Şimdi Ara

YENİDEN ant download manager ücretsiz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
9
Favori
6.530
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba sıcak fırsatlar ailesi sıcak fırsatlar konusunda bulamadım paylaşmak istedim kaçıranlar için ANT İNTERNET DOWNLOAD MANAGER ömür boyu beleş lisans shareware on sale sitesi üzerinden... en sevdiğim özellik media dönüştürücüsü varmış entegre youtube deki videoları direk mp3 e çevirebilmesi en azından denemekte fayda var
    İyi bayramlar
    LİNK:https://sharewareonsale.com/s/ant-download-manager-giveaway-coupon-sale

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• denediniz mi? idm mi daha iyidir bu mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben kurdum ancak hala programda free yazıyor pro yapmak için ne lazım

• JDownloader 2
  • Fbehrem kullanıcısına yanıt
    İdm ye alıştığımız için tabi ki o daha iyi ama onun tam sürümü fiyatı düşmedi hiç ona alternatif olabilir sadece ama idare eder hız olarak pek bir fark yok arayüz değişik yakalayıcı benzer

• Bende indirdim ama böyle şuan doğrumu tam sürüm mu ? YENİDEN ant download manager ücretsiz
  • TheKill02 kullanıcısına yanıt
    Doğrudur hocam ücretsiz promosyon sürümü yazınca olmuş oluyor

• cawrash C kullanıcısına yanıt
    Hocam ücretsiz promosyon sürümü olarak yükleniyor

• Çok teşekkürler sahte idm ile uğraşmaktan iyidir HAYIRLI BAYRAMLAR
  • download manager görünce bi an için idm sandım sevinçten havaya uçuyodumki ant yi görünceye kadar .şu idm yi bi beleşe denk getiremedik.
  • Lisans kodu verse iyiymiş, böyle pek hoş durmamış.
  • Uzun yıllar idm kadar stabil çalışan ve tercih edilen çok az program var. Yıllardır bu tarz programları kullanan herkesin 1 numarası idm dir heralde.

Yine de programı denemekte fayda var. Fırsat için teşekkürler

• hocam hani pro versiyonuydu bu ben mi yapamadım? Free yüklüyor pro olmuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: LEAME

Uzun yıllar idm kadar stabil çalışan ve tercih edilen çok az program var. Yıllardır bu tarz programları kullanan herkesin 1 numarası idm dir heralde.

Yine de programı denemekte fayda var. Fırsat için teşekkürler
    ccleaner de öyle idi ama şuanda unutuldu.
  • indirecekler için bilgi vereyim indirme hızı idm nin yarısı kadar bile değil ona göre karar verin.
  • Mesajı güncellemek yerine yeni mesaj yazayım.
    Uygulamayı indirip denedim hemen. İçinde entegre bir mp3 dönüştürücü var evet. Ancak stabil çalışmıyor.

Genelde idm ile indirdiğim müzikleri mediahuman youtube downloader ile dönüştürüyorum. İstediğiniz formatta istediğiniz kalitede dönüştürebiliyorsunuz.

Bu programla indirme yapmayı denediğimde mp3 türünde indirmeyi çok düşük hızda yaptı. Onun haricinde İndirme seçeneklerinde mp3 kalitesini belirleyebileceğiniz bir seçenek çıkıyor. Ancak kaliteyi ne kadar yükseltmeye çalışsam da hep 128 kpbs ile indirdi müziği. Yani kaliteyi belirleyebileceğiniz buton var ancak çalışmıyor.

Düşük kalitede indiriyor müziği. Başka program ile boyutu 12 mb olan müziği 2 mb olarak indirdi. Orta segment bir kulaklığınız varsa bile aradaki enstrüman farkını anlayabilirsiniz.

Uzun lafın kısası fırsat için teşekkürler. Ancak idm nin alternatifi olamayacak bir program. Standart chrome ya da başka bir tarayıcının indirme yazılımından bir farkı olduğunu düşündürtmedi. Pc de ekstra program olarak tutmaya gerek yok. İndirmelerde idm ye, dönüştürmelerde mediahumana devam şimdilik.

• Ücretsiz free dowloand manager kullanıyorum, şiödilik memnunum.

• quote:

Orijinalden alıntı: -OFLU-

ccleaner de öyle idi ama şuanda unutuldu.

Alıntıları Göster
    Hocam windows 10 a geçtikten ve bilgisayarlar güçlendikten sonra insanlar ihtiyaç duymamaya başladı ccleaner a. Haklı olarak.

Ancak benim gibi eski pc kullananlar hala kullanıyor ccleanerı.

Ha ilerde Microsoft ya da google idm ye alternatif bir indirme yazılımı yapar. O zaman idm unutulur yine. Ama şu an chromeda indirme yaparken hala hızda dalgalanmalar ve saçma sapan kesilmeler devam ediyor. Böyle olduğu sürece idm den vazgeçmek zor gibi

• LEAME kullanıcısına yanıt
    mp3 olayını test edecektim gerek kalmadı teşekkürler.

• Crackli idm devam

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.