Şimdi Ara

Yetenek Sizsiniz Aref Ghafouri ██ANA KONU██ (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.476
Cevap
6
Favori
97.408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Amedra

quote:

Orijinalden alıntı: KöfteSuyu

9.28 e iyi bakın adam kağıdı değiştirip 19519 yazılı kağıdı kıza verdi.

İyice izlerseniz elindeki kağıdı cekedinin iç tarafındakiyle değiştiriyor.

Aynen bende fark ettim oğlanın yan tarafı jüriye dönükken göğsünün sol tarafından kağıdı değiştirdiği belli oluyor ve toplamı sayılara yazanlara gösterirken sadece toplamı gösteriyor ve hızlı şekilde.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kuray

quote:

Orijinalden alıntı: eCoLL

4:59 5:01 arasındada brad bitt hilesi ortaya çıkıyor. elinde başka bir kağıt daha var. 05:11dede kağıdı değişiyor

19519 hileside 9:28 de bariz belli.

iskambil hileside çok basit. 07:24te kağıdın arkasına yapışık olduğu bariz belli. hangi kağıdın arkasında ne olduğunu biliyor ve söylenen neyse onu çıkardı. çıkarırkende biraz zorlandı zaten.

kaşık bükmeyide nette ararsanız çok çeşitli hileleri var. adam hülyaya soruyor hangi kaşık diye hülya şu diyor ve onu hülyaya veriyor. eğer hülya diğer kaşığı söyleseydi o zamanda tamam bu kaşıkla yapayım diğeri sizde dursun diycekti. iki kaşığında özellikleri var.

zaten benim böyle bir ilahi yeteneğim olsa önceden sayısal numaralarını tahmin ederdim. :pırt

Aha buna itiraz eden doktora gorunmeli

Kaşık bükme olayında bir şey dikkatinden kaçmış hülyadan aldığı kaşığı da büküyor yani ikisini de büküyor

• quote:

quote:

iskambil hileside çok basit. 07:24te kağıdın arkasına yapışık olduğu bariz belli. hangi kağıdın arkasında ne olduğunu biliyor ve söylenen neyse onu çıkardı. çıkarırkende biraz zorlandı zaten.

Hepsinin arkasında ezberlenmiş kağıt var diyorsun yani? ve o kağıtlarda sıralanmış şekilde adamda kupa as dan sonra geleni onların söylediği kız maça yı buldular değilmi?

hangi kağıdın arkasında ne olduğunu biliyorsa kupa asdan sonra gelenin niye arkası normaldi bak şimdi kafa karıştı

kupa astan sonra gelenin arkası normal değil. o zaten kupa asın arkasına yapışmış olan kağıt. 07:24 07:25 arasında biraz duraksıyor ve yapışık olanları ayırıyor ve sanki önceden ters çevirip oraya koyduğunu görmemizi istiyor. oysaki o zaten kupa asın arkasında yapışık haldeydi. ve ayrıca başta siyah ve kırmızı ayrımını yapmasınında bi nedeni var sanırsam. çünkü 07:05te tüm desteyi ters çeviriyor ve kağıtları öyle çıkarıyor. eğer kırmızı çıksaydı desteyi çevirmeden kutudan çıkaracaktı ve biz destenin diğer yapışık yüzünü görecektik. zaten bir kutuda 52 kağıt var ama açtığı zaman 20 den fazla kağıt göremedim ben :)) bilmiyorum belkide yanlış düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: therion-x

quote:

quote:

4:59 5:01 arasındada brad bitt hilesi ortaya çıkıyor. elinde başka bir kağıt daha var. 05:11dede kağıdı değişiyor

kaşık bükmeyide nette ararsanız çok çeşitli hileleri var. adam hülyaya soruyor hangi kaşık diye hülya şu diyor ve onu hülyaya veriyor. eğer hülya diğer kaşığı söyleseydi o zamanda tamam bu kaşıkla yapayım diğeri sizde dursun diycekti. iki kaşığında özellikleri var.

zaten benim böyle bir ilahi yeteneğim olsa önceden sayısal numaralarını tahmin ederdim. :pırt

Kaşık bükme olayında bir şey dikkatinden kaçmış hülyadan aldığı kaşığı da büküyor yani ikisini de büküyor

ama birini kırdı birinide bükmüş gibi yaptı. neden kırdığı kaşığı hülyaya vermedi :)

• Arkadaşlar yarışmada o bölümün kesmelerinin sebebi Kurtuluş Savaşı'nı kullanarak oy talebinde bulunmak istemesini engellemek. Yani Bende Aydın'da gitmiştim. Bayrak açacakmış sonunda çocuklar vs. Acun dedi böyle böyle açıklamada bulundu. Ama fragmanda olması şaşırtıcı gerçekten.
  • Harbıden cem yılmazın gösterindeki şeyler yahu birader adam sihir yapmıyor zaten sakın olun adamın açığını aramayı bırakın yapabılıyorsanız çıkın yapın gidin oraya adamları sayı yazdırın çaktırmaadan o kagıdı yırdın cebınıze atın
  • Herkes hemen hemen bütün numaraları açıklamış ve hepsi doğru,kaşık size tam açıklama söyleyeyim bileziği ya da yüzüğü neodyum(Neodimyum) mıktanatıslı internette araştıracağınız gibi bu madde oldukça güçlü manyetizmaya sahip kaşık bu sayede eğilip bükülüyor ve çabucak kırılıyor.Dikkat ederseniz kaşığın mukavemetinin en az olduğu noktadan kırılıyor.Bu da manyetizma ile olacak bir durum.

Performansı oyunculuğu güzel fakat doğa üstü güçleri yok sadece fiziksel olarak kullanılan araçların şov görüntüsüne yansıtılışı ile gerçekleştirilen güzel bir şov oldu o kadar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Knisath -- 9 Ocak 2011; 4:19:58 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

ve aynı zamanda çok ilginç bir detay daha var. 3:04 ve 3:07 ye dikkatli bakın 3:04te bükülmüş olan kaşık 3:07 de eski halinde. bilmiyorum benmi yanlış görüyorum sizmi görmek istemiyorsunuz :) herneyse ben inanmıyorum böyle birşeyin yapılabileceğine. hakketen ben kendim yaptım diyen ve böyle bir gücüm var diyen olursada çok pis dalga geçerim yani.

telekinez/telekinesis/psychokinesis diye birşey var.adam çat diye bükerse karşında kaçacak delik ararsın sonra demedi deme.gugılda bak biraz o kadar insan bilimadamı haybeye uğraşmıyorlar... herşey ile dalga geçmeden önce bi araştırın gerçekten dalga geçilecek şeylermi ey liseli gençlik...

http://tr.wikipedia.org/wiki/Telekinezi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkerinanç -- 9 Ocak 2011; 4:18:16 >

• beyler adam işini yapıyor işte hile zaten var olmasa peygamberliğini ilan eder
  • Arkadaşlar bulunan hileleri ilk sayfaya yazıyorum şu iskambil hilesinde tereddüt içerisindeyim yapıştırılmışmı yoksa o serçe parmağı ile el çabukluğuyla yapılmış birşeymi?

quote:

Orijinalden alıntı: Slash

Sözde kağıdı kesip biçerken, makas tutan eline dikkat edin. Bir ara makası tutma açısını değiştirip artistik kesikler atıyorum bahanesiyle eli gidip geliyor cekete.

İskambil kağıdı olayında da, sağ eline dikkat edin. Bir ara duraksıyor kağıtları açarken. O arada kağıtlar arasından aradığı kağıdı tespit ediyor, sonrasında el çabukluğuyla yelpaze şeklinde kağıtları seyirciye doğru eğerek gösterdiği için elini arkada rahatça oynatabiliyor. El çabukluğuyla aradığı kartı alıp tersyüz ediyor ve desteye ekliyor.

quote:

7:10 daki kağıt hilesini bir türlü çözemedim ancak el altından o kağıdı çevirmiş olabilirmi diye düşünüyorum çünkü 7:20-23 arasında bir duraklama oluyor ve tam o duraklama esnasında o kağıt ortaya çıkıyor dikkat ederseniz tam durakladığı an o kağıdı getiriyor.

serçe parmağıyla birşey yapıyor olabilirmi

bence yapmış olduğu en iyi ilizyon buydu

quote:

kupa astan sonra gelenin arkası normal değil. o zaten kupa asın arkasına yapışmış olan kağıt. 07:24 07:25 arasında biraz duraksıyor ve yapışık olanları ayırıyor ve sanki önceden ters çevirip oraya koyduğunu görmemizi istiyor. oysaki o zaten kupa asın arkasında yapışık haldeydi. ve ayrıca başta siyah ve kırmızı ayrımını yapmasınında bi nedeni var sanırsam. çünkü 07:05te tüm desteyi ters çeviriyor ve kağıtları öyle çıkarıyor. eğer kırmızı çıksaydı desteyi çevirmeden kutudan çıkaracaktı ve biz destenin diğer yapışık yüzünü görecektik. zaten bir kutuda 52 kağıt var ama açtığı zaman 20 den fazla kağıt göremedim ben :)) bilmiyorum belkide yanlış düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Rajeesh

quote:

Orijinalden alıntı: ThunderVolt

Cinleri kullanarak gelecekten bilgi edinme de dinimizde mevcut..

yok öyle bişi

Ben merak edip hocaya özel olarak sormuştum, uzun uzun anlatmıştı varmış böyle bişey.
  • Ulan bir işide beğenin be adam çıktı hepimiz yedik işte yok kağıdı aldı yok kıçına soktu bırakın abi ya eğer o numara yazdırmaya sizi çıkartmış olsaydı çocuk sizde yerdiniz
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ilkerinanç

quote:

quote:

quote:

quote:

ve aynı zamanda çok ilginç bir detay daha var. 3:04 ve 3:07 ye dikkatli bakın 3:04te bükülmüş olan kaşık 3:07 de eski halinde. bilmiyorum benmi yanlış görüyorum sizmi görmek istemiyorsunuz :) herneyse ben inanmıyorum böyle birşeyin yapılabileceğine. hakketen ben kendim yaptım diyen ve böyle bir gücüm var diyen olursada çok pis dalga geçerim yani.

telekinez/telekinesis/psychokinesis diye birşey var.adam çat diye bükerse karşında kaçacak delik ararsın sonra demedi deme.gugılda bak biraz o kadar insan bilimadamı haybeye uğraşmıyorlar... herşey ile dalga geçmeden önce bi araştırın gerçekten dalga geçilecek şeylermi ey liseli gençlik...

allahını seversen sende internet mühendisimisin. ve ayrıca benim liseli olduğumuda nerden çıkardın. o telekinezi ile uğraşanlara sesleniyorum. bende araştırdım telekineziyi. hatta ilk gördüğümde 2 saat boyunca bir kürdanın ucundaki kağıdı çevirmeye çalıştım salak gibi. ama yaş ilerleyince ve daha fazla araştırınca hepsinin. os..ktan teyyare olduğunu kesin bi şekilde idrak ettim. hepsi magic toolsmudur nedir onlarla yapılan yüksek beceri gerektiren ilizyonlar. araştırmaya araştırmışsında yapanını gördünmü hiç. halen daha dünyanın big bang ile kendi kendine oluştuğunu bile düşünüyorsundur sen :)

Kusura bakma ama eğer arkadaş internet mühendisiyse sen de boş işler müdürüsün kardeş. Neden bütün soruların cevabı sen de.
    Yoksa yoksa...
    Aman Allahııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııımmmm. Beyler eCoLL u araştırdım. Kim çıktı bilin bakalım.
    Ayhan Işık dediğinizi duyar gibiyim ama değil. Ahanda bu;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sucuk_Ekmek -- 9 Ocak 2011; 4:34:36 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

allahını seversen sende internet mühendisimisin. ve ayrıca benim liseli olduğumuda nerden çıkardın. o telekinezi ile uğraşanlara sesleniyorum. bende araştırdım telekineziyi. hatta ilk gördüğümde 2 saat boyunca bir kürdanın ucundaki kağıdı çevirmeye çalıştım salak gibi. ama yaş ilerleyince ve daha fazla araştırınca hepsinin. os..ktan teyyare olduğunu kesin bi şekilde idrak ettim. hepsi magic toolsmudur nedir onlarla yapılan yüksek beceri gerektiren ilizyonlar. araştırmaya araştırmışsında yapanını gördünmü hiç. halen daha dünyanın big bang ile kendi kendine oluştuğunu bile düşünüyorsundur sen :)

yapanını görmek mi sorun?sen görmediysen yoktur yani?
    bilmadamları da dahil o kadar insan bunlara kafa yoruyorsa birşeyler vardır demekki mevzuda.
    hala ısrar ettiğine göre liseyi bile bitirmemişsin belli...

• çok pis dallga geçerim kısmındaydı benim sorunum aşağılayan falan yok.pis dalga geçme derdindeki adam bu yazılanı da kaldıracak bence.yoksa olmaz...
  • Kardeşim ben normalde inan bunu yapmam. Bir önce ki sayfada bana karşı (saçma ingilizce çevirinle) yapmış olduğun tavır ve diğer arkadaşların yazdıklarını alaycı ifadeyle yaklaşman. Yazdıklarını tekrar gözden geçir ve hak edip hak etmediğini gör. Bu arada eski yazdıklarıma bakarak normalde nasıl yazdığımı ve insanlara saygı gösterdiğimi görebilirsin. Bazen benimde makara yaptığım oluyor ama senin tavrınla değil.
  • muhabbetin içine ettiniz arkadaşlar bari daha fazla uzatmayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Amedra -- 9 Ocak 2011; 4:50:49 >
  • sen olmadığını kanıtladınmı bana gelince?lafa bak sana gelince.nereye galiyoz hacı dayı?

hayır anlamadığım doğruluğuna yanlışlığına emin olmadığın bi konuda nasıl çok pis dalga geçiyorsun?uzmanmısın aştınmı coştunmu?sen görmedin diye yok mu sayacağız?
    ben bu adamın yaptıklarına hiç yorum yapmadım ben beyin gücü ile bunu yapıyorum diyen varsa çok pis dalga geçerim demişsin bende diyorumki bu mevzu derin öyle çok pis dalga geçerimle olmaz bu işler.kapiş?
  • quote:

quote:

çok pis dallga geçerim kısmındaydı benim sorunum aşağılayan falan yok.pis dalga geçme derdindeki adam bu yazılanı da kaldıracak bence.yoksa olmaz...

e doğruya doğru. sen şimdi gelip bana abi kumanda olmadan kanalları değiştirebiliyorum dersen bende çok pis dalga geçerim. :))

zaten bende ben yaparım demiyorum biri çıkar gelir derse ve yaparsa dumur olursun ondan bahsediyorum... zaten ilk mesajımda anafikir buydu...

• Milliyetçi psişik :))
    Kağıt numarasında olay tamamiyle şudur , sahnedekiler elemandan tamamen bağımsızlar . 3 tane eleman 4 haneli sayı yazıyor not defterine . Toplayıcı olan kıza götürürken o arada bi kaç saniye oyalanıyor işte o oyalanma sırasında kendisinin önceden hazırladığı sayıların olduğu kağıdı gösteriyor . Kızda topluyor ve sonuç haliyle 19519 çıkıyor . Sağlamasını söyle yapalım , eleman 4 haneli sayı söyleyen kişilerin sesli söylemesine izin vermiyor ve ayrıca kamera açısını da eliyle kapatıyor . Şov sonrası ise sayıları yazan kişilerin ne söyledikleri ise sorulmuyor 3 ' ü de yazdığı sayıyı söylese hile anlaşılır
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.