Şimdi Ara

Yeni S60 radyo ilginç ALARM! İkazı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
7.756
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar aracım 2011 T4 müzik dinlerken veya sensus sistemi kapalıyken ekranda birden ALARM! Yazısı çıkıyor fm kanallarından ilki çalmaya başlıyor çok sinir bozucu. Bu arada tüm haber TP eon kapalı denendi ayrıca default olarakta test sonucu olumsuz. Sistemi resetledim denedim olmadı. Bu arada tüm sistem güncel servis 2.0 ile güncellendi. Yardım lütfen:(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Selam,

S60 başlığındaki aynı konulu mesajınıza cevap verdim. Olay TR'deki bazı istasyonların RDS sinyallerinden kaynaklanıyor. Çözümü mevcut bir konu. Servise giderseniz çözerler. Her sorunu önce buradan çözmeye çalışmanıza bayılıyorum :).

Sevgiler
  • teşekkür ederim en güncel yazılım yüklü olarak düşündüm daha geçen hafta servis 2.0 güncellemesi yapıldı çünkü. bizde hep önce bir bilene sor, tecrübe paylaşımı seçeneği ön planı çıkıyor. yazılım güncellemesinden önce Türk mucitliği mutlaka bi çözüm bulmuştur dedik:)))

tekrar teşekkürler iyi ki varsınız..
  • quote:

Orijinalden alıntı: filtiarn

teşekkür ederim en güncel yazılım yüklü olarak düşündüm daha geçen hafta servis 2.0 güncellemesi yapıldı çünkü. bizde hep önce bir bilene sor, tecrübe paylaşımı seçeneği ön planı çıkıyor. yazılım güncellemesinden önce Türk mucitliği mutlaka bi çözüm bulmuştur dedik:)))

teyp üzerindeki menülerden alarm modunu af ,tp,pty,eon,modlarını komple off konumunda tut servislik bir iş değil menüleri iyi gözden geçir mutlaka bulursun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tarals40

quote:

Orijinalden alıntı: filtiarn

teşekkür ederim en güncel yazılım yüklü olarak düşündüm daha geçen hafta servis 2.0 güncellemesi yapıldı çünkü. bizde hep önce bir bilene sor, tecrübe paylaşımı seçeneği ön planı çıkıyor. yazılım güncellemesinden önce Türk mucitliği mutlaka bi çözüm bulmuştur dedik:)))

teyp üzerindeki menülerden alarm modunu af ,tp,pty,eon,modlarını komple off konumunda tut servislik bir iş değil menüleri iyi gözden geçir mutlaka bulursun.

sn tarals40 ne yazıkki menüden yapılabilcek bir olay değil yeni yazılım gerekmekte sn ssözen gerekli bilgilendirmeyi yaptı. ayrıca kullanıcı kitabında alarm fonksiyonunun devre dışı bırakılamayacağı açıkça yazıyor.

• RDS yayını yapan radyoların yanlış yunluş yayın vermesinden kaynaklanıyor..

Nadiren de olsa kendi aracımdada aynı durumla karşılaşıyorum..

Yapıcak birşey yok diye biliyordum, servis bu özelliği devre dışı bırakabiliyor mu?
  • Şikayeti bildirdiğinizce ilgili fonksiyonu iptal eden yazılım yüklenmekte. Şimdilik yayın kesildi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2016 model S60 T3 araçta da aynı sıkıntı HALEN var. Ege kıyılarında Yunan radyolarının çektiği kesimde bu uyarı çıkıyor. OK tuşuna basınca Yunan radyosu çalmaya başlıyor. Kurtuluş yok görünüyor. TA ve Alternatif Frekans seçenekleri kapalı. Zaten başka seçenek yok FM radyo ayarları içinde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

2016 model S60 T3 araçta da aynı sıkıntı HALEN var. Ege kıyılarında Yunan radyolarının çektiği kesimde bu uyarı çıkıyor. OK tuşuna basınca Yunan radyosu çalmaya başlıyor. Kurtuluş yok görünüyor. TA ve Alternatif Frekans seçenekleri kapalı. Zaten başka seçenek yok FM radyo ayarları içinde.
    Onur hocam, ilk başlarda bizim arabada da böyle oluyordu ancak şimdi olmuyor. sadece ta veya alternatif frekans kapatmak çözüm değil. radyoyla ilgili af, pyt, rds, tp, ta filan aklıma gelmeyen ne kadar fonksiyon varsa hepsini kapatman lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: haacar

Onur hocam, ilk başlarda bizim arabada da böyle oluyordu ancak şimdi olmuyor. sadece ta veya alternatif frekans kapatmak çözüm değil. radyoyla ilgili af, pyt, rds, tp, ta filan aklıma gelmeyen ne kadar fonksiyon varsa hepsini kapatman lazım.

Alıntıları Göster
    Dediğiniz seçenekleri arayüzde bulamadım hocam. Tekrar bakayım. Hangi menüye girmem gerekiyor spesifik olarak?

Siz servise gitmeden sadece bu ayarları pasifize ederek mi kurtuldunuz bu sıkıntıdan? V40 forumunda da tartışılmıştı sanki aynı konu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• programmer_onur kullanıcısına yanıt
    Menüyü tam hatırlamıyorum ama mycardan girince radyo ayarları olması lazım. bu ayarlarda ne var ne yok kapatmak lazım. bu sayede servise gitmeden çözüldü sorun.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.