Yüzbaşı
26 Ağustos 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 319 (Bu ay: 0)
Gönderileri

arkadaslar core boost performanceyi açmadıgımda islemci 30 35 derecelerde calısıyor sıvı sogutma ile acınca 75 leri goruyor o yüzden cok açmıyorum şuan 3.8 de çalışıyor 4.7 ye cıkınca cok bir performans farkı olyuor mu ?

r7 5800x var işlemci 4.9 acıkıyor boostla boostu acıyorum biostan kaydedip cıkıyorum sorunsuz calısıyor fakat pcyi kapatıp tekrar açtıgımda en fazla 3.8 e cıkıyor biosa girip hiçbişi yapmadan cıkıyorum düzeliyor her seferinde böyle nası cozerim bunu?

ağalar selam bilgisayarın otomatik overclockunu açıyorum biostan r7 5800x işlemci aldım yeni onu taktım 4.7 ye cıkıyor sorun şu pcyi resleyip biosu hiçbişi yapmadan kaydedip cıkıyorum 4.7 ye cıkıyor islemcinin kendi şeyinde fakat kapatıp açtıktan sonra 3.8 i geçmiyor sebebi ne bunun?

r9 5800x sabit 4.7 ghz calıstırmak için yardım edebilcek varmı? ben beceremiyorum bu işleri

arkadaşlar selam r9 5800x ve 240mm sıvı sogutmam var otomatik overclock acık 84 max dereceyi görüyor bunun biostan fan ayarlarını nası yapmak lazım? ve ben islemciyi sabit 4.8 de calıstırmak istiyorum bununla alakalıda yardımcı olabilcek varmı?

Arkadaşlar selam işlemciyi 4.7 GHz ye sabitlemek istiyorum overclock ile bunu nası yapabilirim?

Arkadaşlar otomatik overlockunu açtığımda bi sorun yaşarmıyım yoksa sabit mi kullanayım ne önerirsiniz?

arkadaslar merhaba 2600x takılıydı bilgisayarımda dün 5800x aldım anakartım destekliyor r7 5800x i msi b450 gaming plus var bende bios update attım dün en son sürüme bugun islemciyi takınca ekran gelmiyor ne yapmam lazım ?

Arkadaşlar yurtdışında bynogame gibi bir siteye ödeme yaptım. 419TL lik bir ödeme, Bakiyeyi yükledim alışverişi yaptım vs sonrasında kontrol edince paraya iş bankası bloke koymuş. Bunun sebebi nedir ne yapılması gerekir?

Arkadaşlar zamanında 2,5k para vererek asus rog strix 1660 ti almıştım coil whine mevcut ben de ses takıntısı var pc yi ona göre dizmiştim şimdi thh kararı çıkmış olumlu çıktıysa iade alabilirsiniz vs dedi arkadaşlar ben de iade istemediğimi söyledim o zaman değişim yapmak zorundalar dedi muhtemelen ellerinde bu karttan olması imkansız. Şimdi bu durumda iadeyi zaten kabul etmeyeceğim değişim isteyeceğim nasıl işlem görücek bu kart bilgisi olan varmı ?

Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 611
İkinci El Bölümü Mesajları: 141
Konularının görüntülenme sayısı: 780 (Bu ay: 393)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 272 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.