunum lakin 16 GB bide telefonu çok sert yere çarptım, ekseni kaydı telefonun, 5s bile hala stabil kaldı ki 7 daha iyi.

Gönül isterdi SE 2 alayımda çok darlamak istemiyorum kendimi

• quote:

Vallaha son kararı kıldım 7 alacam gold n11 de buldum herkes beğenmiş çok fazla kişi satın almış limit artsın getirtecem.

Esasen 5s ten memnunum lakin 16 GB bide telefonu çok sert yere çarptım, ekseni kaydı telefonun, 5s bile hala stabil kaldı ki 7 daha iyi.

Gönül isterdi SE 2 alayımda çok darlamak istemiyorum kendimi

Alıntıları Göster
    Sitelerdeki beğenmelere bakarsan sıfır iphone 6 bile alabilirsin. Bence yanlış bir yaklaşım. 6s, 7 filan gidip sitelerden sıfır alınacak cihazlar değiller. Ben olsam ikinci el temiz bir 7 plus veya 8 plus bakardım. Sıfır alacaksan da se altına düşme. Hoş ben olsam se de almazdım. Batarya olarak kesinlikle yetersiz bir cihaz.

• quote:

Sitelerdeki beğenmelere bakarsan sıfır iphone 6 bile alabilirsin. Bence yanlış bir yaklaşım. 6s, 7 filan gidip sitelerden sıfır alınacak cihazlar değiller. Ben olsam ikinci el temiz bir 7 plus veya 8 plus bakardım. Sıfır alacaksan da se altına düşme. Hoş ben olsam se de almazdım. Batarya olarak kesinlikle yetersiz bir cihaz.

Alıntıları Göster
    Hocam ikinci ele pek sıcak bakmıyorum, ayrıca nakit olarak alamam kredi kartı ile alacam yani mecbur sıfır alacam.

Hiç olmadı vatandan alırım, 7 den daha fazlası beni aşar.

• Amazon’da varsa Amazon’dan al, n11 falan riske girme.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nakahella

Amazon’da varsa Amazon’dan al, n11 falan riske girme.
    Baktım şimdi varmış.

N11 ne bakımdan riskli olur?

Çünkü baktım herkes ilanda üründe sıkıntı yok Apple a gittim kontrol ettirdim ürün Türkiye Apple garantili orijinal ürün yazmışlar.

Nerden baksan 600 tane yorum var.

Kardeşim çok sağol Amazon geldiği gün üyelik almıştım ama unuttum gitti hatırlattığın için sağol, çok daha iyi n11 den

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-7F946B81C -- 8 Ağustos 2020; 16:46:46 >
  • quote:

Hocam ikinci ele pek sıcak bakmıyorum, ayrıca nakit olarak alamam kredi kartı ile alacam yani mecbur sıfır alacam.

Hiç olmadı vatandan alırım, 7 den daha fazlası beni aşar.

Alıntıları Göster
    Dostum ne ikinci ele sıcak bakıyorsun ne androide. 50 kişi mantıksız demiş. 2020de kimse sana 3600 liraya iphone 7 al demez. İstediğini yapmakta özgürsün ama neden böyle bir konu açma gereği duydun anlamadım. Zira her şeyi elediğinde tek seçenek kalıyor elinde.
  • quote:

Dostum ne ikinci ele sıcak bakıyorsun ne androide. 50 kişi mantıksız demiş. 2020de kimse sana 3600 liraya iphone 7 al demez. İstediğini yapmakta özgürsün ama neden böyle bir konu açma gereği duydun anlamadım. Zira her şeyi elediğinde tek seçenek kalıyor elinde.

Alıntıları Göster
    Doğru diyorsun kardeşim, benimde kafa karışık şu limit artana kadar zaten bekleyecem, ondan sonra duruma göre ya se2 yada 7 alacam

• 7 128 gb kullanıcısı olarak söylüyorum, bence artık 7 sıfır alınmaz geçenlerde 4900e se vardı n11.com’da 5000 tl altına bulunabiliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nimotech

7 128 gb kullanıcısı olarak söylüyorum, bence artık 7 sıfır alınmaz geçenlerde 4900e se vardı n11.com’da 5000 tl altına bulunabiliyor.
    Hocam kredi çıkana kadar ben olur bilemem, bugün se2 alırım ama artarsa ne olur bilmem duruma göre yani.

Şu telefonu yere çarpmasaydım bide 32 GB olsaydı zaten 5s devam ederdim.

• Hocam benim şahsi düşüncem borçla falan telefon alınmaz çoğu cihaz artık aşağı yukarı aynı işi görüyorlar cihazlar eğer 7 alacaksanız swap cihazlar oluyor uygun fiyata 128 gb swap cihaz alınabilir diye düşünüyorum.

• Henüz fiyatı artmamış ki? Neyden bahsediyosunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Nimotech

Hocam benim şahsi düşüncem borçla falan telefon alınmaz çoğu cihaz artık aşağı yukarı aynı işi görüyorlar cihazlar eğer 7 alacaksanız swap cihazlar oluyor uygun fiyata 128 gb swap cihaz alınabilir diye düşünüyorum.
    Bakacam artık

• quote:

Orijinalden alıntı: SpesifikBrush

Henüz fiyatı artmamış ki? Neyden bahsediyosunuz?
    Ben sana söyleyim max 1 hafta sonra SE 2 64gb 6299₺

Not et bunu Ekim Kasım’da rahat 7000₺

Bura Türkiye

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.