Şimdi Ara

Volvo XC60 D4 Kullanıcı Yorumları

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
24.276
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese merhabalar arkadaşlar. XC60 d4 kullanan veya bilgisi olan arkadaşlardan bu araç hAkkında bilgi alabilir miyim? 210 bin TL fiyatı var. Sizce bu fiyat eder mi ?

Not: telefondan yeni üye oldum ve ilk mesajım. Herhangi bir eksiklik ya da bölüm yanlışlığı varsa kusura bakmayın lütfen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Foruma hoş geldiniz.

Ben geçen hafta test ettim kısa süreliğine. D4 Motor ve 8 ileri şanzıman olabilecek en iyi kombinasyon olmuş diyebilirim. Benim denediğim araçta yaz lastikleri vardı o yüzden virajlarda zorlayınca önden kopma yaşanıyordu ama kışlıklarla bu durum minimalize edilecektir. 210 bin TL dediklerine aldanmayın, sıkı pazarlık edin, Volvo'da fiyatlar esneyebiliyor alırken. 190-200 bin bareminde alınabilecek en iyi SUV. Sessiz, atak, aşırı konforlu, ekonomik.

Bu motor ve şanzıman için konuşuyorum, kesinlikle rakiplerinin korkulu rüyası olmuş. Sadece koltukları bile bir x3 eder bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrebozkurt800 -- 1 Şubat 2015; 2:45:27 >
  • Son derece keyifli bir araba. Geniş, ferah, yol tutuşu güzel, çekişi güzel ve az yakıyor.
    Bence o segmentte alınabilecek tek araç.
    Özellikle D4 motor şahane ötesi bence. Hızınıza ve kullanımınıza bağlı olarak, maksimum 1.6 motorlu-benzinli bir aracın tüketimine sahip.
    Ankara-İstanbul-Ankara seyehatimde ortalama hızım 130 km ile 7,1 ltre yaktı.
  • Merhabalar,
    Ilk 1.400 km sonunda (Ankara-Ist-Ankara, Istanbul da yarıyıl tatilinde 1 hafta ve birkac hafta Ankara ici; 2 yetiskin, 1 cocuk ve 1 bebek), 5 yillik S40 kullanicisi olarak dikkatimi cekenler:
    - Ortalama 8.3 lt tuketim,
    - Kabin ici cok sessiz,
    - Genislik ve ic hacim cok iyi,
    - Tabii ki motor ve 8 vitesli sanziman.. cok sevdim gayet guzel, hizlanmalar ve tepkiler cok iyi.
    - TFT ekran guzel ama sadece Elegance modu kullaniyorum, digerleri pek bana hitap etmedi (ihtiyacim olan veriler Elegance ta), bir de hangi viteste oldugunu otomatik modda gorebilsek daha guzel olacak.

Fiyat konusunda bence sonuna kadar hakediyor, kalite, guvenlik, teknik,... bircok acidan. Biz siparis verdigimizde, Eylul sonu, herseyi olan versiyon 220bin TL idi, bizdeki 176 (advance+base+deri koltuk+on koltuk isitma+cocuk kilidi) oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrebozkurt800

Foruma hoş geldiniz.

Ben geçen hafta test ettim kısa süreliğine. D4 Motor ve 8 ileri şanzıman olabilecek en iyi kombinasyon olmuş diyebilirim. Benim denediğim araçta yaz lastikleri vardı o yüzden virajlarda zorlayınca önden kopma yaşanıyordu ama kışlıklarla bu durum minimalize edilecektir. 210 bin TL dediklerine aldanmayın, sıkı pazarlık edin, Volvo'da fiyatlar esneyebiliyor alırken. 190-200 bin bareminde alınabilecek en iyi SUV. Sessiz, atak, aşırı konforlu, ekonomik.

Bu motor ve şanzıman için konuşuyorum, kesinlikle rakiplerinin korkulu rüyası olmuş. Sadece koltukları bile bir x3 eder bence.

hocam bu arac 4x2 diye geçiyor . 4x4 modu yok mu ? 2000 cc dizel de .
  • quote:

Orijinalden alıntı: zingfth

quote:

Orijinalden alıntı: emrebozkurt800

Foruma hoş geldiniz.

hocam bu arac 4x2 diye geçiyor . 4x4 modu yok mu ? 2000 cc dizel de .

4x4 sadece 2.4 D5 motorlarda var. Buda 2011 ve öncesinde görülüyor genellikle.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.