Şimdi Ara

Yeni YouTube politikasıyla neredeyse reklamsız video kalmayacak (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
201
Cevap
3
Favori
11.451
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

rasperry pi ile eve dns server kurarsın direk modemden reklamsız net dağıtırsın belki yapar paylasırım forumda  

• TheKill02 kullanıcısına yanıt
    Tosla ile %60 geri ödeme nedir hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gatetrans

Bu vanced hangi uygulama arkadaşlar? Ben daha önce yüklemiştim hata verip duruyordu. Play Storeda da bir sürü var, hangisi tam anlamıyla reklamsız ve sorunsuz olan?

Store da yok hocam. Eski sürümleri magisk modülü olarak kuruluyor. Android 10 ve üzeri kendi uygulaması ile.

Kendi sitesi ise: https://vancedapp.com/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JourneyToTheWest

Store da yok hocam. Eski sürümleri magisk modülü olarak kuruluyor. Android 10 ve üzeri kendi uygulaması ile.

Kendi sitesi ise: https://vancedapp.com/

Alıntıları Göster

Teşekkürler, bakıyorum hemen.

• Adblock candır :) Telefon kullananlar için bilemem ama ona çare var mı.

• quote:

Orijinalden alıntı: zotacing

Bu mesaj silindi.

O dediğin para ile abone olup hava atma olayını asosyal değil sosyal kesim yapar. Asosyal kesim kendine ilgi çekme, birilerine hava atma gibi bir ihtiyacı görmez kendinde. :)

Zaten insanla minimum iletişime geçen biri neden kendini beğendirme ihtiyacı duysun? İnsanı umursamıyor ki hava atsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-4BB9945F7 -- 23 Kasım 2020; 11:19:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: uurcan5172

YouTube Premium Sağ Olsun

Sağ olsun mu? Yahu insanlar premium üye olsunlar diye reklamları iyice dayatıyorlar ama sen sağ olsun diyorsun :)

Bu sisteme baş kaldıran insanlar hep olacaktır. Teşekkürler Vanced ekibi. Adamlar son zamanlarda uygulamayı çok daha güzel hale getirdiler.

• Çetooooo kullanıcısına yanıt

nasıl unutuyoruz kardeş anlatsana biraz

• interwap kullanıcısına yanıt

katılıyorum. Ve + olarak videoları açılışta otomatik olarak düşük kalite ayarlayıp isteğe göre kalite yükseltilerek ilk yüklemede veri tasarrufu sağlama imkanı var. Legal uygulamada ise yüksek kalitede direk yükleyerek videoyu izlemekten vazgeçtiğinde gereksiz veri kullanımı oluyor.

• iyi bir haber aslında. demek ki reklam fazlalığı var buda kanalları zorunlu olarak iş ortaklığına kabul ettirebilir.. zaten reklam gösterterimi olmayan kanalları kapatabiliriz diyordu google..

• Android için Youtube Vanced var. Çatır çatır kullanıyorum. Tertemiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leon FR -- 23 Kasım 2020; 13:25:43 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Youtube Premium kullanın reklam derdi kalmıyor.

• 10 liraya hem youtube music hem youtube premium kullanıyorum zaten reklamla işim yok. Arka planda oynatma da var. 10-15 lira vermemek için içine ne idüğü belirsiz abuk sabuk optimizasyon özürlü uygulamalar da kullanmıyorum. Ses kalitesinin de tadını çıkarıyorum.

Nelere ne paralar veriliyor orjinal müzik hizmeti tek başına bundan pahalı zaten youtube reklamları kalkıyor arka planda oynatma geliyor hiç gözüme gözükmeyen bir şey yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Numenorian Man -- 23 Kasım 2020; 16:18:59 >
  • Xtrud kullanıcısına yanıt

Jailbreak ile biz onları aştık merak etmeyin =)

• Numenorian Man kullanıcısına yanıt
    Arka planda oynatma bazı telefonlarda oluyor ücretsiz,onun dışında ben olsam para vermem ama güvenli kullanmak da güzel

• No problemo... Ofiste de, evde de çeşitli amaçlar için sürekli açık olan Raspberry'lerde reklam engelleyici yüklü. Ağa bağlı HİÇBİR aygıtta başka herhangi bir aplikasyon olmaksızın reklam görmüyorum.  Sadece Youtube değil, çoğu reklamı görmüyorum.  Laptop, PC, Televizyon, Telefon, fark etmiyor.  Maliyeti sıfır. Zira evde Hi-Fi amaçlı bir raspberry, ofiste de 3d printer kontrolcüsü olarak bir raspberry zaten kullanıyorum. Tek yaptığım bu arkadaşlara birer program daha kurmak oldu.  

4g ile foruma girdiğimde forumu tanıyamıyorum bazen mesela.  

• quote:

Orijinalden alıntı: MuscleTower

rasperry pi ile eve dns server kurarsın direk modemden reklamsız net dağıtırsın belki yapar paylasırım forumda  

Ben yaptım.  

Şimdi ofisteki Rarpberry'yi elimde başka bir işte kullanıdığım 4gb 4 ile değiştireceğim. USB 3.0 HUB koyup, 4 tane 1TB disk bağlayıp USB Raid deneyeceğim. Teorik olarak mümkün. Amaç hızlı NAS kurmak. gbit ethernet var. Salak Seagate NAS'ta aktarım hızı 35mb / saniye. İşlemci ve ram mal olunca böyle oluyor. Gigabit etherneti olan alet usb 2.0 hızında çalışıyor. Safi para tuzağı bu tüketici tipi NAS'lar. Raspberry 4 hiç zorlanmadan bir yandan DNS, istenirse VPN, bir yandan 3d printer yöneticisi, bir yandan da NAS AYNI ANDA olabilir rahatlıkla. Rapberry 4'deki işlem gücü bayağı bayağı desktop'a oynuyor zira.  

Neyse, şimdi hedefim Raid 5 veya Raid 6 kurmak. 4 adet disk bağlayacağım. Biri bozulsa bile veri kaybetmeyeceğim. Veri kaybetmem için iki tanesinin aynı anda bozulması gerekecek. Bunu USB üzerinden Soft Raid ile yapabilir miyim? İşte o, on puanlık uzmanlık sorusu... Göriciiz.  USB belleklerle raid kurmayı becerir isem (ki 4 usb bellekten raid 1 kurup NAS açan bir abi gördüm), HDD'lerle de kurarım felsefesine gireceğim. Para harcamadan önce usb belleklerle deneyeceğim. Tutarsa, elimde de iki adet 1tb disk var. En az iki tane daha lazım.  

------------------

Bu işlerden anlıyorsanız, Raid'de farklı diskler kullansam sizce ne olur? Daha önce hiç yapmadım. Hep birebir aynı diski kullandım. Şu anda elimde 2 adet 1TB 3.5" aynı diskten var (7200rpm). Bir adet de 2.5" 1TB disk var (7200rpm). Bir kararsızlık, gariplik olur mu? Olmazsa maliyet düşecek. sadece bir disk almam gerekecek de.  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Huseyin-ZST -- 23 Kasım 2020; 18:24:3 >

• Xtrud kullanıcısına yanıt

iOS için Cercube var. Reklam engellemekten tut indirmeye kadar birçok özellik mevcut.

• Arkaplanda oynatmayi cok az kullaniyorum da ucuza guvenli sekilde resmi sekilde kullanmak hosuma gidiyor. Telefonumdan ne bilgiler topladigimdan da eminim her buyuk sirket ne aliyorsa o kiytirik apklar telefona ne yukluyor emin olamiyorum.

• Youtube vanced: YouTube advanced, ama "ad"sız, reklamsız yani.

İndirin, kullanın

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.