Şimdi Ara

Yetenek Sizsiniz Aref Ghafouri ██ANA KONU██ (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.476
Cevap
6
Favori
97.408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: wheaston
    Milliyetçi psişik :))
    Kağıt numarasında olay tamamiyle şudur , sahnedekiler elemandan tamamen bağımsızlar . 3 tane eleman 4 haneli sayı yazıyor not defterine . Toplayıcı olan kıza götürürken o arada bi kaç saniye oyalanıyor işte o oyalanma sırasında kendisinin önceden hazırladığı sayıların olduğu kağıdı gösteriyor . Kızda topluyor ve sonuç haliyle 19519 çıkıyor . Sağlamasını söyle yapalım , eleman 4 haneli sayı söyleyen kişilerin sesli söylemesine izin vermiyor ve ayrıca kamera açısını da eliyle kapatıyor . Şov sonrası ise sayıları yazan kişilerin ne söyledikleri ise sorulmuyor 3 ' ü de yazdığı sayıyı söylese hile anlaşılır

3 numara yazdıktan sonra kıza da 4. bir numara yazdırıp toplatmıyor değil mi? Kız sadece 3 sayıyı topluyor yani. Izleyemedim bir daha o yüzden soruyorum

• quote:

Kağıt numarasında olay tamamiyle şudur , sahnedekiler elemandan tamamen bağımsızlar . 3 tane eleman 4 haneli sayı yazıyor not defterine . Toplayıcı olan kıza götürürken o arada bi kaç saniye oyalanıyor işte o oyalanma sırasında kendisinin önceden hazırladığı sayıların olduğu kağıdı gösteriyor . Kızda topluyor ve sonuç haliyle 19519 çıkıyor . Sağlamasını söyle yapalım , eleman 4 haneli sayı söyleyen kişilerin sesli söylemesine izin vermiyor ve ayrıca kamera açısını da eliyle kapatıyor . Şov sonrası ise sayıları yazan kişilerin ne söyledikleri ise sorulmuyor 3 ' ü de yazdığı sayıyı söylese hile anlaşılır

kız kendi de yazmadı mı ben oraya dikkat etmedim.eğerki kendi de yazdıysa ve yazdığı kendi yazdığı rakam yoksa niye itiraz etmiyor?ortada bir danışıklı dövüş olmadığını ve çocuğun hile yaptığını farzederek soruyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: ilkerinanç

quote:

kız kendi de yazmadı mı ben oraya dikkat etmedim.eğerki kendi de yazdıysa ve yazdığı kendi yazdığı rakam yoksa niye itiraz etmiyor?ortada bir danışıklı dövüş olmadığını ve çocuğun hile yaptığını farzederek soruyorum.

Bana da sanki kız da bir numara yazdı gibi geliyor telefondan giriyorum yarın bakacağım

• Yazık ya! orada oturan üç kişinin birisi bile akıl edemediyse beynimiz uyuşmuş demektir. Hatırlıyorum ben 19519 numarası dediğiniz şeyi 3 veya 4.sınıfta yapmıştım arkadaşlarıma, sıra arkadaşım anlamıştı herkes benimle dalga geçmişti. TV'de görünce dedim içimden; "Aha gitti adam rezil oldu" bir baktım "yok artık" "çarpılırız valla" "yıldızlı evet" gibi yorumlar bu nedir yahu?

Acunun yerinde olacaktım yerden yere vururdum megiçyını, sahneye çıkıp herşeyini ortaya çıkarırdım arkalı önlü yapıştırılmış kağıtları, not defterinde kendi yazıları ve gerçek yazıları hepsini ortaya döküp yayınlatırdım böyle çocukça şeylerle programa geldiği için. Neyse alkıışş! Halkımız birde bunu birinci seçer...
  • 3 yada 4 farketmez o . Zaten toplayıcı kızdan sonucu aldıktan sonra önceden hazırladığı sayıların üzerini kapatıyor sadece sonucu gösteriyor başta 4 haneli sayı yazmasını istediği kişilere . Onlar da ben ne yazmışıma falan değil sadece sonuca bakıyolar . En son da zaten kendi hazırladığı rakamları başkasına toplatmış ve istediği sonucu çıkartmış oldu . Biz de tamamen onların yaptığı rakamlar gibi algıladık aa önceden zarfın içine nası koydu falan dedik .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DBADFA1C8 -- 9 Ocak 2011; 5:31:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: YoğurtluMakarna

Yazık ya! orada oturan üç kişinin birisi bile akıl edemediyse beynimiz uyuşmuş demektir. Hatırlıyorum ben 19519 numarası dediğiniz şeyi 3 veya 4.sınıfta yapmıştım arkadaşlarıma, sıra arkadaşım anlamıştı herkes benimle dalga geçmişti. TV'de görünce dedim içimden; "Aha gitti adam rezil oldu" bir baktım "yok artık" "çarpılırız valla" "yıldızlı evet" gibi yorumlar bu nedir yahu?

Acunun yerinde olacaktım yerden yere vururdum megiçyını, sahneye çıkıp herşeyini ortaya çıkarırdım arkalı önlü yapıştırılmış kağıtları, not defterinde kendi yazıları ve gerçek yazıları hepsini ortaya döküp yayınlatırdım böyle çocukça şeylerle programa geldiği için. Neyse alkıışş! Halkımız birde bunu birinci seçer...

kayılıyorum.burda acun itiraz etmediyse reytingi daha fazla toplamak için etmedi.ben olsam bende itiraz etmem tabi...

• quote:

Yazık ya! orada oturan üç kişinin birisi bile akıl edemediyse beynimiz uyuşmuş demektir. Hatırlıyorum ben 19519 numarası dediğiniz şeyi 3 veya 4.sınıfta yapmıştım arkadaşlarıma, sıra arkadaşım anlamıştı herkes benimle dalga geçmişti. TV'de görünce dedim içimden; "Aha gitti adam rezil oldu" bir baktım "yok artık" "çarpılırız valla" "yıldızlı evet" gibi yorumlar bu nedir yahu?

Acun onun foya olduğunu bilse bile seyirciler anlamadığı sürece sesini çıkartmaz sonuçta reyting bunlar, buna sen çıkıp yerden yere vurup hayırı çaktıktan sonra seyirciyi kandırabilmiş, reytingleri elinde bulundurabilmiş şekildeyken neden bunları elinin tersiyle itsinki? belki gerçekten acun anlamadı ama anlasaydı seyircinin etkilenip etkilenmediğine bakar ondan sonra kararını verirdiki gene evet diyeceğine eminim.

sakın sana karşı yazıyorum sanma sadece acun böyle bir kişlik olduğundan yazıyorum e sonuçta işini biliyor yeri geldimi seyircisinede soruyor

quote:

Orijinalden alıntı: Pat O Brien
    katılıyorum.burda acun itiraz etmediyse reytingi daha fazla toplamak için etmedi.ben olsam bende itiraz etmem tabi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Amedra -- 9 Ocak 2011; 5:22:35 >

• quote:

Orijinalden alıntı: southbeachFL

http://www.youtube.com/watch?v=1uBR6KpB8j8&feature=BF&list=MLGxdCwVVULXcJMlXk4KiSEBw9tTRPXTob&index=12

Bu ne lan actım direk kapadım ne bu
  • millet saçmalamış yine, ne cini ne doğaüstü özelliği. bilidiğin ilizyon (EL ÇABUKLUĞU/AYARLANMIŞ OLAYLAR), her numaranın açıklaması var. sonra vay bize niye yobaz derler, her şeye böyle körü körüne inandığınız için. konu nerelere geldi yok telekineziyle yapmışta yok bilmemneymişte.

adamın numarasına kimsenin sözü yok zaten o anda insanları ve jüriyi çok iyi kandırdı. geçmesi de hakkıdır. fakat yaptığı doğa üstü birşey yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Whiskey -- 9 Ocak 2011; 6:42:42 >
  • Merak ettim valla .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Amedra

quote:

Acun onun foya olduğunu bilse bile seyirciler anlamadığı sürece sesini çıkartmaz sonuçta reyting bunlar, buna sen çıkıp yerden yere vurup hayırı çaktıktan sonra seyirciyi kandırabilmiş, reytingleri elinde bulundurabilmiş şekildeyken neden bunları elinin tersiyle itsinki? belki gerçekten acun anlamadı ama anlasaydı seyircinin etkilenip etkilenmediğine bakar ondan sonra kararını verirdiki gene evet diyeceğine eminim.

sakın sana karşı yazıyorum sanma sadece acun böyle bir kişlik olduğundan yazıyorum e sonuçta işini biliyor yeri geldimi seyircisinede soruyor

quote:

Orijinalden alıntı: Pat O Brien
    katılıyorum.burda acun itiraz etmediyse reytingi daha fazla toplamak için etmedi.ben olsam bende itiraz etmem tabi...

dediğim gibi çıkıp, numaralarını araştırıyor gibi yapıp foyasını ortaya çıkarsaydı reytingin kralını yapardı tabi gerizekalı acun anlamadı oda ayrı bir mesele

• şimdi ilizyonu bırakında neden kağıdın devamının açıldığı 1919 montajlanmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: Death Note

toplamların o olduğunu nereden bilecez ? kağıdı göstermediler bile

Türk insanı.
  • kafasına çok takılan olursa prestij filmini izlemediyse izlesin sonucta illüzyon orda anlatıldığı gibi işliyor :)
  • Beyler bu numaraların hepsinde kullanılan sihirli bir sayı vardı aslında. Fakat bunu kimse farketmedi. O sihirli sayı sayesinde çoğu numarasını yaptı. Benim dayımda bu ilizyonist. Ordan biliyorum.
  • Dün akşam tesadüfen izledim. Çocuk kart destesini açıyor ve içinden kızı ters şekilde çıkartıyordu. Kartları açarken dikkatli bakarsanız altta hareketlilik olduğunu görebilirsiniz. Çok basit bir hile, el çabukluğuna bakar diğer hilelerde de olduğu gibi.
  • telekinezi telepati diye bişe duymadınız herhal
  • 7:13 e bakarsanız el hareketlerine bi kartı değiştirip ters sokarmış gibi yapıyor sonra desteyi çıkarıyor.
  • kedi ciğer olayına dönmüş konu madem bu kadar biliyorsunuz çıkın yapın işte, çocuk çıktı yaptı diğer arkadaşlar gibi zaten özel güçleri olsa peygamberliğini ilan ederdi. Neyi uzatıyorsunuz anlamadım
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.