Onbaşı
06 Şubat 2017
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 13 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar dün akşam itopyadan bir hazır sistem ve bir de klavye satın aldım stok problemi yok gözüküyordu. Daha sonra forumdaki konuları okudum ve şimdi açıkçası için rahat değil siparişimi iptal etsem mi diye düşünüyorum. Yok mu burdan sipariş verip memnun olan herkesin görüşü olumsuz mu iptal etmeli miyim?
Hiç istemeden de olsa birinin kalbini kırdım konuyu ozetlersek biri vardı ve birlikte çok fazla şey paylaştık fakat yaklaşık bir kaç ay kadardır bana yazmayı kesti ben de ona yazmadım çünkü yazmadiysa genelde attığım mesaj sonucu ya başkasıyla yada artık konuşmak istemiyorum tarzı mesajlar aldığından yazmadım dün durumuma mesaj atmıştı bende bu sürede neden yazmadığını sorduğumda sende yazmadın beni istemiyorsun sandım dedi bende aynı şekilde hissettiğimi söyledim ama devam edemiycegimizi artık birşey hissetmediğimi söyledim böyle olunca bayaga sinirlenerek ona boş hayaller kurdurduğu mu ve şimdi kırıldığını söyledi beyler gerçekten hiç iyi hissetmiyorum genelde kırılan taraf ben olurdum ve bisekilde altından kalkardim şuan gerçekten ondan çok daha kötü ve assagalik bir insan gibi hissediyorum gerçekten kirmaktansa kırılmak daha iyiymiş sanırım
Arkadşalar bir kaç ay önce burda bir konu açmıştım bir kızla yaşadığım bir olayla ilgili harşeyden önce burda gerçekten güzel tavsiyeler veren arkadaşlar oldu öncelikşe teşekkür ederim herkese ama sorun şu unutamıyorum arkadaşlar aylar geçti ve benim sürekli arada aklıma geliyor bazen unutacak gibi oluyorken bir mesaj atıyor. Gitmesini söyledim sevgilin var dedim beni unutmanı istemiyorum yada gitmeni istemiyorum dedi. Başka kız arkadaşlarımda görüşüp resim attığım zaman beni instadan takipten çıkmış ama beni takipten çıkarmamış neden yaptın diye sordum dayanamadım seni başkasıyla görmek istemiyorum dedi. Ama hiç bir şekilde rahat bırakmıyor whatsapptan engelledim ulaşmasın diye başka arkadaşından mesaj atmış engelimi kaldır diye dayanamıyorum kaldırıyorum her seferinde senin için burdayım diyor. Artık çıldırmak üzereyim.
Arkadaşlar bu forumda ilk konum fakat gerçekten bunu paylaşıp tavsiye almak istedim yoksa depresyona giricek gibi hissediyorum
Aylar önce bir kızla konuşmaya başlamıştım muhabbet ilerledi ve bu beni sevindiriyordu çünki gerçekten aşık olduğum bir kızdı bir süre sonra konu sarılarak uyumalar konserlere gitmelere vs geldi(pandemi sonrası için) herşey çok güzel giderken bir anda bana beklemediğim bir mesaj geldi arkadaş kalmamız daha iyi olucak diye sebebini sorduğumda benim ailevi problemlerim var bağlanamıyorum senide hayatımdan çıkarmak istemiyorum hep kal istiyorum dedi fakat bir süre önce başka bi çoçukla sarılmış resmini gördüm sorduğumda sadece samimi bir arkadaşım ben sevemiyorum kimseyi sana doğru söylüyorum yapma böyle dedi ben bu olaydan sonra ne zaman kendini üzgün hissetse ne zaman birşeye ihtiyacı olsa yazdım konuşrum yanında oldum fakat herseferinde mesajlar kesilmeye soğuma olmaya ve uzaklaşmaya devam etti artık konuşmayı tamamen kestim fakat içimde birşey kalmadığını hissediyorum sadece üzgün ve depresif hissediyorum hiç bişey yapamıycak ayağa kalkamıycak gibi ben sadece devam etmek istiyorum fakat nedense takılı kalmış hissediyorum yaşım 27 ve hayatımda ilk kez böyle hissediyorum.

Bu arada tekstil mühendisiyim arge yöneticisi olarak çalışıyorum ve herşeyim var hayatımda bunlara ragmen böyle hissetmem beni daha kötü yapıyor
Hakkında
Meslek: Tekstil muhendisi
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Xiaomi mi note 10 lite
Operatör
vodafone
Oyun Platformu
ps4
Oyun Platformu
Xbox
Xbox Live GamerTag
kainlight
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 137
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 21 (Bu ay: 18)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 162 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.