Şimdi Ara

YENİ SEAT TOLEDO KULLANICI YORUMLARI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
2.659
Cevap
46
Favori
328.092
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Markalar >> Seat >> YENİ SEAT TOLEDO KULLANICI YORUMLARI
Giriş
    5993 Mesaj
    arkadaşlar 2015 1.4 tdi dsg toledo 18 bin km 63 bin tl aldik fiyat sizce nasil ayrica dsg ilerde problem cikartir mi..can sıkan bi yönu var mi sizce memnun edermi ilk defa onca yil aradan sonra ikinci araba aldik abim kullanicak şehir içinde filan..bmm hydunai şşehir içi yetiyo uzun yola giderken alirsin diyor bunu kisa yorum beklerim..

Orijinalden alıntı: SEHZADE63

arkadaşlar 2015 1.4 tdi dsg toledo 18 bin km 63 bin tl aldik fiyat sizce nasil ayrica dsg ilerde problem cikartir mi..can sıkan bi yönu var mi sizce memnun edermi ilk defa onca yil aradan sonra ikinci araba aldik abim kullanicak şehir içinde filan..bmm hydunai şşehir içi yetiyo uzun yola giderken alirsin diyor bunu kisa yorum beklerim..

servis bakımlı olduğu sürece size sıkıntı yaşatacağını düşünmüyorum. kazasız belasız sürüşler dilerim. sıfırı 90bin üzerinde olduğunu düşünürsek bence fiyat gayet tatminkar. güle güle kullanın

Tşk ederim araçla tur attim gayet tatmin edici kazasi boyasiz yok bildiğin kiz gibi bakmiş garajdan cikarmamiş 2 yilda 10 bin km yapmiş sifiri şuan 98 bin tl neyse cok tşk ederim saolasin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    asbircan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

MErhaba, aracın bahsettiğiniz 15 lik jantlarıyla bir resim paylaşabilirmisiniz? Bende o formülü düşünmüştüm ancak bu sene yapamadım.
    |
    |
    volkan_efe kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Honda kinetix 100, Mondial Mct 250, Suzuki Gsr 600, Sym Fiddle 125, Yamaha Xmax 250, Bmw R 1200 GS, Honda integra 750S - Skoda Favorit 136L - 1991, Ford Fiesta 1.4 -2004, Seat Exeo Style 1.6 - 2011, Toyota Corolla 1.4 Comfort d4d - 2010, Seat Leon 1.6 Tdi Style Dsg - 2014, Nissan Micra 1.2 Punch CVT- 2012, Hyundai i30 1.6 Crdi Elite Otm. - 2014, Seat Toledo 1.4 Tdi Dsg Style - 2015- Opel Astra 1.6 Crdi Elite Otm.
  • Yüzbaşı
    911 Mesaj
    Selam,

Maddi durumlardan satma karari aldim, haftaya sahibinden de ilsn koyacagim, link i paylasirim resimleri gorebilirsin.

Keyifli surusler.

|
    |
    Ankarada özel servis tavsiye edeceğiniz yer varmı? 30 bin bakım yapılacak .ve fren balataları değişecek. Fiyatlar ortalama nedir?

|
    |

gayet iyi almışsınız kazasız belasız sürüşler.
    |
    |
    SEHZADE63 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: kaiser_1453

https://youtu.be/5BY7d2fw3do arkadaşlar diger forumda konusulmus ama bu forumda bu sesi duyan kullanıcı var mı? Normal midir bu ses?

Selam kardeşim,
    Motor olarak bende 1.6 tdi olan var ama bende böyle bir ses duyduktan sonra araç motor suyu eksiltir olmuştu. Birkaç kere su ekledim sonra servise götürdüğümde devir daim pompa arızası çıktı buna istinaden tüm trigger setini değiştirmişti servis. Motor teknoloji olarak farklı sonuçta ama su eksiltme felan var mı? 40 bin km de başıma gelmişti.

Ayrıca daha sonra araştırınca bi usta aynı senin araçtan geçen geldi yine su pompası değişti demişti. Bundan kaynaklı olabilir belki istersen bir kontrol ettir.

• Onbaşı
    23 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Mendoze

quote:

Orijinalden alıntı: kaiser_1453

https://youtu.be/5BY7d2fw3do arkadaşlar diger forumda konusulmus ama bu forumda bu sesi duyan kullanıcı var mı? Normal midir bu ses?

Selam kardeşim,
    Motor olarak bende 1.6 tdi olan var ama bende böyle bir ses duyduktan sonra araç motor suyu eksiltir olmuştu. Birkaç kere su ekledim sonra servise götürdüğümde devir daim pompa arızası çıktı buna istinaden tüm trigger setini değiştirmişti servis. Motor teknoloji olarak farklı sonuçta ama su eksiltme felan var mı? 40 bin km de başıma gelmişti.

Ayrıca daha sonra araştırınca bi usta aynı senin araçtan geçen geldi yine su pompası değişti demişti. Bundan kaynaklı olabilir belki istersen bir kontrol ettir.

Aşağıdaki konudada devirdaimden şüphelenenler olmuş bence yol yakınken direkt devirdaimi değiştir. Çünkü su eksiltmeye başlayınca triggere sıçradıgından tüm seti değiştirmeyi tavsiye ediyorlar. Bilgine

http://www.seatclubworld.com/konu/seat-toledo-1-4-tsi-dsg-tiz-motor-sesi.27855/
    |
    |

• Teğmen
    224 Mesaj
    1.4 tdi dsg satan var mı? Maksimum 35.000 kilometre olacak.

Hiç kullanmadım dış ve iç tasarım güzel görünüyor,çokta geniş,motoruda iyidir diye tahmin ediyorum. Tatminkar mı sizce?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: burak11

Arkadaşlar büyük bagajlı araç bakarken toledoyu gördüm, sunroof opsiyonu yok mu bilen yanıtlayabilir mi? opsiyon listesinde ne var?

Ben de büyük bagaja geçmek için aldım gerçekten bu sınıfta en büyük bu. Sunroof yok opsiyon olarak da yok. Ama 2016'da opsiyon çoktu misal Led farlar, yağmur sensörü, alkantara koltuk, geniş ekran, opsiyonel jantlar... hatta bayilerde görmedim ama opsiyon listesinde koltuk ısıtma, anahtarsız çalıştırma gibi özellikler de vardı. ama 2017 modellerle ilgili neler olur tamamen belirsiz. Seat'ın sitesinden araç oluşturma bölümünü de kaldırdılar. Mevcut araçlara yönelmek gerekecek sanırım.

|
    |

:::::DH MITSUBISHI TAKIMI:::::
    MITSUBISHI2008lancer1.5m/t
    2015seatTOLEDO1.6tdiDSGstyle
  • Çavuş
    87 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: muratorkunbalik

2015 1.6 tdi dsg 43000 km de aracimi satiyorum hata boya yok garantisi devam ediyor.

Murat kardeş aracı sattın mı
    |
    |

• Çavuş
    87 Mesaj

Ne kadar istiyorsun hangi ildesin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    muratorkunbalik kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

• Çavuş
    87 Mesaj
    63 çok değil mi? Piyasa hatdinden fazla şişkin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |

HızlıCevap
Reklamlar
üniversite
haberler
Bey Azura
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,609
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.