Şimdi Ara

YENİDEN ant download manager ücretsiz (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
9
Favori
6.529
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İdm den ne üstünlüğü var tam sürümünün? ona göre indircem şimdi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İdm den sonraalışması zor ama idm ye bu kadar para odemektense bunun arayuzune alışmaya calısmak mantıklı..

Not : Daha once kullandım ve bazen youtube sayfasındayken video izlerken sadece ses geliyor ve goruntu sıyah kalıyor, bende acaba ant down. programından mı kaynaklı dıye fazla ılgılenemedım, onun harıcınde ayarlardan sesli uyarıları acarsanız ındırma baslayınca yada bıtınce haber verıyor..
  • Bu promosyon sürüm daha önce gene verdi.güncelleme aktif değil.ne kurmuşsa o sürümde kalıyor. Uyarı verip duruyor güncelle diye ama güncellemiyor.video sitelerinden video indirmeye yarıyor sadece. İdm gibi stabil indirmiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cmd_

JDownloader 2
    hocam nasil acaba bu jdownloader iyimidir idm crackliydi surekli hata veriyoru suan kendi kendine aciliyor silip bunu kursak is gorur mu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • volnes V kullanıcısına yanıt
    İyidir hocam. Deneyin bi, alışması biraz zaman alır. Part part dosya indiriyorsanız, çok pratik bir program.

• patchli idm devamke
  • IDM favori programımdır. Ücretsiz program olarak Free Download Manager öneririm.

• Free download manager indirin, stabil ve açık kaynak kodludur.

• quote:

Orijinalden alıntı: volnes

hocam nasil acaba bu jdownloader iyimidir idm crackliydi surekli hata veriyoru suan kendi kendine aciliyor silip bunu kursak is gorur mu

Alıntıları Göster
    Jdownloader eskiden çok meşhurdu. Torrentin yaygın olmadığı zamanlarda büyük boyutlu dosyaları partlara bölerek paylaşırlardı ve tek tek indirmekle uğraşmak yerine bu programa bütün linkleri eklerdik ve sırasıyla indirirdi. Hatta indirme bitince arşivden çıkarma ve Captcha doğrulama özellikleri de mevcut
    Diğer indirme yöneticilerine göre biraz hantal gibi görünüyor.

Ben IDM'yi crackli kullanıyordum bir ara ama sürekli lisans hatasına düşüyordu.
    Onu kaldırıp FDM denedim. Torrent istemcisi de olması çok güzel ama kasmalar yapıyor, hantal kalıyor bazen.
    Ant DM, Flashget vs denedim ama hiçbiri IDM kadar olamaz

Şimdi torrent için Qbittorrent, normal indirmeler için JDownloader 2 kullanıyorum.

• LEAME kullanıcısına yanıt
    Konuyu açan arkadaşa da size de teşekkürler.
    IDM'ye devam şuanlık.
    Mediahuman şarkıları indirirken cover da indiriyor mu acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Worcestershire -- 24 Mayıs 2020; 18:46:47 >
  • Kadima kullanıcısına yanıt
    bende de idm lisans hatası veriyordu hocam, gerçekten sinir bozucuydu olmadik yerde ekrana geliyordu kaldirdim jd2 yi kurdum bugun ama tarayicidan video yakalama idm gibi calismiyor sanirim download butonu cikmiyor yani yada ben bulamadim

Youtube dan video veya mp3 indirecekseniz 4kdownloader denemenizi oneririm. Video ve ses kalitesini secip sonra indiriyorsunuz. Donusturme vs yok

• quote:

Orijinalden alıntı: volnes

bende de idm lisans hatası veriyordu hocam, gerçekten sinir bozucuydu olmadik yerde ekrana geliyordu kaldirdim jd2 yi kurdum bugun ama tarayicidan video yakalama idm gibi calismiyor sanirim download butonu cikmiyor yani yada ben bulamadim
    Pano Gözlemleyicisi etkin ise indirmek istediğiniz linki kopyaladığınızda listeye otomatik ekliyor.
  • Katılımsız idm candır. Boşa uğraşmayın :)

• quote:

Orijinalden alıntı: LEAME

Uzun yıllar idm kadar stabil çalışan ve tercih edilen çok az program var. Yıllardır bu tarz programları kullanan herkesin 1 numarası idm dir heralde.

Yine de programı denemekte fayda var. Fırsat için teşekkürler
    idm candır, gerisi heyecan

• quote:

Orijinalden alıntı: Worcestershire

Konuyu açan arkadaşa da size de teşekkürler.
    IDM'ye devam şuanlık.
    Mediahuman şarkıları indirirken cover da indiriyor mu acaba?
    Coverları indiriyor. İndireceğiniz coverı seçebiliyorsunuz. İster youtube kapak resmi, ister video içinden bir kesit isterseniz (eğer varsa) şarkının orjinal coverını indirebiliyorsunuz.

Mevcut sürümde ücretsiz 20 şarkı indirebilirsiniz diyor ancak ben 2 aydır 300 den fazla şarkı indirdim herhangi bir sorun yaratmadı.

• Serkan4554 S kullanıcısına yanıt
    Tamamen yanlış bilgi. Ben her ikisini de kullanıyorum. 35 mbps internette, IDM ortalama 4.1 mb/sn ile, ANT ise 3.9 mb/sn ile indirme yapıyor. Buradaki fark ant downloader'ın 'varsayılan azami bağlantı sayısı'nı düşük olarak ayarlamış olmasından kaynaklanıyor. Sebebi ise indirme sonrası yapılan ve sistemi yoran birleştirme işlemini yapmamaktır. IDM için de aynı şeyi 1 olarak ayarlarsanız, indirme sonrası birleştirme yapmaz ama indirme hızında siteden siteye değişen oranda çok az veya bir miktar azalma olacaktır.

YENİDEN ant download manager ücretsiz

Yani sonuç olarak her ikisinin de indirme hızı aynı diyebilirim.
    Üstelik ant downloader izlenilen ve parça parça göründüğü için IDM ile indiremediğiniz videoları indirebilir ve indirdikten sonra mp4 formatında o parçaları birleştirebilir. Hatta bazı sitelerde, her iki program da düşük bağlantı sayısında ayarlı iken, ANT daha başarılı sonuç veriyor. Tarayıcı eklentisi de var. Kullanım açısından daha çok fazla deneyimlerim var. Yazsam yazı çok uzar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abrooke139 -- 24 Mayıs 2020; 21:38:5 >

• quote:

Orijinalden alıntı: yusufmet

Youtube dan video veya mp3 indirecekseniz 4kdownloader denemenizi oneririm. Video ve ses kalitesini secip sonra indiriyorsunuz. Donusturme vs yok
    Deneyeceğim hocam teşekkürler öneri için

• yenfiz kullanıcısına yanıt
    Hayır alakası yok ANT ile. Bende 1 yıldır sorunsuz çalışıyor hem IDM, hem de ANT.. IDM'in performansının veya becerisinin yetmediği yerde diğerini kullanıyorum.
    Sen kullanmayı becerememişsindir. Örnek site göster sana IDM ile aynı kalitede indirme yolunu göstereyim.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.