Yüzbaşı
25 Eylül 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 36 (Bu ay: 0)
Gönderileri
arkadaşlar bu ay sonuna doğru bir sıfır araç almak istiyorum ama aşağıdaki modeller arasında hangini seçsem karar veremedim. genelde sizin tercihiniz hangi yönde olurdu bilmek istiyorum.

Hyundai YENİ i20 1.2 MPI ELITE BLUE + SMART PAKET (BENZİNLİ) 49.000 (indirimli fiyat alındı)

Seat Yeni Ibiza ST 1.2 lt TSI 90 hp style + ek paket 50.500

Skoda 1.2 TSI Green Tec Manuel / 90 HP 50.000

benim için bagaj önemli 2 çocuk olmasından dolayı bagaj çok ihityaç duyuyorum.
iyi bayramlar arkdaşlar.

sizlere danışmak istediğim bir konu var bir arkadaş 2013 model 2014 trafiğe çıkışlı kia ceed var bunu 54 bine satıyor araç 16bin km geri park kamerası- navigasyon-tv gibi extra donanımı var sizce bu paraya alınırmı, kiaların yakıt konusunda biraz fazla yaktığı ort. 5- 6lt yaktığı yoksa sıfır almak daha mı mantıklı mı? bu aralar nedense 0 araçların fiyatlarıda hep yukarı doğru gidiyor aksilik gibi. araç manuel vites
Bende bir iki ay içerisinde almayı düşünüyorum ve aynı bu modeller arasından birini seçecem şuan en ağır basan seat ibiza ST modeli ne düşünüyorsunuz fikir almak isterim. Şuan ki başlanğıç fiyatları Seat İbiza ST 41.500 ben style model üstüne plus donanım düşünüyorum böylece 48.250 oluyor. sizce bu para edermi, diğer modeller ise
citroen elysee 46.805 
Peugeot 301 47.650
 Skoda rapid 52.00 
Seat Toledo 52.900 style aslında 50bin sınır 50 geçmek istemiyorum ama rapid 2bin zam yapmışlar toledo içşnde paket farkından belki ama oda beni zorlar
rkadaşlar acil bir yardım bilgisi olan varsa yardımcı olabilrmi

Sorum: elimde Gigabyte GA-M61P-S3 Anakart var ve bu anakarta AMD 8450 x3 işlemci siparişi verdim. anakartta AM2 yazıyor ama aldığım işlemci AM2+ bir sorun oluşturur mu?

teşekkürler...
selam Arkadaşlar,

Buradan bir fikir almadan almak istemedim acaba bu ürünü almak mantıklımı
tani bildiğimiz üzere bu tür ürünlerin DANDİK olanları var Mesala Pirhana diye v.s... diye bir çok isim altında uzayıp gidiyor acaba bu üründe böyle bir katagori üzerinde değerlendirilebirmi sizinde fikirlerini almak istedim
ürünü Teknosada inceledim tuşları biraz basit geldi (ÇİN MALI)ne beklersin ama ses sanki bana biraz iyi geldi
sizce lafın kısası bu para buna verilirmi.
Tüm arkadaşların MİRAÇ kandilini kutlarım,
işallah hayırlar getirmesini dilerim.
saygılar
Not. konuyla alakalı değil arkadaşlar ama kutlamak istedim anlayışla karşılarsanız sevinirim.
Arkadaşlar dün itibari ile bir adet Cooler Master Northbridge Chipset Cooler Blue Ice II (50 YTL) verip aldım ürün sessizlik olarak iyi yani üründen ses çıkmıyor
Ama sorun şudurki bunu anakarta monte etmek bir sanat istiyor, b aklınızda bulunsun ürünün montajı çok zor ve soğutma olayında pek bir fark yaşamadım yine sıcaklık 36 derece civarında
sonuç sadece sessizlik haberiniz olsun diye not düşeyim. ve kutunun içinden kesinlikle doğru düzgün bir montaj anlatımı yoktur alacak arkadaşlar kesinlikle ürünün montajını akılıca sorup öğrenip alsınlar ve
soğutma öncelikli değilde sessizlik olarak tercih edilebilir. ses ortalama %75 azaldı. bunu söyleyebilirim.

Ve bir not daha Ekran KArtına(X800GT) DİKKAT her an deyebilecek gibi duruyor fotog. bakılırasa anlaşılır.

saygılarımla......

Panosonic FZ7 ile zoom denemesi bugun için ilk fotograf ileride daha güzel fotoğraflar çekerim
şuan için menülere daha yeni alışıyorum tavsiyelerinizi beklerim.

bu arada fotoğraf çekerken diyafram ayarını düşükmü (2,8-3,3) yoksa yüksekmi tutmak daha iyi f 7,3-f8) gibi bunu bir türlü farkını göremedim sizce tavsiyeniz nedir.

Sevğili arkadaşlar fotoğraf makinası almaya karar verdim ama bir türlü model seçimi yapamadım bu konuda bilgisi olan arkadaşlar varsa sevinirim birde gördüğüm kadarıyla fromu okuduğum kadarıyla pek panasonic kullanıcısı yok ama yine bilgisi olan varsa tavsiyede buluna bilirmi
saygılarımla.
Tercihen makinalar

1.panasonic FZ7 (LEICA lens) http://www.letsgodigital.org/tr/camera/specification/1188/show.html
2.kodak P850 ( schnelder KREUZNACH lens)http://www.letsgodigital.org/tr/camera/specification/1019/show.html

tavsiyeniz nedir acaba..
şimdiden teşekirler
yakında çektiğim fotoğraflarıda yollarım.
biri Epox O/C rahberi koyabilir mi buraya Resimli olsun lütfen rahatsızlık veridiğim için özürlerimi iletirim
Zira bu formda gördüğüm kadarıyla epox kullanan çok ve tavsiye eden de çokk
yanlız dediğim gibi sadece epox 9NPA+Ultra için özel olsun
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 442
İkinci El Bölümü Mesajları: 20
Konularının görüntülenme sayısı: 5.625 (Bu ay: 125)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 34 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.