C

Yüzbaşı
10 Şubat 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 25 (Bu ay: 0)
Gönderileri
2006 1.6 Avensis sahibiyim. Aracın ön tarafından gıcırtı sesi geliyor. Keşan' da gidebileceğim özel servis bilyor musunuz?
2006 model 1.6 Avensisim var.Servis aracımı 6 ay yada 10.000 km. hangisi önce dolarsa o sürede bakıma getirme mi gerektiğini söylüyor. Yağ sentetik olduğundan bozuluyormuş.Merak etiğim diğer markalarda da aynı mı?Aynı değilse Toyatanın yağı farklı mı?
Toyatamızda bulunan İmmobilizer aracamızı hırzızlardan ne kadar korur?Acaba ayrıca alarm taktırmaya gerek var mı?
Tekirdağ' dayım.Lovatonun bana yakın bir yetkili servisi var mı?İnternette bir türlü bulamadım.
Araç ilk çalıştığında sıralı sistemde motor belli bir ısıya ulaşana kadar benzinde çalışıyor.Peki araç stop etmeden öncede benzinde aracı çalıştırmak gerekir mi?
Toyotanın internet sayfasında gözüme çarptı.Aurisi makyajlamışlar.Avensisin motorunu koymuşlar.Hatta navigasyonlu, sunrofflu, deri döşemeli model koymuşlar.Tabi fiyatı da biraz uçmuş.Toyota herhalde krizden çıkış yolu arıyor.Bence de iyi yapıyor.
Aracım 2006 Avensis Elegant.Aracımda VSC var. Birde içerce TCR OFF düğmesi var. Hangi durumlarda bu düğmeyi kullanmalıyız?
2006 Avensis Elegantlardaki xenon farlar nasıl? Mercekli mi?
Küçük bir ayrıntı ama 2006 1.6 Avensislerde otomatik yanan farlar var mı?
2005-2006 modellerinde düşük km.li temiz 1.6 Avensis Elegant arıyorum.Acaba fiyat aralığı ne olur?
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 575
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 35.939 (Bu ay: 271)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 15 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.