Şimdi Ara

Yeni Volvo S60 için Türkiye yolu göründü: İşte fiyatı (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
123
Cevap
1
Favori
10.002
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu arabayı alanın en az o para kadar 3 katı vardır kenarda kimsenin varını yoğunu satıpta son kuruşuna kadr verip gidip volvo 60 alıcagını sanmıyorum neredeyse 800 bine

Volvonun tek + sı 2’0 motor gerisi tercih sebebi değil o paralara

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Meticulous kullanıcısına yanıt

2012 de maasim 3500 tl idi, şimdi 7000 tl.Şimdi bu araba 140 bin tl olsa cok parami olur.Konusmadan yazmadan önce bilgi sahibi olalim öyle yorum yapalim lutfen.

• hadjimurat H kullanıcısına yanıt

he yaşa doğruları söyleyen bi insan gel de bunu bu foruma anlat

volvo , alfa romeo gibi tutulmayan araçları överler ama kimse almaz

alfa romeo gui ye bakın zamanının segmentinde golf 7 den hatta 6 dan daha kötü iç mekan kalitesine sahip keza işçiliği de nasıl premium bu

örnek v40 iç mekan kalitesinde genelde gözle görülür yerler güzel iyi işçilik fena değil ama gidin bakın v40 hatta xc90 kim dikkat etti cam açma kapama düğmelerine yan aynaların

Yeni Volvo S60 için Türkiye yolu göründü: İşte fiyatı

ayar düğmesine gidin bir bakın leğen plastiği gibi bakın . Ama premium markalarda cam açma kapama düğmeleri ve ayna ayarlarının düğmeleri veya far açma kapama düğmelerinin hepsi nikelaj alüminyum benzeri malzemelerle kaplı volvo lara bakın hepsi detaylarında kötü .

F segmenti olmayan bir marka bence premium değildir. Bence burada yorumlamak gerekirse . Volvo , Alfa Romeo , buna benzer F segmenti olmayan markalar premium değil , premium olmak isteyip olamayan markalardır. Madem premiumlar çıkarsınlar bakalım F segment ne kadar başarılı olabilecekler ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DaggeredByRuhtan -- 14 Aralık 2020; 23:0:1 >

• DaggeredByRuhtan kullanıcısına yanıt
    hadjimurat H kullanıcısına yanıt

@DaggeredByRuhtan

@hadjimurat

Marka tartışmalarına girmeyi hiç sevmem ama, şu 2 videoyu sonuna kadar izleyin, bakın leğen plastiğini kim kullanıyormuşYeni Volvo S60 için Türkiye yolu göründü: İşte fiyatı .

Son yıllarda bütün markalarda kalite düşüşleri olduğu çok net. Mercedes de Volvo da, veya diğer premiumlar da dahil (BMW hariç olabilir). Sektörün genel bir problemi bu, ve Volvo kesinlikle alt sıralarda değil, çok rahat üst sıralara oynayacak bir noktada. Yoksa o arabaları o paralara satamazlardı; tam aksine son dönemlerde sürekli yeni satış rekorları kırıyorlar (yurtdışından bahsediyorum).

Bu arada yeni S60'ı henüz görmedim ama S90'ın, önceki S60'ın, V40'ın vs. iç mekanlarını detaylıca inceledim, boş konuşmuyorum yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nacker -- 15 Aralık 2020; 20:16:49 >

Şakamisin sen?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • nacker kullanıcısına yanıt

Ben volvo çok iyi demedim ki? Leğen plastiği dediğiniz aracın rakiplerini gösterdim sadece. Sizin gönderdiğiniz video da Xc90'ın diğerlerinden çok da ileride veya geride olmadığını gösteriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nacker -- 16 Aralık 2020; 0:34:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nacker

Ben volvo çok iyi demedim ki? Leğen plastiği dediğiniz aracın rakiplerini gösterdim sadece. Sizin gönderdiğiniz video da Xc90'ın diğerlerinden çok da ileride veya geride olmadığını gösteriyor.

O video sahte bence.

Ayni çakallığı f10a da yapmiş.

Ya videoya sonradan ses dosyasi editlenmiş ya da arkada baska birisi var boş pet şişesi ile sesleri o cikartiyor. Zira F10 da bu seslerin zerresi yok.

Nasi ayar oldum serefsize... Elime gecirsem agzini burnunu dagitirim itin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Division Bell -- 16 Aralık 2020; 1:20:10 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: The Division Bell

O video sahte bence.

Ayni çakallığı f10a da yapmiş.

Ya videoya sonradan ses dosyasi editlenmiş ya da arkada baska birisi var boş pet şişesi ile sesleri o cikartiyor. Zira F10 da bu seslerin zerresi yok.

Nasi ayar oldum serefsize... Elime gecirsem agzini burnunu dagitirim itin.

Alıntıları Göster

Zaten bazı yerlerde elini çektikten sonra bile ses devam ediyor. Ses ve el hareketleri uyumsuz. Bence de ses efekti eklenmiş.

• Volvonun sorunu malzeme ya da üretim kalitesi değil. Güvenlik donanımları gibi iyi olan özellikleri de var. Ancak ülkemiz yollarına uygun olmayan ve tat vermeyen sürüşü bence en kötü yanı. Bozuk yollarda şehir içi yollarda sürerken asla pahalı bir arabaya biniyormuş gibi hissetmiyorsunuz. Bu fiyatlar ise almamak için zaten en büyük neden.

• koronalıdır şimdi
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.