Şimdi Ara

YENİ SEAT TOLEDO KULLANICI YORUMLARI (132. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.670
Cevap
45
Favori
394.167
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 130131132133134
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

2015 toledo 1.4tdi DSG aracı sahibiyim. Aldığım günden bu güne severek ve keyifle biniyorum. Sedan ve dizel otomatik arayanlar için çok güzel bir f/P aracı olduğunu söyleyebilirim. Etrafımdaki herkese tavsiye ediyorum. Fakat insanlar "DSG" deyince, bir adım geri atıyorlar. İnşallah bende bir sıkıntı çıkarmaz :-)

Aracım 58.000km 'ye geldi.

60.000km bakımını özelde yaptırmak istiyorum.

**Hava filtresi
    **Polen filtresi
    **Yağ filtresi
    **Yakıt filtresi

değişimlerine ilave olarak;

**60.000km bakımında şanzıman yağı ve filtresi değişecekmiş. Bu araçta hangi yağ tipi (Markası) kullanabilirim? Filtre olarak ne kullanılıyor? Bilen varsa fiyat ve link verebilirse çok sevinirim.

Bir de; aracı eşim kullandığı için balatalar bitmek üzere.

**Ön ve arka balatalarla ilgili de fiyat ve link paylaşırsanız sevinirim.

Komple bakıma giriyorsuz yani, yetkili servis biraz tuzlu olur diye özelde yaptırmak istiyorum. Fiyat ve marka konusunu detayı paylaşırsanız, benden sonraki arkadaşlar içinde sağlıklı birlgi olur.

Şimdiden teşekkür ederim.

• nightsdanger N kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba,

Sizin aracınızın km 'si benim aracımınkine yakınmış. 60.000km bakımı yaptırdıysanız aşağıda sorduğum sorularla ilgili bilginizi benimle paylaşır mısınız? Teşekkür edeirm.

Arkadaşlar Merhaba,

2015 toledo 1.4tdi DSG aracı sahibiyim. Aldığım günden bu güne severek ve keyifle biniyorum. Sedan ve dizel otomatik arayanlar için çok güzel bir f/P aracı olduğunu söyleyebilirim. Etrafımdaki herkese tavsiye ediyorum. Fakat insanlar "DSG" deyince, bir adım geri atıyorlar. İnşallah bende bir sıkıntı çıkarmaz :-)

Aracım 58.000km 'ye geldi.

60.000km bakımını özelde yaptırmak istiyorum.

**Hava filtresi
    **Polen filtresi
    **Yağ filtresi
    **Yakıt filtresi

değişimlerine ilave olarak;

**60.000km bakımında şanzıman yağı ve filtresi değişecekmiş. Bu araçta hangi yağ tipi (Markası) kullanabilirim? Filtre olarak ne kullanılıyor? Bilen varsa fiyat ve link verebilirse çok sevinirim.

Bir de; aracı eşim kullandığı için balatalar bitmek üzere.

**Ön ve arka balatalarla ilgili de fiyat ve link paylaşırsanız sevinirim.

Komple bakıma giriyorsuz yani, yetkili servis biraz tuzlu olur diye özelde yaptırmak istiyorum. Fiyat ve marka konusunu detayı paylaşırsanız, benden sonraki arkadaşlar içinde sağlıklı birlgi olur.

Şimdiden teşekkür ederim.

• Beyler Sakarya da yaşayan ve Seat’ı Seven varsa bir PM alabilir miyim?
  • 1.4 Tsi 125 bg. dsg Kullananlardan yorum tavsiye alabilir miyim. 2017 0 km. Bayide kalmış bir araba var almayı düşünüyorı um?
  • Tam bir aile arabasi leon almadan dusunmustum bir sure fiyat olarak ne istiyorlar acaba ?
  • bende 2.nci senemi devirdim Allaha şükür teknik bir sıkıntı yaşamadım.
    araca gelince geçen bu 2 senede çok memnun olarak kullanıyorum ve kulanmayada devam ederim.
    alırken çok düşünmüştüm ama şimdi iyi bir karar verdiğimi düşünüyorum
    tabi satmaya kalkarsak anlaşılan biraz zorlanacağız gibi ama olsun daha uzun zaman binmeyi düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: asbircan

bende 2.nci senemi devirdim Allaha şükür teknik bir sıkıntı yaşamadım.
    araca gelince geçen bu 2 senede çok memnun olarak kullanıyorum ve kulanmayada devam ederim.
    alırken çok düşünmüştüm ama şimdi iyi bir karar verdiğimi düşünüyorum
    tabi satmaya kalkarsak anlaşılan biraz zorlanacağız gibi ama olsun daha uzun zaman binmeyi düşünüyorum.
    Güle güle binin hocam, ben 2015 model toledomu aynı gün istediğim fiyata sattım, sonra dayanamadım tekrar 2016 model toledo aldım, ondan da memnunum. Fiyat performans aracı. Bunu satsam bu sefer de 2017sini alacağım heralde

Demem o ki , ikinci elde falan bir sorun yaşamadım, bu fiyat bandında dizel otomatik sedan başka araç kaç tane gösterebilirsiniz ki..

• Arkadaşlar Merhaba, 2013 toledom var. Cam filmi kaplatmak istiyorum. İstanbul Avrupa yakasında ikamet ediyorum. Onerebileceginiz yer var mı? Ayrıca kaç numara şuan yasal?
  • arkadaşlar seat toledo alan arkadşlar ne akdar aldı fiyat yazabilir mi acaba
  • Toledo artık üretilmiyor mu?
  • Rapidle aynı banttan iniyor, muhtemelen ithal etmeyi bıraktılar fiyat listesi yok çünkü.
  •  YENİ SEAT TOLEDO KULLANICI YORUMLARI

2013 1,6 TDİ MANUEL YOLCULUĞUN SPNU 1126 KM KALAN YAKIT 340 KM ÇEYREK DEPO
  • Artık seat'ın web sitesinde de toledo yok, bitirdiler güzelim arabayı :)
  • Arkadaşlar 1.4 tsi DSG toledo style var 5300 lira hasar kaydi var sol taraf kapilari yarim boyali sol ön camurluk ve on tampon degismis kaputun da sol ucunda boya var şaselerinde oynama yok. Araca 60000 bin diyor satici 57-58 bine alınır mı sizce bu araç. Rengi beyaz
  • Araç 2013 model 60 binde
  • 1.4 tsi 60.000 bakımı için fiyat alan varmı acaba?

Trigger antifriz vs değişmesi gerekiyor sanırım.
  • Arkadaşlar Merhaba.

Ben dizel getz kullanıcısıyım aracım kucuk geldıgınde degiştirmek istıyorum. 2016 model 1.2tsı toledo Style donanımda buldum tanıdık bır kişide. 29bın km 1 parca boyalı bana 66.500 e bırakacak?
    kafamı karıstıran dizel araçtan tsı benzınlı araca gecmek hayal kırıklıgına ugrarmıyım ? aracın + ve - lerı nelerdır? galıba üretımıde durmuş. bakımları nasıl? trıgerı kayışmı yoksa zıncırmıdır. Bırakılan fıyatı nasıldır ?
    Bana yardımcı olursanız memnun olurum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mnr980

Arkadaşlar Merhaba.

Ben dizel getz kullanıcısıyım aracım kucuk geldıgınde degiştirmek istıyorum. 2016 model 1.2tsı toledo Style donanımda buldum tanıdık bır kişide. 29bın km 1 parca boyalı bana 66.500 e bırakacak?
    kafamı karıstıran dizel araçtan tsı benzınlı araca gecmek hayal kırıklıgına ugrarmıyım ? aracın + ve - lerı nelerdır? galıba üretımıde durmuş. bakımları nasıl? trıgerı kayışmı yoksa zıncırmıdır. Bırakılan fıyatı nasıldır ?
    Bana yardımcı olursanız memnun olurum
    aracın üretimi durdu ve şuan üretilmiyor ama tekrar geri döner mi göreceğiz.
    bende şuan 30bin km oldu ve hiç bir sıkıntı yaşatmadı. çok da memnunun ama 2.eli çok iyi değil buda alıcılar tarafından avantaj ama satıcı için ise dezavantaj (her alıcı bir gün satıcı olacak) çünkü 60bin fiyat bandında bu km ve yaş ta araç bulmak zor
    bakımları yetkili servis ücretleri seni üzer :-(
    triger seti kayışlı kasnak
    dizel araca göre yakıt farkı km 1 ila 1.5 lt arasında değişir (bu araç ile İstanbul trafiğinde boş saatlerde 5-5.5 lt, trafiğin yoğun olduğu saatlerde 6 ie 7.5 arasında tüketimin olur
    uzun yolda aracın yük, yolcu ve kullanım hızına göre değişir 4.5 - 6.5lt
    aracın ses yalıtımı çok iyi değil ama 110 geçmediğiniz sürece sizi rahatsız etmez
    aracın yol tutuşu gayet başarılı savrulma hissi hiç yaşamadım.
    yol konforu zayıf oda lastik ölçülerinden kaynaklanıyor yanak kalınlığı 45mm yolu hissediyorsunuz. süspansiyon sert bir yapı kullanıyor herhalde o da bir dezavantaj.
    araç paket olarak size yeterli ama eksikleri katlanır ayna ve arka görüş kamerası
    fiyat olarak :-) bende isterim bu fiyatlarının üzerinde satmak heleki skoda daha yüksek fiyatlara satılırken bizim günahımız ne :-)
    son olarak eğer uzun zaman kullanırım diyor tanıdığım bildiğim araç sorunsuz ise biraz pazarlık yapıp güzel güzel binin
    bagajı sizi hiç üzmez emin olun (2 adet bisiklet koyup parka gidiyorum daha ne olsun)

• quote:

Orijinalden alıntı: asbircan

aracın üretimi durdu ve şuan üretilmiyor ama tekrar geri döner mi göreceğiz.
    bende şuan 30bin km oldu ve hiç bir sıkıntı yaşatmadı. çok da memnunun ama 2.eli çok iyi değil buda alıcılar tarafından avantaj ama satıcı için ise dezavantaj (her alıcı bir gün satıcı olacak) çünkü 60bin fiyat bandında bu km ve yaş ta araç bulmak zor
    bakımları yetkili servis ücretleri seni üzer :-(
    triger seti kayışlı kasnak
    dizel araca göre yakıt farkı km 1 ila 1.5 lt arasında değişir (bu araç ile İstanbul trafiğinde boş saatlerde 5-5.5 lt, trafiğin yoğun olduğu saatlerde 6 ie 7.5 arasında tüketimin olur
    uzun yolda aracın yük, yolcu ve kullanım hızına göre değişir 4.5 - 6.5lt
    aracın ses yalıtımı çok iyi değil ama 110 geçmediğiniz sürece sizi rahatsız etmez
    aracın yol tutuşu gayet başarılı savrulma hissi hiç yaşamadım.
    yol konforu zayıf oda lastik ölçülerinden kaynaklanıyor yanak kalınlığı 45mm yolu hissediyorsunuz. süspansiyon sert bir yapı kullanıyor herhalde o da bir dezavantaj.
    araç paket olarak size yeterli ama eksikleri katlanır ayna ve arka görüş kamerası
    fiyat olarak :-) bende isterim bu fiyatlarının üzerinde satmak heleki skoda daha yüksek fiyatlara satılırken bizim günahımız ne :-)
    son olarak eğer uzun zaman kullanırım diyor tanıdığım bildiğim araç sorunsuz ise biraz pazarlık yapıp güzel güzel binin
    bagajı sizi hiç üzmez emin olun (2 adet bisiklet koyup parka gidiyorum daha ne olsun)

Alıntıları Göster
    Şunu anlamak mümkün değil. 2016 model 85 bin km dizel otomatik vites style paket ve fiyat 69 bin TL ortalama 5 bin TL hasar kaydı var pert veya ağır hasar kaydı yok. İlanı gördüm ve biraderime alalım diyorum oda bana sonra satmak için uğraşırız diyor. Arabada yok yok euroncap testinde 92 puan ve 5 yıldız alan bir araç ama ülkemde bu arabaya rağbet yok. Fiyatlar ölü fiyata satılıyor. Clio dizel almak için millet ölüyor 100 bin TL para bayılıyor. Alsatçı değiliz ki hop 1 ay sonra satmak isteyelim bu güzel arabayı. İnandıramadım biradere.

Birde Dizel modellerinde dsg lerde sorun çıkıyormuş çok bilgin arkadaşları bunu demişler hey allahım.

• Hocam 40000km bindim sorun çıkarmadı. Az yakar çok kacar, bagajı için bile alınabilir. Rapit yada Jetta dan daha dolu daha ucuz. Ve kaporta hariç aynılar.
  • 
Sayfa: önceki 130131132133134
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.