Şimdi Ara

YENİ VW POLO 2017 ANA KONU (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
1
Favori
5.406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Görkem !

bu sıralar golf almaya karar vermiştim bütçeye göre düşününce poloya dönüş yaptım ama kasanın değişeceğini düşünce üzüldüm açıkçası bu kadar kendimi hazırlamışken. 2017 eylüle kadar anca çıkacakmış ve elimize kimbilir ne zaman geçer. sizce arabasız kalıp beklemeye değermi başka yollara çıkayım mı vw sevdamızdan zorla vazmıgeçeceğiz..

Selam bende 2013 model Polo var 1.4 benzinli comfortline düz vites beyaz hatasız boyasız passat alacağım için satıyorum 22.000 km'de düşünürseniz görüşelim.istanbul göztepedeyim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bocukler

quote:

Orijinalden alıntı: Görkem !

bu sıralar golf almaya karar vermiştim bütçeye göre düşününce poloya dönüş yaptım ama kasanın değişeceğini düşünce üzüldüm açıkçası bu kadar kendimi hazırlamışken. 2017 eylüle kadar anca çıkacakmış ve elimize kimbilir ne zaman geçer. sizce arabasız kalıp beklemeye değermi başka yollara çıkayım mı vw sevdamızdan zorla vazmıgeçeceğiz..

Selam bende 2013 model Polo var 1.4 benzinli comfortline düz vites beyaz hatasız boyasız passat alacağım için satıyorum 22.000 km'de düşünürseniz görüşelim.istanbul göztepedeyim

merhaba, ben sıfır olarak almak için sormuştum ama zaten dün satış tamamlandı, clio aldım size hayırlı satışlar..

• Merhaba polo 1.4 tdi otomatik için 81000 fiyat aldım. İ20 style cam tavan dizel için de 73.000 fiyat aldım. Sizce ne yapayım polo mu i20 mi ? Uzun yıllar sorunsuz binmek istiyorum. Sizce polo aradaki farka değer mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yan hava yastiklarini sunacakmiymis dogus oto ?
  • bende 2015 polo var, çok memnunum.
    2018 modelin fotoğraflarına hayran kaldım fakat bize satacakları 2018 modeller büyük ihtimalle yurtdışındakilerle aynı donanıma sahip olmayacak, minimum donanıma sahip olacağını düşünüyorum.
    eğer yurtiçinde de bu donanımla satacaklarsa mutlaka alırım.
    donanımı minimum yapıp satmayı planlıyorlarsa almayı düşünmem.
  • Aynı platformu kullanan yeni ibizanın fiyatlarından sonra bu aracın fiyatı ne olur duymaya/görmeye korkuyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: aresgt

Merhaba polo 1.4 tdi otomatik için 81000 fiyat aldım. İ20 style cam tavan dizel için de 73.000 fiyat aldım. Sizce ne yapayım polo mu i20 mi ? Uzun yıllar sorunsuz binmek istiyorum. Sizce polo aradaki farka değer mi ?

Aman hocam uzak dur i20 den. Kalite ve konfor kelimesine tepki olarak yaratılmış.

• Yeni Polo çok güzel olmuş. Yanılmıyorsam neredeyse Golf ebatlarına yaklaşmış araç. İçide çok güzel özellikle tanıtılan modelde ekranın dijital olması falan harikaydı tabi başlangıç ve orta donanımda olmaz bu özellik.

Showroom'lara bir gelsin gidip inceleyeceğim. Önceki Polo'larıda beğenirdim ama bu sefer baya etkilendim.
  • 2017 1.4 polo otomatik 80 bin km. Kaza boya değişen tramer vs yok…

bu aracı almayı düşünüyorum. Piyasası nedir?

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.