Şimdi Ara

Yeni YouTube politikasıyla neredeyse reklamsız video kalmayacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
200
Cevap
3
Favori
10.740
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 hafta
  • Cevaplayan Üyeler 154
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 5 saat 3 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Favoriye Eklediklerim 3
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • The Hollow (5 mesaj) esmerbuyucu (5 mesaj) Huseyin-ZST (4 mesaj) zortak (4 mesaj) Numenorian Man (4 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (87 mesaj) Mobil (48 mesaj) Mini (5 mesaj) (13 mesaj) (7 mesaj) Uygulama (40 mesaj)
  • @
74 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> Yeni YouTube politikasıyla neredeyse reklamsız video kalmayacak
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    7231 Mesaj

Reklam engelleyicileri sadece Safari'ye kurabilirsiniz. Chrome ve Firefox'ta dahili reklam engelleyici yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esmerbuyucu -- 24 Kasım 2020; 16:25:39 >
    |
    |
    deathless73 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    33 Mesaj

Hüü vancedapp.com

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    dinc10 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    9 Mesaj

youtube reklamsız çok iyi aylık deneme sürümleri ile bedava kullanın.

|
    |

telefonumda da bilgisayarımda da adguard kullanıyorum reklam falan hikaye. ayrıca yotube vanced var zaten çokça bahsedilmiş

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/11/f9/8c/11f98c9aac0d5582ec0aaf6f9cc96f96.png&t=0&width=480&text=1
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: vozy

Bence hiç raid 5,6 ya girme gereksiz, şöle yap 2 adet 1TB 3.5 bu ikisini raid 1 yap, diğer diskide backup aktif et yedek aldır..

Alıntıları Göster

Bunu da düşündüm, bu da olabilir. Backup disk raid diskin toplam büyüklüğüne eşit olmalı değil mi? Sonuçta raid'de bir disk çıktı mı bütün veri çöp oluyor.

Bir de, elimde iki adet 3.5", bir adet de 2.5" disk var. Bu üçü ile raid 1 kurmamda bir sakınca var mı? Hem 3 diskli raid, hem toplam 3tb yaparım. 3tb'lik de bir backup disk koyarım.

Backup disk için gerekli büyüklüğü netleştirebilirsen çok sevinirim. Kafam karışık bayağı.  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Huseyin-ZST -- 24 Kasım 2020; 16:53:17 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    594 Mesaj

Reklam engelleyiciler youtube reklamlarını engelleyebiliyor mu ?

Öyleyse modeme kurayım.

|
    |
    MuscleTower kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Sanırım pc'de böyle bir uygulama yok. Neyse yine de modeme adguard kurdum bakalım ne değişecek

|
    |
    dostum kertenkele kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

@yuzyirmi DNS yoluyla youtube video içi reklamlarını engellemek mümkün değil. Engellemeye çalışırsanız zaten videoları açamazsınız.

Bir de engellediği bazı reklamların boşluklarının kalması normaldir. Görürseniz şaşırmayın yani. Onları uBlock Origin gibi kozmetik filtreleme imkanı sağlayan eklentilerle yok edebilirsiniz. PC'de zaten tarayıcınıza uBlock Origin'i eklerseniz youtube reklamlarını engeller. Filtreleri uygun seçmeniz de önemlidir.

|
    |
    Bahsedilenler: yuzyirmi

Sadece Android

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    yuzyirmi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Raid için detaylı bilgi RAID - Vikipedi (wikipedia.org) tavsiyem yine aynı kafayı çok karıştırmaya gerek yok.

1 TB DİSK

1 TB DİSK

2 diski Raid 1 yapınca toplam alan 1 TB olacak,

Geriye kalan 1 diski de backup olarak kullan. Bu, raid yaptığın diskten küçükte büyükte olabilir tamamen yedek aldıracağın dosya, klasörlere ve yedek aldırma sıklığına göre değişir.

Veri merkezinde uzun dönem çalıştım, karşıma nerdeyse hiç raid ile alakalı sorun çıkmadı. Kullandığın diskler ne kadar sağlıklı ve elektrikler ne kadar stabil ise aksi bişey olması çok zor..

|
    |
    |
    |
  • Yarbay
    2043 Mesaj
    YouTube vancet tam olarak hangisi bir sürü var logosunu paylaşırmısınız
    |
    |
  • Er
    12 Mesaj
    Ovv bu kötü zaten hep reklam çıkıyordu
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Hahah adamların daha başka nereden para kazanabiliriz diye düşünmekten kafaları çatlıyordur kesin
    |
    |
  • Çavuş
    68 Mesaj

en son vanced kit ile olayı çözdüm cep te, ama tam ekran olmuyor bazı videolarda o şu an sıkıntı benim için!!??

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: onsos1100

RTÜK ün Netflix i bırakıp Facebook ile YouTube a müdahale etmesi lazım. Bir video izlemek için 10 tane reklam izliyoruz. YouTuberlar altına spor araba çekecek diye çektiğimiz çileye bak. Bununla ilgili kısıtlama getirilmesi lazım android de çözüm var ama iOS da YouTube u da premium almak lazım.

Youtube 15 yıldır bedava hizmet sunuyor. Bu adamlar reklam da yayınlamazsa nasıl para kazanacaklar?

Ben Premiuma üye oldum ve çok memnunum.Telefonun ekranını kapatınca dahi video oynamaya devam ediyor. Reklam da görmüyorum.

|
    |
Masal Oku
Bebek Oyunları
Radyo Dinle
ankara gülüş tasarımı
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,031
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.