Şimdi Ara

Yıl 2020 6s almak, Kredi kartı çıktı se 2020 haftaya alıyorum resim atacam. (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
249
Cevap
1
Favori
10.025
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: HA-DH

arkadaşlar m31s nasıl cihaz, takip eden var mı?
    Ben takibindeyim. İşlemcisi için kimileri iyi kimileri kötü diyor. Elime alıp denediğimde karar vereceğim. 6000mah pil çok kafa kurcalayıcı detay.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • aynı yongaya sahip iphone se ile akıyorum. bence dandroid almaktan daha mantıklı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • çok eski bence. 2. el alacaksan zaten hiç almamanı öneririm. Bütçeyi arttırıp iphone se (2020) almak daha akıllıca olur.
  • Oyun oynamam dersen 6s uygulama güncellemeleri dahi kesilse seni 3 yıl götürür. Şu an 4s Instagram ve Youtube gibi uygulamaların dahi güncellemesini almamasına rağmen bu uygulamaların eski versiyonları halen çalışmakta. Çıkalı 9 yıl olmuş bir cihaz. Ama tavsiyem en az 3GB bellekli bir model alman. En uygunu da 7 Plus.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Jingles -- 4 Ağustos 2020; 11:1:41 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Değmez, devam edin kullanmaya , para biriktirin SE alın sonrasında.
  • El Fuego kullanıcısına yanıt
    sheeple dellenirse böyle dellenirmiş... yazık fason üretici olmasa apple yoktu... sadece işletim sistemini uyarladı diye üretici sanılıyor... işlemci tasarladı diye tapındığınız boş beleş marka onu samsung'ta yapıyor... ama ona tapan yok...
  • Fenomenon kullanıcısına yanıt
    işime yaramıyor diye satıcak değilim müdür telefonlar bozulursa bişi olursa kullanılıyor yoksa zaten çokdan satmıstım
  • yav arkadaş hasta ruhlu musun sen ? bir de bloklamış burda fanboyluk yapan sensin gelip xiaomi savunuyorsun sabahtan beri. burası apple forumu xiaomi yi merak edecek olan sizin foruma gider. ben aldığım hizmetten bahsediyorum adam hala fanboyluk diyor.

bak arkadaşım ben senin xiaomi evrenini merak etmiyorum. emin ol burdaki birçok arkadaş da merak etmiyor. böyle bir derdi olan gider xiaomi forumuna okur. benim sana sorduğum neden 6s forumuna gelip bir şeyleri kanıtlama çabasındasın ? mesajımda isteyen istediğini alır diyorum aklın tek yönde çalışıyor : fanboyluk. iphone dan xiaomiye geçenler var tam tersi olanı da. ama birkaç sene öncesine kadar amiral gemisi 1500 olan telefonu şişire şişire 5000 bandına dayandırdınız.

adminlerden ricam lütfen diğer forumlardan gelen arkadaşları konudan banlasınlar laf anlamıyorlar çünkü.

• receep 32 R kullanıcısına yanıt
    hayırdır birader neyi anlatmaya çalışıyorsun anlat da dinleyelim bakalım. ölümüne deji savunurken aklın beynin neredeydi ? madem android fanısın al geç niye iphone kullanıyorsun hala ?
  • 5s de uygulama desteği hala var bence değiştirmeyin değiştirecekseniz de 2. Nesil SE veya üstü olsun 5 sene kafa rahat kullanırsınız ios 14 ile son güncellemesini alacak ilk nesil SE ve 6s ios 15 gelmez

• quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

Ben takibindeyim. İşlemcisi için kimileri iyi kimileri kötü diyor. Elime alıp denediğimde karar vereceğim. 6000mah pil çok kafa kurcalayıcı detay.

Alıntıları Göster
    Fena değilmiş cidden.
  • ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    aynen hocam snapa göre fazla pil tüketiyormuş + performans kaybı da varmış lakin çok fazla değil diyorlar. bakalım heyecanla bekliyorum, eğer kullanıcı memnun olursa f/p olarak 4. telefonum olacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bak SE 2020 tamamen boş abartılmış bir cihaz sosyal medya için A10 dahi idare eder.

SE 2020 aldım o 1821 mah bataryayı hangi akla hizmet koymuşlar oraya halen anlamadım. Cihaz günde 2 defa şarja takıyorum. Sattım S10 Lite aldım ve çok memnunum. Snapdragon 855 işlemcisi ile gayet güzel performans veriyor. Şarj zaten 1.5 günde bitiyor.

Diğer apple modellerine sözüm yok ama SE 2020 alınmaz.

2020 yılında iPhone 7 Plus ve alti alinmaz. Alınacaksa A30 uzeri cihaz tercih edilmelidir benim açımdan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AAD4AAA61 -- 4 Ağustos 2020; 12:50:47 >
  • 6s kullaniyorum cihaz akiyor. boyle calismaya devam ederse yeni telefon almaninda bir mantigi yok ama bugun sifir telefon alacaksan 6s pek mantikli degil artik ciddi eski bir cihaz her nekadar iyi calissada dunya kadar alternatifi var.
  • Oppo rx17 neo kullanıyorum 8 ay önce 2200 tl'ye aldım 6s kullanıyorken. ekranının büyüklüğü ve pili hariç 6s çok daha üstün. Akıcılık genel deneyim kırk gömlek daha üstün.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.