Şimdi Ara

Yeni YouTube politikasıyla neredeyse reklamsız video kalmayacak (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
201
Cevap
3
Favori
11.451
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tamam parasini verip preminyumunu alalim fakat oyle bir duruma geldik ki muzik dinleyecekseniz spotify / tidal neyse parasini vereceksiniz , youtube keza video izleyecekseniz , dizi izleyecekseniz netflix , hbo , mok pusur , herhangi spor aktivitesi F1 , motogp , futbol yine abonelik ode , yani bu abonelik sisteminin cilki cikti artik , Internet ozgurluk mu yoksa tutsaklik mi ?

• Numenorian Man kullanıcısına yanıt

Her uygulama 15 lira istese ne yapacaksınız? Nelere para vermiyoruz ki? Youtube'un paraya ihtiyacı mı var dünyanin en zengin şirketi zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vanced kullanıyorum premium kalitesinde herkes adblock kullanırsa olacağı bu gidişle ileride ücretsiz servis kullanamayacağız

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Televizyonda da isyan ettirdi. Premium alınca, tv'de geçerli oluyor değil mi?

• Önemlilerine veriririm kullandıklarıma veririm kalanına vermem. Şuan youtube rpemium netflix ve amazon prime a ödüyorum ayda 37ye denk geliyor bu da onlarda harcadığım vakit ve muahtap olduğum kalitenin yanında 0

• _Biperva_ kullanıcısına yanıt

Öyle aman aman sürekli müzik dinleyen keşif yapan biri değilim ama aradığım şarkıları buldum. Video servisini de entegre ettiği için şarkı olarak yoksa bile videodan ses dosyasını indiriyor.

• shockwave error kullanıcısına yanıt

Oluyor

• +18 siteler dışında her yerde reklam engelleme kullanıyorum bazı sevdiğim youtube kanalları var veryansın tv tarzı onlarda da reklam engelleyiciyi pasif edip izliyorum onun dışında kendi kanalım bile olsa reklam engellerim

• quote:

Orijinalden alıntı: alivyon

Vanced kullanıyorum premium kalitesinde herkes adblock kullanırsa olacağı bu gidişle ileride ücretsiz servis kullanamayacağız

Ücretsiz servis diye bir şey yoktur.

Eğer ücretsiz servis kullanıyorsanız muhtemelen ürün sizsinizdir. O yüzden cüz'i müktarları ödememiz iyi.

• PC DE ADBLOCK VAR TELEFONUMDA YOUTUBE VANCED İSTEDİĞİNİ YAPSIN PUHAHAHHAAH

• Ya zaten bu YouTube acayip bir hal aldı 5dk video izleyeceksin 2 tane reklam giriyor resmen premium üyelik satmak için yapıyorlar. Kurtlar vadisi ilk çıktığında kanalın yaptığı politikayı yapıyor 10dk dizi izletiyordu 30dk reklam sonra o 10 dk yı da 5dk geriden başlatıyordu tekrar izliyordun 10dk sonra bir daha reklam 30dk. Reklam çıkınca git çarşıya pazara işini hallet gel reklam halen devam ediyordu dizi bitmiyordu bir türlü sonra bitince gece yarısı bir daha tekrar veriyordu TV 8 deki gece gündüz Survivor programı gibi

• chrome üzerine adblocker for youtube kurdum. ne reklamı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Huseyin-ZST

Ben yaptım.  

Şimdi ofisteki Rarpberry'yi elimde başka bir işte kullanıdığım 4gb 4 ile değiştireceğim. USB 3.0 HUB koyup, 4 tane 1TB disk bağlayıp USB Raid deneyeceğim. Teorik olarak mümkün. Amaç hızlı NAS kurmak. gbit ethernet var. Salak Seagate NAS'ta aktarım hızı 35mb / saniye. İşlemci ve ram mal olunca böyle oluyor. Gigabit etherneti olan alet usb 2.0 hızında çalışıyor. Safi para tuzağı bu tüketici tipi NAS'lar. Raspberry 4 hiç zorlanmadan bir yandan DNS, istenirse VPN, bir yandan 3d printer yöneticisi, bir yandan da NAS AYNI ANDA olabilir rahatlıkla. Rapberry 4'deki işlem gücü bayağı bayağı desktop'a oynuyor zira.  

Neyse, şimdi hedefim Raid 5 veya Raid 6 kurmak. 4 adet disk bağlayacağım. Biri bozulsa bile veri kaybetmeyeceğim. Veri kaybetmem için iki tanesinin aynı anda bozulması gerekecek. Bunu USB üzerinden Soft Raid ile yapabilir miyim? İşte o, on puanlık uzmanlık sorusu... Göriciiz.  USB belleklerle raid kurmayı becerir isem (ki 4 usb bellekten raid 1 kurup NAS açan bir abi gördüm), HDD'lerle de kurarım felsefesine gireceğim. Para harcamadan önce usb belleklerle deneyeceğim. Tutarsa, elimde de iki adet 1tb disk var. En az iki tane daha lazım.  

------------------

Bu işlerden anlıyorsanız, Raid'de farklı diskler kullansam sizce ne olur? Daha önce hiç yapmadım. Hep birebir aynı diski kullandım. Şu anda elimde 2 adet 1TB 3.5" aynı diskten var (7200rpm). Bir adet de 2.5" 1TB disk var (7200rpm). Bir kararsızlık, gariplik olur mu? Olmazsa maliyet düşecek. sadece bir disk almam gerekecek de.  

Alıntıları Göster

Bence hiç raid 5,6 ya girme gereksiz, şöle yap 2 adet 1TB 3.5 bu ikisini raid 1 yap, diğer diskide backup aktif et yedek aldır..

• esmerbuyucu kullanıcısına yanıt

hocam o engelleyici için safari mi şart chrome a olurmu ya da firefox a??

• Bu haber vesilesiyle Youtube Vanced'i öğrenmiş oldum, herkese teşekkürler. :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bknz lucky patcher

• _DIESEL_ kullanıcısına yanıt

Aylık ödediklerim

digiturk 130 TL

apple müsic 17 Tl

youtube premium 17 TL

amazon prime 8 TL

netflix 4 kişi 11 er TL

playstation plus 15 TL

nerdeyse 200 TL tertemiz.

• Youtube'u boşverin ders çalışın ders alın size bedava eğitim araçları faydam dokunsun youtuberlıkta hayır yok...

https://ekitap-indir.net/YKSPDF

• quote:

Orijinalden alıntı: uurcan5172

YouTube Premium Sağ Olsun

Kardeş mevzu zaten para vermemek. Sen yanlış anlamışşın olayı :D

• Forumda bu kadar adam var ayda 5tle youtube premium + youtube music alabiliyorsunuz aile hesabıyla, çok izleyen varsa o kadar izlemeye bir zahmet birleşip 5er tl verin arkadaşlar...

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.