Şimdi Ara

YENİ TOYOTA AVENSİS KLUBÜ

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
12
Favori
22.814
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bence bizimde artık bir kulübümüz olmalı dedim inş bundan sonra sorunlarımızı bu başlık altında tartışalım. Kolay gelsinnnnnn..... :)

• Takip edelim bakalim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • maşallah pek aktifmiş
  • Selamun Aleyküm arkadaşlar. Ben avensis kullanıcılarından ümidimi kesmiş durumdayım. Yeni kulübünüzün hayırlı olmasını dilerim ama, avensisçiler bana biraz ASOSYAL gibi geliyor. Bilmem yanılıyormuyum....
  • Forumu hareketlendirelim arkadaşlar inş
  • haftaya avensis 1,6 elegant alicam! Siz kullanicilara bi iki sorum var! Lpg hangi marka tavsiye edersiniz ve lpg ile aracin uyum sorunu var mi acaba?
  • kesinlikle brc arkadaşım diğer konuda açıklamalı yazdım bi oku çok kişiye danışırak karar verdim
  • En verimli fiyat performansı en iyi brc bencede
  •  YENİ TOYOTA AVENSİS KLUBÜ
    işte benm arabama
  • Şu anda bir auris kullanıcısıyım ancak yakın zamanda 2009-2010 model Avensis 2.0 almayı düşünüyorum bu araçla ilgili bilgisi olan var mı? ne yakar, LPG durumu nasıl, en önemlisi Accord ile Avensis arasındayım hangisi daha mantıklı olur?
  • Ben z a v o li kullanıyorum.Şimdiye kadar herhangi bir sıkıntı yaşamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ceyar81 -- 18 Aralık 2012; 21:06:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Techzone adlı üyenin başlattığı ## 2009 TOYOTA AVENSiS - ANA BAŞLIK ##http://forum.donanimhaber.com/m_28854973/tm.htm ilgilenenlere faydalı olacaktır.
    2793 cevap, 183979 okuma sayısına ulaşmış.
  • Güncel acaba arkadaşlar avensisin kapısını zarar vermeden nasıl sökebilirim? Biraz vurdumda :)

YENİ TOYOTA AVENSİS KLUBÜ
  • LANET OLSUN AVENSİSİNEDE FARINADA PARÇASINADA BIKTIRDI ARKADAŞ YAAAA....FARI GÖSTERMEZ 1632 LİRA SENSÖR ARIZASI VERİR 2000 LİRA BU NEDİR YAA...LANET OLSUN TOYOTA ALDIĞIM GÜNE....
  • Değerli arkadaşım Atasova. Avensis'iniz hangi model ki bu kadar dertlisiniz?
    Bizimde niyetimizde Avensis var ama, yeni modellerde mi fiyatlar bu kadar pahalı? yoksa eski-yeni bütün modellerde mi fiyatlar bu denli abartılı?
  • 1.6 elegant extra bende aranızdayım.ayrıca forum malesef çok aktif değil sanırım
  • arkadaşlar bu toyota tochta video oynatma özelliği varmı?
    cevap veren arkadaşlara teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: dikizaynasi

arkadaşlar bu toyota tochta video oynatma özelliği varmı?
    cevap veren arkadaşlara teşekkür ederim

Bende merak ediyorum. Almayı düşünüyorum bakalım
  • merhaba.

Seat toledo aracım var, Avensis 2010-2011-2012 düşünüyorum, ( 1.6 LPG'li )

donanım olarak malum sitede baktığım zaman net bişey yok, kimi araçta 6 hava yastığı kimisinde 12 hava yastığı var deniliyor,

elegant ile elegant extra arasında ne gibi farklar var ?

Yakıt tüketimi olarak 8-9 lt şehir içi değerleri olduğunu biliyorum.

boya takıntım yok, Uzun yol çok yapıyorum o yüzden CC şart.

benim aklıma takılanlar bu gibi bir aracın yaklaşık değeri ve eksileri...

malum sitede fiyat yelpazesi çok geniş, 37bin e de var 52bin e de...
  • İlk çıkan Avensislerde yani 2009-2010 modeller Elegant olarak geldi.Extralardan farkı hız sabitleyici ve Start-stop (anahtarsız çalıştırma) özelliklerinin olmaması.Diğer özellikleri aynı.Hava yastıkları bildiğim kadarıyla 9 tane.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.