Şimdi Ara

yerdeki kusmuğu nasıl temizlerim?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
3
Cevap
0
Favori
2.554
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar dün alkol aldım tabi aptal kafam dozunu kaçırınca olanlar oldu. yatakta başımın ağrısıyla birlikte nabzımı beynimde sayarken bir anda kusasım geldi tuvalete koşamadım, halimde yoktu zaten. kafayı yataktan sarkıtıp bıraktım. şimdi yerde yatıyor bu kusmuk olay şu ki ben bunu nasıl temizleyeceğim? bu arada baya bir kustum, 2. kusuşumda tuvalete yetiştim ve lavaboya bıraktım. TEMİZLEMEK ÖLÜM! Elime poşeti geçirip 10 dklık uğraş sonucu tamam. 3. kusuşumda gene tuvaletteydim ama klozette oturuyordum haliyle duşakabin battı :)) 10 dklık uğraş sonucu ayağımla elimle temizledim, bolca su vardı. ben taa yatak odasındaki kusmuğu nasıl temizleyeceğim neyseki halıya değil yere kustum. ve diyorum ki dizilerde filmlerde hatta çevrenizde alkol alıp sarhoş olan varsa kesinlikle özenmeyin sarhoşluğu dozunda bırakırsan iyidir..

• Eline poşet geçir sonra büyük bir ıslak bez yada havlu ile önce kabasını al sonra sil işte.
  • Havlu en kolayı, etrafını sarıp ortada biriktirerek temizlemeye çalış. Silme hareketiyle daha da batırırsın. Parçacıklar varsa onları temizle ilk, sonra dediğim gibi etraftan ortaya sara sara... Yanına da leğen, kova gibi bişey alırsan daha rahat olur, tabi üstüne bi de vileda atarsan bal dök yala

Arkadaş çoktaaaaan temizlemiştir bi şekilde ama içip kusan arkadaşı olanlara tavsiyem olsun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.