Şimdi Ara

<<< YENİ PSP-3000 ANAKONU [YENI BILGILER GELİYOR] >>> (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
334
Cevap
1
Favori
36.550
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: dr.excellent

Konunun 1. sayfası ve 3.sayfasını hızlıca okudum. Arada fiyatlarla ilgili pek bişey göremedim. Benim merak ettiğim bu alet çıkınca slimlerin fiyatı düşer mi,düşerse çok mu düşer,tahminleriniz ne yönde? Aslında bi psp almayı düşünüyorumda,ama sadece düşünme aşamasındayım. Bu aleti mi beklesem ki? Ayrıca son zamanlarda psp ye pek oyun çıkmıyor gibiydi. Hatta burda da bi konu açılmıştıhttp://forum.donanimhaber.com/m_23903101/mpage_1/key_//tm.htm#25177924 ubisoft psp yi destekliyor diye,yeni haberler var mı uzun zamandır psp ile ilgili haberlere bakmıyorumda...

ilk sfda yazıyor slimlerin fiyatı 260 ytlye düşecek spotlarda 3000 türkiyede çıktından bikaç ay sonra 220 ye fln bulunur gibi gelio.

@s.ktay walla ilk sayfadada yazıomuş gözümden kaçmış ölyle bişey olacaksa zaten benimki fat gps mps düşünmem direk alırım çünki pspyi %90 film için kullanıyorum.

• .:BBR:. sağolasın. Bekleyelim o zaman
  • Geçti bolu pazarı aldım daha makineyi. Ayrıca avi desteği olsa bile çözünürlük desteği gelir mi?

• psp 3000 ile slim arasında ki görüntü farkı bu kadar çok belirgin olacaksa bangır bangır geliyor psp 3000 psp almaya niyetli arkadaşlarımızın beklemesi iffetle duyrulur
  • chip'ten psp 3000 özellikleri ve olası fiyat haberi :http://www.chip.com.tr/konu/Sony-PSP-3000-i-gururla-sunar_8340.html
  • [B]PSP 3000 Batarya Ömrü 20 Dakika Daha Az Olacak[/B]

Sony’nin PSP’den sorumlu pazarlama yöneticisi Koller, röportajında PSP 3000 modelinin batarya ömrünün 20 belki 30 dakika daha kısa olacağını ve sebebininde yeni lcd’nin fazla güç tüketmesi olduğunu açıkladı.

İyi haber, söylenenlerin aksine önümüzdeki sezonda yeni bir batarya satışa sunulacak ve kullanım süresi 8-10 saati bulacak.

Koller Röportajı
    http://www.gamespot.com/psp/action/ratchetclank/video/6196944/psp-3000-video-feature

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skaty. -- 29 Ağustos 2008; 14:03:39 >

• Ekranın parlama sorunu çözdülerse 20-30 dakika değil 1 saat bile az gitse yine iyi. Gerçekten ekran parladığı için psp ile oynarken,bi oraya bi buraya çevirmek zorunda kalıyordum.

Skaty. bilgilendirme için sağol.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tabip -- 29 Ağustos 2008; 11:18:49 >
  • Ekran parlaklğını artırmaları ve yansımayı yoketmeleri güzel olmuş.Otobüste son seviye parlaklıkta bile oyanmak çok güç oluyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: dkz

psp 3000 ile slim arasında ki görüntü farkı bu kadar çok belirgin olacaksa bangır bangır geliyor psp 3000 psp almaya niyetli arkadaşlarımızın beklemesi iffetle duyrulur

Yanlız arkadaşlar bu resme aldanmayın bu çok fazla ışık altında çekilmiş bir resim ben pspmi genelde gece yatarken film seyretmek oyun oynamak için kullanıyorum bu yüzden benim için fazla farkı olmayacak ama gün ışığında parlaması beni sinir ediyordu hele otobüste durakta inanılmaz güzel olur...

• Ekrana direkt güneş vurduğunda oyun oynamak video izlemek isteyenler de var. PSP 2000 için yolculuk = güneş problemi diyebilirim.
  • bende önceden fat psp vardı hiç ekran parlaklıgı yansıması sorun olmamsıtı bana...okadarda fark yok bence...yani slim alacaklar bence alsınlar beklemesinler bu yeni modeli ...cunku bende slim alacagım haftaya
  • quote:

Orjinalden alıntı: by _GoKhAn

bende önceden fat psp vardı hiç ekran parlaklıgı yansıması sorun olmamsıtı bana...okadarda fark yok bence...yani slim alacaklar bence alsınlar beklemesinler bu yeni modeli ...cunku bende slim alacagım haftaya

Yeni modelde pandora koruması olacağı söyleniyor. Kopya oyun çalıştırması mümkün olmayacak uzun bir süre.
  • şuan ta088 vol.3 anakartlar da pandora korumalı, aynı sistemde bişeyler olacaksa biraz bekleriz. sanmıyorum çok uzun sürsün
  • quote:

Orjinalden alıntı: ****.

şuan ta088 vol.3 anakartlar da pandora korumalı, aynı sistemde bişeyler olacaksa biraz bekleriz. sanmıyorum çok uzun sürsün

PS3 'ün kırılması uzun sürdü. Bu açıdan değerlendirmiştim uzun sürer diye. Pandora olmadan da kırmak mümkün olur ama firmware silinirse, kurtarmak imkansız olabilir diye düşünüyorum.
  • Arkadaşlar bende PSP almak istiyordum fakat bunu duyunca bekleyeyim dedim, ne kadar olur fiyatları henüz birşey bellimi ve sizce beklenirmi ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: ScRyedd

Arkadaşlar bende PSP almak istiyordum fakat bunu duyunca bekleyeyim dedim, ne kadar olur fiyatları henüz birşey bellimi ve sizce beklenirmi ?

bence beklemene hiç deymez o kadar bi fark yok artı ilk çıktığında uzun zaman kırılmasını bekliceksin
  • bencede bekleyeme gerek yok...ekranın iyi olması sadece parlamayı önlüyor..cıkıpta guneşin altında oyun oynayacak halimiz yok...o yuzden şu anda almak isteyen alabilirler...ama tabi tercih meselesi herzaman son modelini almak isteyen olabilir ...şahsi fikrim benim bu...
  • Aslında almışken son modelini alayım diyordum bende, hani şimdi yenisi varken ne gerek var eskisine gibisinden. Siz beklemeye gerek yok diyorsanız vardır bir bildiğiniz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: by _GoKhAn

bencede bekleyeme gerek yok...ekranın iyi olması sadece parlamayı önlüyor..cıkıpta guneşin altında oyun oynayacak halimiz yok...o yuzden şu anda almak isteyen alabilirler...ama tabi tercih meselesi herzaman son modelini almak isteyen olabilir ...şahsi fikrim benim bu...

son modelinden ziyade slim fiyatları düşücek yaklaşık 60-80 ytl kadar.
  • Arkadaşlar, PSP olayında yeniyim. Şu an psp sahibi değilim. Ama enine boyuna araştırdım ve insanüstü bir alet olduğuna karar verdim Ama araştırdıkça kafam da karışmaya başladı. Kafamda slimler, fat'ler, Ekranlar, Yükleme süreleri amuda kalkarken bir de bu 3000 mevzuunu duyunca olaya iyice fransız kaldım.Nedir ne değildir deyu danışayım dedim.

Sanırım aletlerin önce çıkanı da, sonra çıkanı da ufak tefek üstünlükler dışında aynı işlevlere sahipler. Ama şu an elimde eski bir psp olmadığından, değer mi değmez mi diye düşünmeksizin en son versiyonu satın almayı düşünüyorum. Oyunları orjinal alıp, aleti de orjinalinde sunulan özellikleri dışında kullanmayacağım için versiyon olayı veya yazılımının kırılıp kırılamamayacağı da seçimim için önemli bir faktör değil. Ama slim versiyonunun daha 2007 de piyasaya sürülmüş olması ve ortada bir psp 2 muhabbeti dönmesi kafamı feci halde karıştırıyor.

Şu durumda bekleyip PSP 3000 almak istiyorum. Ama ben aleti satın aldıktan aylar sonra PSP2 adı altında yeni ve daha gelişmiş bir ürün piyasaya çıkarsa kendimi daha önce duyulmamış küfürler ederken bulabilirim.O sebeple PSP 2 olayı nedir, efsane midir, PSP2 = PSP 3000 midir, PSP 3000'e rağmen ardından PSP2'nin çıkma ihtimali nedir, bu PSP2 muhabbetinin kaynağı nedir, bu konularda beni aydınlatabilirseniz o kadar sevinirim ki, o kadar olur yani.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.