Şimdi Ara

Yeni Volvo S60 için Türkiye yolu göründü: İşte fiyatı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
123
Cevap
1
Favori
10.002
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: nitro

Sayın Sözen Volvo TR üst düzey yöneticiydi, yeni emekli oldu. Bu araç 2020 Şubat sonu tr ye geldi ilk. V60 olarak 2018 den beri üretiliyor ama CC 2020 de banttan indi.

Kim olduğunun bir önemi yok. Teyit ettiğiniz üzere bu kasa 2018' de çıktı, 2021'e giriyoruz. Sedan henüz gelecek, iç mekan tasarımıysa xc90 ile 2015' te çıkmıştı. Benim için artık eskimiş bir yüz özellikle iç mekan. Sevenleri güzel günlerde kullansın, ukalalık yapmadan, efendi efendi de sürsün. Volvo' ya biniyorlar, ruhuna ayıp olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kalsiyum 17

Lansmanını yapan kişi, tarihini de söyler, "unuttuysa" programına bakıverir bir zahmet.

Açıkçası 2 senedir satılıyor diye kalmış aklımda ama daha yeniyse vah vah, ne kötü.   Boş polemiği sürdürmeyeyim; bu kasa tanıtılalı kaç sene oldu? Ben 2018 biliyorum, siz daha iyi bilirsiniz, belirtin öğrenelim. Ana fikir de oradan çıkıyor zaten değil mi.

Volvo' yu severim de, kaç sene önce çıkmış kasa; 5-6 senedir eskiyen (XC90) iç mekanla bizim pazara yeni girecek. Rakipleri de yapıyor bazen aynı şeyleri bak mesela BMW hala sahte dijital göstergelerle araç satıyor, Audi opsiyonel donanımları getirmiyor ... Al birini vur ötekine. Benim için bunlar negatif, yenilik, güncellik, teknoloji çok önemli. Bir çok kişi için de öyle olacağına eminim. Kalanlar da alır tabi. Yok bana da zorla satacaksanız, güzel indirim olursa değerlendiririm yine de.  

Alıntıları Göster

Ben elbette ki lansmani yaptigim tarihi biliyorum, ama bir fikir atiyorsaniz ortaya bir zahmet arastirip atin, bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmayin.

Neyse, biz sunalim bu otomobili, begenen alir, begenmeyen almaz gider baska bir degerli rakibimizi alir, sonucta pazar canlanir, sektör carklari döner istihdam artar.

• Armin van Buuren* kullanıcısına yanıt

Tamam paşam.

Kusura bakma bi dahakine Volvo Türkiye sana sorup araba getirir ülkeye.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ssozen11

Ben elbette ki lansmani yaptigim tarihi biliyorum, ama bir fikir atiyorsaniz ortaya bir zahmet arastirip atin, bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmayin.

Neyse, biz sunalim bu otomobili, begenen alir, begenmeyen almaz gider baska bir degerli rakibimizi alir, sonucta pazar canlanir, sektör carklari döner istihdam artar.

Alıntıları Göster

Unuttuğunuzu düşünmedim zaten. CC' nin daha erken çıktığı kalmıştı aklımda, düzeltmeniz yeterli ama bu yorumumdaki ana fikri değiştirmeyecek bir detay tabi ki. Esas önemli kısım da burası değil, orasıydı cevaplanacak. Herneyse otomobili elbette sunacaksınız, beğeneni tabi olur ve hatta lütfen daha erken sunulsun bundan sonraki yeni modeller; eğer mümkünse Volvo'da, planlamaları yapan ilgili mercilere de sesimizi duyurmak için imkanları zorlayın, rica ederim, ondan memnun oluruz. Belki zaten yapıyorsunuzdur, bilemem. Sadece temenni.

Volvo gibi, bir geçmişe ve karaktere sahip, sevdiğim bir markanın yeni modellerini tanıtıldıktan sonra erkenden ülkede, galerilerde görmek ve değerlendirmek isterim ben. Zaten dehşet verici vergi yükünü çekiyoruz, bari zevkle alalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: The Division Bell

Enfes bir makina. Kesinlikle 3 ve C yerine tercih edilebilir.

lafa gelince evet tercih edilir

• Arabaya diyecek bişeyimiz yok çünkü alacak durumda değiliz. Bakıyorum kimi şikayetçi kimi de 700 bin lira normal alınabilir demiş. Bu ekonomik gidişat nereye kadar böyle gidecek kim buna dur diyecek hangi seçimde kötü gidiş değişecek merak konusu. Şikayet etmek yerine rey atmak gerek rey.
  • keşke 1.6 lt birşey getirseydiniz bu fiyatlara alınması çok zor

• sırf 180 km/h hız limitleyicisi olduğun için bile almam bu aracı

• Bu fiyata bedava  

• alin bi 89 model kartal binin

• 783 bin TL ' lık fiyatın 600 bin TL ' sı ÖTV + KDV dir !!! Böyle bi vergi sistemi hiç bi ülkede yok !!!

• Ne yaparsaniz yapin cin de uretilmis bir arabayi almayin ne marka olursa olsun. Yasanmis ornegi bmw de var f10 kasa 520Li getirdi borusan sadece cinde uretilen uzun kasa 5 ama getirdigine getirecegine pisman oldu zaten bir daha da getirmediler Iscilik ve parca kalitesi arasinda dunya fark var..

• Gerçekti hayal oldu. Allah reisimizi başımızdan eksik etmesin.

• Demedi demeyin 10 bin tane bile gelse geldiği ilk gün biter.

• Bu arabaya 800bin veren net kafayı yemiştir.

Yada ağır volvo hastası falandır.

2015 modeli vardı bizde d2 otomatik advanced paket

115 bine almıştık zamanında arabanın şanzımanı bir kere garantiden bir kere kendimizden olmak üzere 2 kere değişti

Direksiyon keçesi 2-3 yılda bir kaçak veriyordu enteresan bir şekilde 100binde enjektörler ve sensörler gitti ki babam yakıt konusunda inanılmaz hassastır. Heryerden almaz.

Turbo revizyonu yad değişimi dediler yeter dedik

Araba her sene kesin bir sorun çıkardı neticede satıp kurtulduk su arac fiyatları yükseldiğinde

Volvo alan hangi tanıdığım eşim dostum v40 s60 vs 2-3 yıl sonra sattı arabayı

Kullanması zevksiz sert sıkıntılı bir araç volvo

800 e mercedes audi falan varken boş iş hayırlı traşlar

• hadjimurat H kullanıcısına yanıt
    Eğer arabacı biri olsan biraz araştırırdın. D2 paketler Ford'un leş Powershift şanzımanıyla gelir. Benzinliler ve D4 dizeller 8 ileri şanzımanla geliyor. Bu şanzıman oldukça iyi ve de sorunsuz.
  • Sıfır alınmış bir araç bu 2013 yılında çıktı o kasa malasef pek böyle sıkıntılar ozaman çok gündemde değildi

ayrıca bu benim yada sizin sorununuz değil benzinlide olmuyor bu sorunlar dizelde oluyor eee banane çıkarmayacaksın ozaman bu sanzimanlar araci

volvo konusunda ben gibi türlü türlü rezillik yaşamış bir insan bir daha kalkıp volvo falan binmez binene de basarilar

Herseyi gectim o fiyatla kimse turkiyede s60 almaz ha alir yolda tek tuk gorursun 800bine audi mercedes falan satiliyor ayni segmente bos is bunlar

Herkes volvoyu cok sever kimse almaz enteresan bir sekilde

Suan birisine cebinde su para var alternatifin icinde volvo da var deseler kimse bakmaya bile gitmez.

Ha araba guzeldir konforludur sudur budur eyvallah

Binen kullanan hayrini gorsun guzel gunlerde kullansin

• Karahan 25 K kullanıcısına yanıt

60bine almıştım bir komşum sıfır ama seneyi tam hatırlamıyorum 2012 civarı olabilir.

• shkoksal kullanıcısına yanıt
    aynen bende var 2017 de aldık araba bakımdan bakıma gidiyor 80 bin km oldu tıkırtı bile yok almış en dandik motor şanzımanı konuşuyor

• hadjimurat H kullanıcısına yanıt

Bende 2014 babamda 2013 s60 d2 var araçlar taş gibi size denk gelmiş sanırım. Şanzıman biraz ağırkanlı doğru ama bakımları zamanında yapılırsa kolay kolay sorun vermez. 40.000 kmde bir şanzıman yağı ve filtreleri değişmeli

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.