Şimdi Ara

MAZDA 6 HAKKINDA BİLGİSİ OLAN VARMI?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
29
Cevap
0
Favori
17.400
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • mazda 6 hakkında tam bi bilgi sahibi bulamıyorum bir türlü. forum içinde sanırım mazda 6 sahibi yok. mazda 6 ile ilgili olumlu olumsuz yorumlarınızı bekliyorum.

bu aracın motor omrü ne kadardır 200,000 km yapmış bir mazda 6 alınırmı mesela,

km"de ne kadar yakıyor,

güç iyimi tatmin edicimi.

parça sorunu varmı,

bakım masrafları yüksekmidir.

alırken nelere dikkat etmeliyim.

(bi de merak ediyorum bu arabaya lpg takılırmı (yermi) :)

teşekkür ederim zaman ayıranlara

• bildiğim kadarıyla mazda6 son kasa ford mondeoyla aynı motor,aynı şasi vede aynı platformu paylaşıyor..mazda ford grubunda olduğu için...beğendiğim bi araba kendine has bi karizması var..mondeodan(ki son kasa mondeoda 2.0 motorlara göre daha az yakıyor) biraz daha az yaktığını,ve performansının daha iyi olduğunu auto show yıllığında okumuştum...yol tutuşunun ford platformundan dolayı çok iyi olduğu da belirtiliyordu..fren mesafesi çok iyiydi 100-0 37 metre forddan daha iyi.ama bahsettiğin gibi 200bin kmyi geçmiş arabalara çok para vermek doğru değil..mazda 200binden sonra da gider ama o arabayı ucuza alabilirmisin bilmiyorum....bildiğim kadarıyla mazdada bakım maliyetleri yüksek fakat modelleri genel olarak sorun çıkartmayan araçlar...mazda6 çok fazla satılmadığı için ve de parçalar japonyadan geleceği için biraz parça sorunu yaşayabilirsin...satarken de problem yaşayabilirsin..karar senin..30 civarı paran varsa tartışmasız passat tavsiye ederim...kolay gelsin

• quote:

Orjinalden alıntı: babatolia

mazda 6 hakkında tam bi bilgi sahibi bulamıyorum bir türlü. forum içinde sanırım mazda 6 sahibi yok. mazda 6 ile ilgili olumlu olumsuz yorumlarınızı bekliyorum.

km"de ne kadar yakıyor,

parça sorunu varmı,

EĞER O MOTORA İYİ BAKARSAN 400.000 BİLE YAPAR, EĞER FİYATI UYGUNSA ALINMIYCAK BİR ARABA DEĞİL. ZATEN GEÇENLERDE İNTERNETTE Bİ İLAN VARDI, 200.000 KM YAPMIŞ Bİ MAZDA 6'YI 27.500 YTL GİBİ BEDAVA SAYILABİLECEK Bİ FİYATA SATIYOLARDI. WALLAHİ PARAM OLSAYDI BEN ALICAKTIM. ARAÇ 2003 MODELDİ. GERÇİ OTOMATİK OLMASAYDI BEN GENE NE YAPAR NE EDER, BORÇ HARÇ BULUR ALIRDIM O ARABAYI YA, NEYSE...

MAZDA 6 D SEGMENTİ VE ÇOK KALİTELİ BİR ARAÇTIR ARKADAŞIM. KESİNLİKLE TAVSİYE EDECEĞİM BİR ARAÇTIR.

KM DE 30-35 YKR YAKAR. OTOMATİKLER Bİ GIDIM DAHA FAZLA YAKABİLİR.

GÜÇ KESİNLİKLE ÇOK TATMİN EDİCİ.

PARÇA SORUNUNA GELİNCE, BU ARACIN TÜRKİYEDE 2 TİPİ VAR. Bİ TANESİ 2000 MOTORLU 4 KAPILI BİLDİĞİMİZ MAZDA 6. BU ARACIN PARÇA PROBLEMİ KESİNLİKLE YOK ÇÜNKÜ MERMERLER OTO TÜM PARÇALARINI GETİRİYOR. İKİNCİ TİPİ MAZDA 6 SPORT DİYE GEÇEN 2.3 Lt. MOTORA SAHİP OLAN ARAÇ. BU ARAÇTAN PİYASADA ÇOK AZ VAR ZATEN. MUHTEMELEN İSTESEN BİLE Bİ TANE BULAMIYCAKSINDIR. BU ARACIN PARÇA PROBLEMİ VAR İŞTE. HER PARÇASI YOK, YAN SANAYİSİ ZATEN YOK.

BAKIM MASRAFLARI DÜŞÜKTÜR, ZATEN MAZDALAR GENELDE ÇOK SAĞLAM VE DAYANIKlI ARABALAR OLDUĞU İÇİN BAKIM VE ARIZA MASRAFLARINI AKLINA BİLE GETİRME.

ALIRKEN MUTLAKA MAZDADAN İYİ ANLAYAN Bİ SERVİSE GÖTÜRÜP BAKTIRMAN LAZIM. MOTORUNA VE ŞANZUMANINA ÇOK İYİ BAKMALILAR, EĞER MOTOR YERSE BAŞINA BÜYÜK MASRAF AÇILIR. O YÜZDEN TEKRAR SÖYLÜYORUM, TRAŞTAN BİR SERVİSE DEĞİL, JAPON OTOLARINDAN İYİ ANLAYAN Bİ SERVİSE MUTLAKA GÖTÜR. EĞER SERVİS AL DERSE SAKIN KAÇIRMA AL, EĞER MOTORUNA BUGÜNE KADAR İYİ BAKTILARSA O ARAÇ 400.000 KM Yİ BİLE GEÇER.

SON OLARAKTA LPG TAKILIRMI DEMİŞSİN, TAKILIR, HEMDE ÖLE GÜZEL TAKILIRKI LPG SERVİSİ BİLE BU İŞE ŞAŞAR, ÖZELLİKLE MAZDA VE TOYOTALARDA LPG ÇOK SAĞLIKLI ÇALIŞIYOR. MESELA GOLF LER NEDENSE LPG İLE BİR TÜRLÜ ANLAŞAMIYOR. BİRDE ŞUNU UNUTMA, ARABANIN MOTORU NE KADAR BÜYÜKSE LPG O KADAR SAĞLIKLI ÇALIŞIYOR. BEN 1800 MOTORLU MAZDAMA TAKTIRMIŞTIM ÇOK MEMNUN KALMIŞTIM. AMA PARAYA KIYIP TARTARINI VEYA BRC TAKTIRCAN, GİDİPTE UCUZ DİYE YERLİ LPG SİSTEMİ ALMA, BOŞU BOŞUNA HEM ARABADAN SOĞURSUN HEMDE LPG DEN.

BİR MAZDA SEVER OLARAK MAZDAYLA İLGİLİ HER SORUYA ELİMDEN GELDİĞİNCE YANIT VERMEK BOYNUMUN BORCU

BABAMIZIN HAYRINA SEVMİYOZ TABİ MAZDAYI, ZAMANINDA ALDIK, YILLARCA BİNDİK, ÇOK MEMNUN KALDIK. PARAM YETSEYDİ YİNE ALIRDIM.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tecniq -- 22 Nisan 2007; 23:32:52 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Tecniq

quote:

mazda 6 hakkında tam bi bilgi sahibi bulamıyorum bir türlü. forum içinde sanırım mazda 6 sahibi yok. mazda 6 ile ilgili olumlu olumsuz yorumlarınızı bekliyorum.

km"de ne kadar yakıyor,

parça sorunu varmı,

EĞER O MOTORA İYİ BAKARSAN 400.000 BİLE YAPAR, EĞER FİYATI UYGUNSA ALINMIYCAK BİR ARABA DEĞİL. ZATEN GEÇENLERDE İNTERNETTE Bİ İLAN VARDI, 200.000 KM YAPMIŞ Bİ MAZDA 6'YI 27.500 YTL GİBİ BEDAVA SAYILABİLECEK Bİ FİYATA SATIYOLARDI. WALLAHİ PARAM OLSAYDI BEN ALICAKTIM. ARAÇ 2003 MODELDİ. GERÇİ OTOMATİK OLMASAYDI BEN GENE NE YAPAR NE EDER, BORÇ HARÇ BULUR ALIRDIM O ARABAYI YA, NEYSE...

MAZDA 6 D SEGMENTİ VE ÇOK KALİTELİ BİR ARAÇTIR ARKADAŞIM. KESİNLİKLE TAVSİYE EDECEĞİM BİR ARAÇTIR.

PARÇA SORUNUNA GELİNCE, BU ARACIN TÜRKİYEDE 2 TİPİ VAR. Bİ TANESİ 2000 MOTORLU 4 KAPILI BİLDİĞİMİZ MAZDA 6. BU ARACIN PARÇA PROBLEMİ KESİNLİKLE YOK ÇÜNKÜ MERMERLER OTO TÜM PARÇALARINI GETİRİYOR. İKİNCİ TİPİ MAZDA 6 SPORT DİYE GEÇEN 2.3 Lt. MOTORA SAHİP OLAN ARAÇ. BU ARAÇTAN PİYASADA ÇOK AZ VAR ZATEN. MUHTEMELEN İSTESEN BİLE Bİ TANE BULAMIYCAKSINDIR. BU ARACIN PARÇA PROBLEMİ VAR İŞTE. HER PARÇASI YOK, YAN SANAYİSİ ZATEN YOK.

BAKIM MASRAFLARI DÜŞÜKTÜR, ZATEN MAZDALAR GENELDE ÇOK SAĞLAM VE DAYANIKlI ARABALAR OLDUĞU İÇİN BAKIM VE ARIZA MASRAFLARINI AKLINA BİLE GETİRME.

ALIRKEN MUTLAKA MAZDADAN İYİ ANLAYAN Bİ SERVİSE GÖTÜRÜP BAKTIRMAN LAZIM. MOTORUNA VE ŞANZUMANINA ÇOK İYİ BAKMALILAR, EĞER MOTOR YERSE BAŞINA BÜYÜK MASRAF AÇILIR. O YÜZDEN TEKRAR SÖYLÜYORUM, TRAŞTAN BİR SERVİSE DEĞİL, JAPON OTOLARINDAN İYİ ANLAYAN Bİ SERVİSE MUTLAKA GÖTÜR. EĞER SERVİS AL DERSE SAKIN KAÇIRMA AL, EĞER MOTORUNA BUGÜNE KADAR İYİ BAKTILARSA O ARAÇ 400.000 KM Yİ BİLE GEÇER.

SON OLARAKTA LPG TAKILIRMI DEMİŞSİN, TAKILIR, HEMDE ÖLE GÜZEL TAKILIRKI LPG SERVİSİ BİLE BU İŞE ŞAŞAR, ÖZELLİKLE MAZDA VE TOYOTALARDA LPG ÇOK SAĞLIKLI ÇALIŞIYOR. MESELA GOLF LER NEDENSE LPG İLE BİR TÜRLÜ ANLAŞAMIYOR. BİRDE ŞUNU UNUTMA, ARABANIN MOTORU NE KADAR BÜYÜKSE LPG O KADAR SAĞLIKLI ÇALIŞIYOR. BEN 1800 MOTORLU MAZDAMA TAKTIRMIŞTIM ÇOK MEMNUN KALMIŞTIM. AMA PARAYA KIYIP TARTARINI VEYA BRC TAKTIRCAN, GİDİPTE UCUZ DİYE YERLİ LPG SİSTEMİ ALMA, BOŞU BOŞUNA HEM ARABADAN SOĞURSUN HEMDE LPG DEN.

BİR MAZDA SEVER OLARAK MAZDAYLA İLGİLİ HER SORUYA ELİMDEN GELDİĞİNCE YANIT VERMEK BOYNUMUN BORCU

BABAMIZIN HAYRINA SEVMİYOZ TABİ MAZDAYI, ZAMANINDA ALDIK, YILLARCA BİNDİK, ÇOK MEMNUN KALDIK. PARAM YETSEYDİ YİNE ALIRDIM.

bu forumdaki mazda takımı kapatıldı malesef_o yüzden yardımı dokunacagını bildigim bir diger adresi vermeyi istiyorum ki o adres imzamda mevcut aktif üye olarak bikaçtane mazda6 kullanıcısı var orda, umarım yardımı dokunur_şimdiden hayırlı olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: murdoc111

bu forumdaki mazda takımı kapatıldı malesef_o yüzden yardımı dokunacagını bildigim bir diger adresi vermeyi istiyorum ki o adres imzamda mevcut aktif üye olarak bikaçtane mazda6 kullanıcısı var orda, umarım yardımı dokunur_şimdiden hayırlı olsun

Alıntıları Göster
    mazda nedense pek tutmadı türkiyede, sanırım mermerler gurubunun zayıf kalması mazdanın zayıflığı oldu. arabayı inceledim hatta bir kaç km de test sürüşü yaptım. gerçekten çok tatmin edici bir performansa sahip, donanım müthiş ötesi harika. bakalım maddi durumu da ayarlayabilirsem yarın alabilirim inşaaaallaaaahh...........

• quote:

quote:

km"de ne kadar yakıyor,

parça sorunu varmı,

quote:

Orjinalden alıntı: Tecniq
    200.000 KM YAPMIŞ Bİ MAZDA 6'YI 27.500 YTL GİBİ BEDAVA SAYILABİLECEK Bİ FİYATA SATIYOLARDI..

200.000 KM...

27.500 YTL...

Bedava...

• quote:

Orijinalden alıntı: edilhan

quote:

200.000 KM YAPMIŞ Bİ MAZDA 6'YI 27.500 YTL GİBİ BEDAVA SAYILABİLECEK Bİ FİYATA SATIYOLARDI..

200.000 KM...

27.500 YTL...

Bedava...

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: Soylukan

quote:

200.000 KM...

27.500 YTL...

Bedava...

TAMDA SENDEN BEKLEDİĞİM CEVAP GELMİŞ. TEBRİKLER

SEN O KADAR ANLARSIN ZATEN ARABADAN.

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Soylukan

quote:

200.000 KM...

27.500 YTL...

Bedava...

TAMDA SENDEN BEKLEDİĞİM CEVAP GELMİŞ. TEBRİKLER

SEN O KADAR ANLARSIN ZATEN ARABADAN.

Alıntıları Göster
    gücü ve yol tutuşu çok iyi.yakıt konusunda bir bilgim yok..karizması çok iyi.donanımı ve iç dizaynı çok iyidir.ayrıca çok sorunsuz

• quote:

Orijinalden alıntı: Eski Günler

gücü ve yol tutuşu çok iyi.yakıt konusunda bir bilgim yok..karizması çok iyi.donanımı ve iç dizaynı çok iyidir.ayrıca çok sorunsuz

Alıntıları Göster
    bugün krediye başvurdum ama 200bindeki için değil de 45 binde buldum gene bi tane ful+ful 27,500 iş bitti. inşallah kredi de de bi sorun çıkmazsa aldık hayırlısıyla
  • quote:

Orijinalden alıntı: babatolia

bugün krediye başvurdum ama 200bindeki için değil de 45 binde buldum gene bi tane ful+ful 27,500 iş bitti. inşallah kredi de de bi sorun çıkmazsa aldık hayırlısıyla

Alıntıları Göster
    MAZDA 6 ŞUAN BENDEN İYİ BU ARABAYI TANIMLAYABİLECEK SANIRIM KİMSE YOKTUR DAYIMIN ORTAĞINDA VAR VE 1 HAFTADA 1800 KM DEN FAZLA YOL YAPTIM ARABANIN PERFORMANSI İNAN SENİ FAZLASIYLA TATMİN EDER LPG DE İKEN BENZİNDEYKEN SEN DÜŞÜN ARABANIN KATİ SURETTE PARÇA SIKINTISI YOKTUR ARABANIN LİMİTLERİNİ FAZLASIYLA ZORLAMADIĞIN SÜRECE YOLDAN AYIRAMAZSIN ZORLADIĞINDADA MAKUL ÖLÇÜLERDE KAFADAN KAYMA YAPABİLİYOR ARABANIN BAKIMLARI DÜZENLİ YAPILDIYSA HİÇ KORKMA 200.000 KMDEYSE SENDE EN AZ ALDIĞIN KM KADAR YOL YAPARSIN BENİM KULLANDIĞIM ARABA 249.000 KM DE FAKAT ARABA İLK GÜNKİ PERFORMANSINI KORUYOR BENZİNDE NE KADAR YAKAR BİLMİYORUM AMA LPG DE 200YKR CİVARINDA YAKIYOR EĞER PARANA KIYIP KALİTELİ BİRDE LPG TAKTIRIRSAN YILLAR BOYU GÜVENLE BİNEBİLİRSİN FRENAJ OLARAK KARDEŞİ MAZDA 3 DEN HEMEN HEMEN DAHA İYİ FRENE SAHİP KANIMCA UZUN YOL ARABASI ŞEHİR İÇİNDE PARKI VS ZOR GENİŞ DİREKLERİNDEN DOLAYI GÖRÜŞ BİRAZ KISITLI KALSADA GENİŞ AYNALARI BU SORUNU MİNİMİZE EDİYOR SERVİS BAKIM MALİYETLERİNE GELİNCE MAKUL ÖLÇÜLERDE YANLIŞ HATIRLAMIYORSAM ARABANIN AĞIR BAKIMI 650 YTL CİVARINA MAL OLMUŞTU TABİ BU DURUM SENİN İÇİN FARKLI OLACAKTIR NETİCEDE BENİM KULLANDIĞIM ARABA ÇOK SIK UZUN YOLA GİDEN BİR ARABA SEN BU PARAYI BELKİ 2 SENEDE VEYA 3 SENEDE 1 KERE ÖDİYECEKSİN KISACA HEM PERFORMANS HEM GÜVENLİK HEM KALİTE HEM KONFOR VE SORUNSUZ BİR ARABA ARIYORSAN ALACAĞIN ARABA MAZDA 6 OLMALI FİYATINA GELİNCE BU ARABA İÇİN MAKUL BİR FİYAT

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi son_samuray -- 26 Nisan 2007; 20:17:06 >

• quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    quote:

quote:

45 bin de buldum gene bi tane ful+ful 27,500 iş bitti.

gülmekten heryerime ağrılar girdi

biri 200.000 km de 27.500 ytl değer biçilen mazda ya bedava diyor, öbürü ayni aracın 45 bin kmde olanını ayni paraya alıyor.. siz olsanız 2. el konusunda hangisine danışırdınız yorumsuvz (anladın sen onu )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edilhan -- 27 Nisan 2007; 2:19:09 >

• quote:

Orijinalden alıntı: edilhan

quote:

quote:

gülmekten heryerime ağrılar girdi

biri 200.000 km de 27.500 ytl değer biçilen mazda ya bedava diyor, öbürü ayni aracın 45 bin kmde olanını ayni paraya alıyor.. siz olsanız 2. el konusunda hangisine danışırdınız yorumsuvz (anladın sen onu )

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar Mazda'yı Mercedesle karıştırdılar, gerçi ikisi de M ile başlıyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pug407 -- 27 Nisan 2007; 7:59:19 >

• quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    quote:

GELELİM ASIL KONUYA, BENİM SÖYLEDİĞİM ARABA SUNROOFLU, TRİPTONİK VİTESLİ, DERİ KOLTUKLU BİR MAZDA 6 DI, DİĞER ARABANIN TÜM ÖZELLİKLERİNİ BİLİYORMUSUNDA KARŞILAŞTIRMA YAPIYORSUN?

quote:

Orjinalden olmayan alıntı: SUVcorolla

sana cevap vermeye bile gerek yok nasıl olsa senden önce yazılanları okumadan atlamış oluyorsun sadece bu atladığın yerleri yazsam yetiyor tabi arkadaşın full+full kavramına 4 tekerlek, dikiz aynası ve direksyon giriyorsa o başka ama sanmam Boya dediğin 2 milyar fark ettirir, şaside birşey olsa arkadaş zaten fark eder almazdı o aracı tek uyanık sen değilsin bu forumda, o 2 milyarlık fark da 200 bindeki araca bedava dedirtecek seviyeye ne yazıkki getiremez..olmadı tecniq bu sefer de olmadı aa tamam buldum farkı senin baktığın mazda suv du dimi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edilhan -- 28 Nisan 2007; 1:27:55 >

• quote:

Orijinalden alıntı: pug407

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: pug407

mazda parasının mercedesiya sevdiğin anlaşılan pejo ne yapıyor acaba ona bakmak lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: Eski Günler

quote:

Orjinalden alıntı: pug407

mazda parasının mercedesiya sevdiğin anlaşılan pejo ne yapıyor acaba ona bakmak lazım

Alıntıları Göster
    arkadaşlar aldım sonunda mazda 6"yı gerçekten çok iyi. özellikleri saymakla bitmez deri koltuklardan sunroofa, bose müzik sisteminden 8 hava yastığına say say bitmez ayrıca otomatik vites 43 bin km de. internetten araba.com sitesinden aldım belkide hala duruyordur ilanı :)

şimdilik çok memnunum yardımcı olan arkadaşlara çok çok teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: babatolia

mazda nedense pek tutmadı türkiyede, sanırım mermerler gurubunun zayıf kalması mazdanın zayıflığı oldu. arabayı inceledim hatta bir kaç km de test sürüşü yaptım. gerçekten çok tatmin edici bir performansa sahip, donanım müthiş ötesi harika. bakalım maddi durumu da ayarlayabilirsem yarın alabilirim inşaaaallaaaahh...........

Alıntıları Göster
    quote:

Tutmadı ama çok hoş arabaları var.

• quote:

Orijinalden alıntı: son_samuray

MAZDA 6 ŞUAN BENDEN İYİ BU ARABAYI TANIMLAYABİLECEK SANIRIM KİMSE YOKTUR DAYIMIN ORTAĞINDA VAR VE 1 HAFTADA 1800 KM DEN FAZLA YOL YAPTIM ARABANIN PERFORMANSI İNAN SENİ FAZLASIYLA TATMİN EDER LPG DE İKEN BENZİNDEYKEN SEN DÜŞÜN ARABANIN KATİ SURETTE PARÇA SIKINTISI YOKTUR ARABANIN LİMİTLERİNİ FAZLASIYLA ZORLAMADIĞIN SÜRECE YOLDAN AYIRAMAZSIN ZORLADIĞINDADA MAKUL ÖLÇÜLERDE KAFADAN KAYMA YAPABİLİYOR ARABANIN BAKIMLARI DÜZENLİ YAPILDIYSA HİÇ KORKMA 200.000 KMDEYSE SENDE EN AZ ALDIĞIN KM KADAR YOL YAPARSIN BENİM KULLANDIĞIM ARABA 249.000 KM DE FAKAT ARABA İLK GÜNKİ PERFORMANSINI KORUYOR BENZİNDE NE KADAR YAKAR BİLMİYORUM AMA LPG DE 200YKR CİVARINDA YAKIYOR EĞER PARANA KIYIP KALİTELİ BİRDE LPG TAKTIRIRSAN YILLAR BOYU GÜVENLE BİNEBİLİRSİN FRENAJ OLARAK KARDEŞİ MAZDA 3 DEN HEMEN HEMEN DAHA İYİ FRENE SAHİP KANIMCA UZUN YOL ARABASI ŞEHİR İÇİNDE PARKI VS ZOR GENİŞ DİREKLERİNDEN DOLAYI GÖRÜŞ BİRAZ KISITLI KALSADA GENİŞ AYNALARI BU SORUNU MİNİMİZE EDİYOR SERVİS BAKIM MALİYETLERİNE GELİNCE MAKUL ÖLÇÜLERDE YANLIŞ HATIRLAMIYORSAM ARABANIN AĞIR BAKIMI 650 YTL CİVARINA MAL OLMUŞTU TABİ BU DURUM SENİN İÇİN FARKLI OLACAKTIR NETİCEDE BENİM KULLANDIĞIM ARABA ÇOK SIK UZUN YOLA GİDEN BİR ARABA SEN BU PARAYI BELKİ 2 SENEDE VEYA 3 SENEDE 1 KERE ÖDİYECEKSİN KISACA HEM PERFORMANS HEM GÜVENLİK HEM KALİTE HEM KONFOR VE SORUNSUZ BİR ARABA ARIYORSAN ALACAĞIN ARABA MAZDA 6 OLMALI FİYATINA GELİNCE BU ARABA İÇİN MAKUL BİR FİYAT

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: son_samuray

çok teşekkür ederim gerçekten 10 aydır sorunsuz biniyorum..

• quote:

Mazda 6 kullanıyorum 2004 ten beri, arada Mercedes c 200 BMW 320 lerle hem sehir ici hem uzun yol yaptım ,mazdanin yanına bile yaklaşmazlar sürüş zevki olarak. İkisinin de virajlarda götü bası oynuyor, o arabalara o paraları verenlere şaşıyorum. Aracım su an 200binde yağını suyunu değiştirip biniyorum ilk gün ki gibi aynı performansla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: unalhus

quote:

Mazda 6 kullanıyorum 2004 ten beri, arada Mercedes c 200 BMW 320 lerle hem sehir ici hem uzun yol yaptım ,mazdanin yanına bile yaklaşmazlar sürüş zevki olarak. İkisinin de virajlarda götü bası oynuyor, o arabalara o paraları verenlere şaşıyorum. Aracım su an 200binde yağını suyunu değiştirip biniyorum ilk gün ki gibi aynı performansla.

Alıntıları Göster
    arkadaşlar daha yeni katıldım sitede dolaşırken mazda 6 gözüme çarptı km yüksek olması herhangi bir sorun çıkarırmı fiyatıda uygun yardım edermisiniz ?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-fiat-bayisinden-2004-model-mazda-6-sanroflu-full-full-150583690/detay

• quote:

Orijinalden alıntı: murat833

arkadaşlar daha yeni katıldım sitede dolaşırken mazda 6 gözüme çarptı km yüksek olması herhangi bir sorun çıkarırmı fiyatıda uygun yardım edermisiniz ?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-fiat-bayisinden-2004-model-mazda-6-sanroflu-full-full-150583690/detay

Detaylı olarak baktır, kronik sorunu yoksa hemen al, hiç pişman olmazsın... Vergiyi problem yapmıyorsan kaçırma derim...

O fiyata bu donanım ve konfor bulunmaz.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.