Şimdi Ara

YENİ VW POLO 2017 ANA KONU

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
1
Favori
5.406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2017 Yeni Kasa Volkswagen Polo Özellikleri ve Fiyatı.

Yeni kasa Volkswagen Polo artık kendini göstermeye başladı. Diğer taraftan özellikleri de yavaş yavaş belli oluyor.

2017 VW Polo’nun ilk görsellerine baktığımız zaman sportif tavan çizgisi ve arka taraf öne çıkıyor. Normal şartlarda yeni modellerini test edilirken çok iyi saklayan Yeni VW Polo Selefine göre belirgin omuz çizgisi ve düz kaputuyla farklılaşıyor, hatta Polo SUV için de yol açıyor. Altıncı nesil yeni Polo’nun tavanı daha basık ancak bu daha dinamik ve sportif bir görüntü veriyor. Ayrıca rakipleri Ford Fiesta ve Opel Corsa daha fazla iç hacim vaat ettikleri için yeni Polo ilk defa 4 metre boyutunu geçecek gibi gözüküyor.

Yeni Golf’da da kullanılan MQB platforma geçecek olan 6. nesil yeni kasa 2017 VW Polo 70 kilo daha hafif olacak. Daha uzun dingil mesafesine sahip olacak yeni Polo’da, daha hafif koltuklara ve geliştirilmiş güvenlik sistemlerine yer verilecek. Yeni Polo özellikleri arasında LED farlar, adaptif süspansiyonlar, Audi TT Aktif Bilgi Kokpit sistemi, Kessy (anahtarsız giriş ve motor çalıştırma) ve tüm ortak asistans sistemleri yer alacak. Aslında boyutları dışında yeni kasa Polo’ya bir Golf’te diyebiliriz.

2017 Yeni kasa Volkswagen Polo’nun kaputunun altında selefinden gelen 1.2 ve 1.4 TSI benzinli motorlara ilaveten 3 silindirli 1.0 litre yeni bir motor eklenmesi bekleniyor. Hybrid versiyonla birlikte performans serisinde 1.5 litre 150 bg ve 2.0 litre GTI 200 bg versiyonlarının olacağı gelen duyumlar arasında yer alıyor. Selefinde yer alan 1.4 litre dizel motorun yerine daha ekonomik ve daha fazla torka sahip olan 80 ve 95 beygirlik versiyonları olan 1.6 litre dizel motorun gelmesi bekleniyor. Ayrıca yeni platform 4Motion yani 4 çekişli sisteme de uygun olacak.

2017 Yeni Volkswagen Polo 2017 yaz başında düzenlenecek olan Cenevre Otomobil Fuarı’nda tanıtılacak ve sonrasında 2017 eylül ayında yollara çıkacak. Modelin boyutlarının büyümesi ve yeni teknolojilerin gelmesine rağmen fiyatı selefine göre daha düşük olacak. Avrupa’da 12.600 Euro olan başlangıç fiyatı, yeni kasa VW Polo’da 100 Euro daha aşağıya çekilerek 12.500 Euro olacak. Ülkemizde de fiyat etiketinin selefinden cüzi bir oranda daha düşük olması bekleniyor.

• 75000 den verirler artık tanesini

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dolar böyle giderse evet

• bu kasa çıkmadan güncel kasa polomu satmalıyım. yoksa değer kaybedecek.

• 1.6 dizel dogruysa guzel haber

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • aranızda aliexpress veya benzeri biryerden polosuna xenon far alıp taktıran var mı acaba

• Polo'ya yetkili servisinde Park mesafe sensörleri (Arka)takılabiliyor mu acaba? Geri görüş kamerası takılmıyormuş.
  • takılıyor

• bu sıralar golf almaya karar vermiştim bütçeye göre düşününce poloya dönüş yaptım ama kasanın değişeceğini düşünce üzüldüm açıkçası bu kadar kendimi hazırlamışken. 2017 eylüle kadar anca çıkacakmış ve elimize kimbilir ne zaman geçer. sizce arabasız kalıp beklemeye değermi başka yollara çıkayım mı vw sevdamızdan zorla vazmıgeçeceğiz..
  • arabasız kalmayın ama sıfırda almayın derim. sıfır alırsanız değer kaybı çok olur ikinci el alın yeni kasa çıkınca satarsınız değer kaybolmaz.

• Mayıs başında 55.000 TL ye teslim aldığım 1.2 tsi dsg comfortline polo yu aralık ayında 57.500 TL ye satabildim. Şu anki fiyatı zaten ortada. O yüzden bizim ülkemizde 0 araba almak zarar ettirmiyor şartlardan dolayı (:

Etrafımda benzer üç örnek daha var.

• quote:

Orijinalden alıntı: arabadakimvar

arabasız kalmayın ama sıfırda almayın derim. sıfır alırsanız değer kaybı çok olur ikinci el alın yeni kasa çıkınca satarsınız değer kaybolmaz.

aracı ötv indirimiyle alacağım için sıfır almam gerek. golf ve polo arasında kimine soruyorum dağlar kadar fark var kimisine göre bütçeye göre ideal diyor. şahsen ben ötv siz alınca ; golf 90bin,polo 50-55bin civaırna gelecek. bunca farka değermi bankadan kredi çekip öderken bu kadar uğraşa değermi acaba hala soruyorum kendime ama buna karar versem bile eylül 2017 diyorlar..
  • Tabiki iki araç arasında fark var ama bayide bir poloya binin iç hacmi sizi tatmin ediyorsa alabilirsiniz. Ben en fazla iki kişi gezdiğim veya tatile çıktığım için hiç sorun oşmadı gayet memnundum fakat herkesin istekleri farklı tabii

• quote:

Orijinalden alıntı: incorsn

Tabiki iki araç arasında fark var ama bayide bir poloya binin iç hacmi sizi tatmin ediyorsa alabilirsiniz. Ben en fazla iki kişi gezdiğim veya tatile çıktığım için hiç sorun oşmadı gayet memnundum fakat herkesin istekleri farklı tabii

performans olarak peki dağlar kadar fark varmı. birde yakıt olarakta çok daha uygun. her türlü ekonomik kralı olarak geliyor bana birde yeni kasa vs diyince model olarakta çok geri kalmıyor şık görüntüden
  • 1.2 tsi polonun performansı gayet tatminkar. 100e kadar dsg ile birlikte iyi hızlanıyor sonrası biraz yavaş tabi.

Yeni kasa eylülde fuarda tanıtılacakmış bu arada

• quote:

Orijinalden alıntı: incorsn

1.2 tsi polonun performansı gayet tatminkar. 100e kadar dsg ile birlikte iyi hızlanıyor sonrası biraz yavaş tabi.

Yeni kasa eylülde fuarda tanıtılacakmış bu arada

ertelemeye başladılar bile. güya haziranda tanıtılıp eylülde satışa çıkacaktı
  • YENİ VW POLO 2017 ANA KONU

• YENİ VW POLO 2017 ANA KONU

Polo
    YENİ VW POLO 2017 ANA KONU YENİ VW POLO 2017 ANA KONU

Polo R-Line
    YENİ VW POLO 2017 ANA KONUYENİ VW POLO 2017 ANA KONU

Polo GTi
    YENİ VW POLO 2017 ANA KONUYENİ VW POLO 2017 ANA KONU

Almanya başlangıç fiyatı 12.975 €
    Motor gamı 65 ile 200 BG arası değişmekte.
    Haydi hayırlı traşlar..

• Araç çok güzel olmuş bizim kasanın üstüne her şekilde büyümüş,hatlar keskinleşmiş,hem iç hem dış mekan çok güzel görünüyor.

• Po!o manuel fiyatına otomatik Ibiza daha iyi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.