Şimdi Ara

Yeni Suzuki Vitara (ANA KONU) (382. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir (2 Mobil) - 6 Masaüstü2 Mobil
5 sn
8.824
Cevap
176
Favori
934.675
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 380381382383384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çok teşekkürler. Şimdilik lastik basıncı için konfor modu kullanıyorum. Serviste aracı teslim alırken özellikle sordum. Önler ve arkalar 33 psi dendi. Yola çıkmadan tekrar kontrol edeceğim.

İlk şehirler arası deneyimimden sonra yakıt tüketimi bilgilerini paylaşacağım. Sağlıcakla kalın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Feridun275 -- 21 Ağustos 2020; 18:45:33 >
  • mimleon kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam.
  • Herkeze merhaba 2016 1.6 gl+ 60.000 km de şanzuman yağı kaç bon km de değişir yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • teardown2020 T kullanıcısına yanıt
    Yeni Suzuki Vitara (ANA KONU)

Otomatik ise değişim olmuyor.
  • Otomatik fakat seviye kontrollü yapılabilir mi peki

• Aslında soyle bi durumla karşılaştım rampa çıkarken araç 2-3 saniye bi silkelendi bu durum neden olabilir şanzuman yağı eksikliğinden yapabilir mi?

• Her ne kadar kitapçığında otomatikler için değişim görülmese de ömürsüz yağ ya da malzeme olamayacağı için belli bir kullanımdan sonra değiştirilmesi gerektiğini düşünüyorum. Bu konuda servise danıştığımda 120bin km sonra değişiminin uygun olacağını söylemişlerdi. Vitara Facebook grubunda da bu konu sıkça gündeme gelmiş ve yetkin olduğunu düşündüğüm kişiler de 100 bin km de değişiminin gerektiğini ifade etmişlerdi. Tabi yine sorumluluk kullanan ve araca sahip kişilerdir diye düşünüyorum. Ben sadece hatırlatmak istedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • teardown2020 T kullanıcısına yanıt
    bir çok sebep olabilir ancak ilk akla gelmesi gereken daha basit şeyler, örneğin benzinle bir pislik gelmiş olması veya benzinde az miktarda su olması, bunu o an püskürtülüp yanmanın tam gerçekleşememiş olması gibi..
    Bundan daha sonraki ihtimal de bence buji ve bobinlerde sorun olabileceği ama böyle bir sorun olsa bunu ara ara tekrarlar.
    Şanzıman yağından böyle bir durum yaşanmış olması bence en sondaki ihtimallerden biri olabilir ki ben açıkcası pek ihtimal vermem bahsettiğiniz silkelemenin şanzıman yağından veya şanzımanın kendisinden olabileceğine.
  • atakan84 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim bilgilendirme icin

• sonsuzsuzluk S kullanıcısına yanıt
    Dediginiz gibi ilk daha basit sorunlardan gitmem gerekiyor bilgilendirme için çok teşekkür ederim iyi gunler👍

• arkadaşlar 2017 1.6gl+ çift renk 4*4 20.000km
    hasar boya yok

ederi nedir?
  • Araç sizin mi ? Siz satın mı alacaksınız?

• mavimantalite67 M kullanıcısına yanıt
    Benim aracım hocam

• Beyler son otv olayından sonra fiyatlar ne olur

Vitaranin giriş fiyatına göre artacakmi azalacakmi.bu fiyat tahmini ne kadar degisecek

• Ultrasaray0643 U kullanıcısına yanıt
    245bin üzeri olanlar artacak altındakiler azalacak

• yeni fiyat 320 üzerinde olacaktır sanırım. (4x4 glx)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 225.000 tek renk ne drsiniz?

• 1.4 GL+ 4*2 araç bulabilen var mı?

• Zala_ kullanıcısına yanıt
    Çok seri bir şekilde tüm bayilerde tükendi. Yıl sonuna kadar da gelmeyeceği söyleniyor.
  • 
Sayfa: önceki 380381382383384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.