Şimdi Ara

Yeni Suzuki Vitara (ANA KONU) (383. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8.823
Cevap
176
Favori
934.949
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 381382383384385
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Cevap için teşekkürler. Yıl sonu kesin geleceğini bilsem beklerim ancak fiyat buralarda kalmaz muhtemelen.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zala_ kullanıcısına yanıt
    Hocam yüzde 80 ÖTVye girmesine sadece 250TL var. En küçük zam da 60 bin TL fark oluşuyor. Hızla bitmesinin sebebi de bu zaten.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • cihannahic kullanıcısına yanıt
    Bu da demektir ki asla bu fiyata bulamayacağım :)

• Beyler hanım şortumu yıkamış,cebindeki anahtarı fark etmemiş,dün gece oldu bu.

Sabah araba çalıştı.sonrasi için sıkıntı yaratır mı,ne yapmam gerekir,başına gelen varmı

Hanımı boşamak dışında önerisi olan :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar arabalar konusunda deneyimi ve bilgisi olmayan biri olarak soruyorum.

baz model bir vitara mı yoksa dolu swift mi?

Kriterlerim haftada bir kere şehir dışı gidip geleceğim. yoğun bir biçimde araba kullanan biri değilim. vitara yı istemem nedenim sadece görüntüsü.
  • bluemmttr B kullanıcısına yanıt
    Araç seçiminde öncelikle ihtiyacınızı ve beklentinizi tam olarak belirlemelisiniz.
    Araç ihtiyacınız acil ise baz model vitarayı stokta bulma imkanınız yok ancak hazırda swift bulabilirsiniz.
    Vitara turbo beslemeli bir motora sahip swift ise atmosferik. Uzun yolda vitara sizi daha rahat ettirir.
    Araçtan beklentilerinize göre sadece görüntü olarak değil uzun yol için donanım ve konforu da göz önüne alarak başka markalara da bakmanızı öneririm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cqr52 -- 20 Eylül 2020; 15:12:30 >
  • bluemmttr B kullanıcısına yanıt
    bence haftada bir şehir dışına gitmek için 320.000₺ verilmez.
    araç kiralayarak hem ekonomik davranmış olursunuz, hemde her hafta ayrı marka araç test etmiş olursunuz.
    eğer şirketiniz varsa gideri vergi matrahında da düşersiniz.
    Bu arada da 320.000₺karşılığı yatırımınız (borsa/altın/döviz/kiralık emlak) para kazanır.

• Ultrasaray0643 U kullanıcısına yanıt
    Hanımı pirince yatırın, pardon anahtarı pirinçte bekletin. İçinde nem varsa alır

Not: Evli, 2-3 haftadır hanıma araba bakan ve kafası karmakarışık olan bir forumdaş
  • quote:

Orijinalden alıntı: oup59

Hanımı pirince yatırın, pardon anahtarı pirinçte bekletin. İçinde nem varsa alır

Not: Evli, 2-3 haftadır hanıma araba bakan ve kafası karmakarışık olan bir forumdaş
    Eyvallah :)..

3.gun şuan için sorun yok bakalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ultrasaray0643

Beyler hanım şortumu yıkamış,cebindeki anahtarı fark etmemiş,dün gece oldu bu.

Sabah araba çalıştı.sonrasi için sıkıntı yaratır mı,ne yapmam gerekir,başına gelen varmı

Hanımı boşamak dışında önerisi olan :)

Anahtarın az da olsa bir sıvı izolasyonu oluyor.
    Eğer kumandanın içini yine de kontrol etmek isterseniz, tamamen söküp, pilini çıkardıktan sonra İzopropil Alkol ve bir sulu boya firçası ile temizleyebilirsiniz.
    İzopropil alkol genelde boya satan yerlerde bulunuyor.
    İyice kuruduktan sonra tekrar kullanabilirsiniz.

İzopropil alkol çok iyi bir yağ sökücü, ilave olarak son dönemde dezenfaktan olarak da popüler oldu
    Ancak çok solumayın ve elinize bulaştırmamaya çalışın, sağlıya zararlıdır.

• NaviNeytiri kullanıcısına yanıt

şu an araç 355k. Daha da yükseleceğini düşünüyorum. Ötv indirimi gelse dahi 300 ün altına inmeyecektir en dolu modeli.

• Merhabalar.9Ekim tarihinde kapora vererek araç sözleşmesi yaptım.Uzun araştırmalar sonucu bu modelde karar kılmıştım.Fiyat olarak değeri tabiki günümüxzzde kabul edilemez ama şartları zorlayarak alalım dedik.15 gün içinde gelecekmiş.Bu forumda yorumlarla buluşmak üzere....

• Gokhanvitara G kullanıcısına yanıt
    Şimdiden hayırlı olsun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: atakan84

Şimdiden hayırlı olsun.

Teşekkürler

Şimdiden hayırlı olsun. Keyifli bir açtır göreceksiniz.

• Arkadaslar çift sensorlü fren destegi konusunda tecrübesi olan varmi?kitapçık okudum.kafam karıştı..tahminimce öndeki araca FRENLE yaklasildiginda devreye girmiyordur degilmi?yoksa ışıklarda nasıl yavas lanacak?rahatsiz edici bir ozellik mi?

Makyajsız kasa için bu videoda anlatılmış. Özetle, önünüzdeki araca güvenli bir hız limitinin üstünde yaklaşınca araç önce sesli ve görsel uyarı veriyor, eğer risk devam ediyorsa fren desteği yani siz frene bastınız ama yetersiz kaldı diyelim, freni artırıyor. 3. olarak da çarpışmanın kaçınılmaz olduğunu düşünüyorsa tam fren yapıyor.

Makyajsız kasada sadece ön logonun olduğu yerde sensör vardı, şimdi hem tamponda radar hem camda kamera ile çalışıyor.

Siz niye rahatsız oldunuz bilmiyorum ama çok çok faydalı bir güvenlik donanımı olduğunu düşünüyorum. Çok kişiden de bu donanım sayesinde irili ufaklı kazalardan kurtulduğunu duydum.

• Bilgilendirme için teşekkür.rahatsızlıkd erken, istemsiz dur kalk neden olur mu gibisinden...yoksa vitara tercihi bu güvenlik özelliklerindendi....

yani bu özellik sürekli açık kullanmak isterim.

sanırım pratik etmek lazım..

• Arkadaşlar, kitapçıktan alnadığım kadarı ile start-stop özelliği tam otomatik değil..yoksa yanlışmı yorumladım?

Yani ışıklarda durduğumuz zaman , stop olması için vitesi boşa atmamızı istiyor.Start için ayak frenden çekilince tekrar vites ileri değişikliği?

Doğrumu?????

Start stop un devreye girebilmesi için bazı şartların oluşması gerekiyor. Bu şartlar kitapçıkta yazıyor (örn: akünün yeterli dolulukta olması, emniyet kemeri takılı olması vs.). Şartlar uygunsa boşa alınmasına gerek yok. Frene belli bir basınçla bastığınızda D konumunda da olsa stop ediyor. Frene az basınç uyguladığınızda (araç durmasına rağmen) start stop devreye girmiyor.

• 
Sayfa: önceki 381382383384385
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.