Şimdi Ara

Yeni Volvo S40 1.6 dizel alsam mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
2.364
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aileye 2. bir araba gerekiyor. 2000 model vectra var 2.0cdx . Bunu satıp 40 - 60 milyara kadar bir araba almayı planlıyoruz. Almak istediğimiz arabada kesin olarak karar verilen tek şey dizel olucağı. Önerilerinizi bekliyorum
    1 -Peugeot 407 1.6 hdi executive ( 50 milyar)
    3- Yeni Volvo S40 1.6 dizel ( 60 milyar )
    3- Focus 1.6 tdci ghia full ( tekno , konfor ve güvenlik paketi dahil 50 milyar.)

ilk önce volvoda karar kılmıştım . sonra peugeot cazip geldi. focusta fena değil. tam çorba oldum...

BU VOLVONUN BAKIMLARIN ÜCRETİNİ , YEDEK PARÇA ÜCRETLERİNİ BİLEN VAR MI ?? İKİNCİ ELİ NASIL BU ARACIN ???
    VOLVO KULLANAN VARSA LÜTFEN YARDIM.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi düttürüleyla -- 14 Ağustos 2005, 18:51:12 >

• s40 aile arabası değil. bi sığışmaya çalışın bakalım 4 kişi. arka koltuk yok arabada. önü de paliodan bile dar. bagaja büyük bi bavulu o daracık aralıktan sokamazsınız.
  • Kardeş 407 1.6 HDI a baktın mı?
  • s40 a zati 3kişi binicek maksimum ,, ailede tek araba yok. Ondan arka sorun olmaz sanırım.
    şimdi bakıyorum 407 dizele
  • usta ya abartıyomussun gibi gelio ,, cidden bu kadar kötümü iç mekanı , bagajı
    quote:

Orijinalinden alıntı: nlty2000

s40 aile arabası değil. bi sığışmaya çalışın bakalım 4 kişi. arka koltuk yok arabada. önü de paliodan bile dar. bagaja büyük bi bavulu o daracık aralıktan sokamazsınız.
  • banada abartiyo gibi geldi
  • .....................

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi düttürüleyla -- 16 Ağustos 2005, 20:23:17 >
  • yahu bu executive paketi nedir böyle ya inanamıyorum bunların hepsi standartmış.. tek kelimeyle oha çüş hemde 50 milyar
  • cok dogru karar baba... simdiden hayırlı olsun
  • sağolasın dost , eyvallah,,
    quote:

Orijinalinden alıntı: aDoLF®

cok dogru karar baba... simdiden hayırlı olsun
  • quote:

Orijinalinden alıntı: düttürüleyla

Baba hatırlattığın için çok sağol ya sayende baktım araca yok yok. peugeot 407 1.6 hdi executive hemde50 milyar.. ya çok sağol..
    yemişim s40 ı bu araba çok ii .. 407 tek geçiorumm
    quote:

Orijinalinden alıntı: qr_bugra

Kardeş 407 1.6 HDI a baktın mı?

Bişi diil kardeşim ben de bu araç sayesinde Passattan vazgeçtim.Ama daha babamı geçiremedim :)
  • bugra kardeş , bu arabanın yani 407 nin uzunluğu 4676 , genişliği 1811 .. şimdi pedere bunu aldırıcaz o kesinleşti sayende . ama benim tek bi sıkıntım kaldı. bu adam bu arabayı kullanır alışık .. ya ben getz den inip buna bindiğimde sağa sola koymazmıyım. getzden 86 cm uzun 14 cm geniş bi araba. ::))) tırstım bak şimdi. ama boyuta rağmen o kadar cazibeli ki kesin bu olucak .. tekrardan sağol
  • quote:

Orijinalinden alıntı: düttürüleyla

bugra kardeş , bu arabanın yani 407 nin uzunluğu 4676 , genişliği 1811 .. şimdi pedere bunu aldırıcaz o kesinleşti sayende . ama benim tek bi sıkıntım kaldı. bu adam bu arabayı kullanır alışık .. ya ben getz den inip buna bindiğimde sağa sola koymazmıyım. getzden 86 cm uzun 14 cm geniş bi araba. ::))) tırstım bak şimdi. ama boyuta rağmen o kadar cazibeli ki kesin bu olucak .. tekrardan sağol

Alışırsın yaa nolcak ben unodan tigradan civic e geçtim bişicik olmuo kafana takma ...Ama ben takacam babam Fransız malı almam diip duruoo.....Nese sana şimdiden hayırlı olsun darısı benim başıma...
  • abi bu araçların ağırlıkları ne?

fiyatları ne?

motor güçleri ve torkları ne?

ncap tan kaç almışlar?

yakıt tüketim degerleri ne?

bakım fiyatları ne?

bunlara bakmışsındır sanırım, bakmadıysan bakman lazım... yazarsan iyi olur hem öğrenmiş oluruz... hem de daha iyi fikir beyan ederiz. bilgiye dayalı...
  • volvoysa eger herşeye değer ama. pejo da hafife alınıcak bi araba değil
  • Peugeot 407
    110 hp---240 Nm torq--1437 kg---490lt Bagaj

Şehir içi:7
    Dış:4,6

Euroncap: 5 yıldız

Gayet ii ama motor teknolojisi konusunda biraz şüpelliim.Citroen ve Ford da aynı motoru kullanıo galiba...Bilgisi olanlar?
  • arkadaşlar abartmıyorum bayiye gidip içine girin. ben 190 boyumla dizlerimi direksiyondan kurtaramadım. arka koltuğa geçemedim. hafif bi plonjon yapıp içerde dik duruma geçebildim ancak. ancak çocuk için arkası. ayrıca kafam da tavana değdi çok fena. autostart'ın s40 testinde de darlık üzerinde durulmuştu zaten. 190 fazla demeyin hemen her arabaya sığıyorum.
  • Hocam ben 1.86m 68kg'yim, inan çok rahat sığdım bu 407'lere, gerekli direksiyon ve koltuk ayarını yaptıktan sonra arka koltuk da rahat, fakat 1.6HDI motordan performans deil ekonomi beklenmeli bunu belirtmeliyim.. S40 zaten Focus platformunda geliştirilmiş ve Focus'tan daha KISA bir araçtır, içi hakkaten teknolojik modern vs. ama bir o kadar da dar! 407 iyi seçim ben olsam 2.0benzinli 5 vites alırdım da.. sen bilirsin
  • quote:

Orijinalinden alıntı: qr_bugra

Peugeot 407
    110 hp---240 Nm torq--1437 kg---490lt Bagaj

Şehir içi:7
    Dış:4,6

Euroncap: 5 yıldız

Gayet ii ama motor teknolojisi konusunda biraz şüpelliim.Citroen ve Ford da aynı motoru kullanıo galiba...Bilgisi olanlar?

gayet iyiymiş değerleri... motor yeterli...
  • Volvoda aynı motoru kullanıyo :D
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.