Şimdi Ara

<<< YENİ PSP-3000 ANAKONU [YENI BILGILER GELİYOR] >>> (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
334
Cevap
1
Favori
36.550
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • psp alıcak olan az beklesin 3000. çıksın slim alsın fiyatlar öyle böyle değil baya düşcek 3000 çıkınca
  • PSP 3000de lcd ekranla ilgili önemli gelişmeler var.yani sadece dahili mikrofondan ibaret bir yenilik değil bu model.yeni psp alacak olanlar mutlaka beklesinler.

EDİT:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi respect_89 -- 22 Ağustos 2008; 15:51:04 >

• tasarımda pek bir değişiklik yok slim gibi aynı
  • Ekran çok iyi gözüküyor ama yorum yapmak için henüz çok erken bence çok daha fazla resim ve karşılaştırma gerekli.
  • Hocam kitap onerileriniz icin tesekkurler.
    Ancak ben ordan burdan yerine siz de hak verirsiniz ki sony ne demis ona bakiyorum bu daha saglikli gibi geliyor bana cunki ilk agizdan olunca.
    Herhalde sony de artirdigi yada yaptigi bir yeniligi gizleyecek degil degil mi ?

Sony demis mi ben Ram i artirdim diye ?
    Ekran icin Ne demis o onerdiginiz siteler ?
    Ayrica O UMD DATA CACHE yani On Bellek kullanimi aynen PS3 de ki Hard Disc e instal etme gibi bir sey ama PSP de anlik oluyor bu. Yani siz oyun oynarken cihaz bir sonraki hamlenizi gecici olarak Flash in arta kalan hafizasina aliyor yani tampon bolge gorevi goruyor flashin fazla yeri. MS neden bu isi gormuyorda flash goruyor derseniz 1. si PSP MS siz de bu isi yapabilsin diye (Cunki original oyun takilan birinin yani UMD den oynayan birinin oyun icin MS ye ihtiyaci yok (Savedata haric)) 2. si ise Flash MS ye gore cok cok daha hizli.

Ram olayina tekrar gelirsek. SOny revizyonla ram yada islemci de bir iyilestirmeye gidemez. Bunu ancak yeni nesil PSP2 de yapabilir bu seride degil.
    Ram yada Islemci de artma demek oyunlarda digerine diger az ram yada islemciye sahip ravizyondan daha iyi verim anlamina gelir ki buda diger kisilere yani mesela FAT kullanan kisilere dava acma hakki verir :)

Bu arada ilk mesajimda "Yanlis" girisim biraz olmamis gibi sanki kirildiysaniz da ozur dilerim tabi
    Kolay gelsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kasatka -- 22 Ağustos 2008; 13:09:43 >

• ekran parlaklığının arttırılıması gerçekten süper olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e_capkan -- 22 Ağustos 2008; 14:29:28 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: e_capkan

ekran parlaklığının arttırılıması gerçekten süper olmuş.

şarjı az gider ama
  • Parlak ekran, yerleri değişik semboller ve daha parlak dış kapak için dün aldığım makinemi satamam.
  • bunun son yok arkadaşlar bu işe ne zaman ne para dayanır.satış politikası mükemmel işliyor sony'nin,kendileride biliyor ekranın gözükmediğini ışıkta parlak ekran koymak yeni mi geldi akıllarına hayır ama amaç yenilik adı altında malı satmak..herkesi şaşırtarak psp 3000 çıkardılar herkes psp 2 beklerken o yüzden gerek yok almaya fln ''Butterfly Effect'' arkadaşa katılıyorum..(özellikle elinde slim makine olanlar kesinlikle değiştirmesinler) herkese saygılar
  • elinde 1000serisi psp si olanlar değiştirebilirmi.değer mi yani
    http://www.youtube.com/watch?v=lnqNDvx_BlU psp-3000nin sunumu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e_capkan -- 22 Ağustos 2008; 17:54:28 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: e_capkan

elinde 1000serisi psp si olanlar değiştirebilirmi.değer mi yani

bence değer
  • Bari İçine Dahili GPS Fln Koysalarmış
  • quote:

Orjinalden alıntı: .:BBR:.

Bari İçine Dahili GPS Fln Koysalarmış

+1 kesinlikle
  • bir gps eklensin (tabiki go!explorede türkiye haritasıda olucak ) birde kamerası olsun ve internet tarayıcısı geliştirilsin bana yeter
  • Arkadaşlar bana yardım edin bu aralar psp almayı düşünüyorum hatta ramazanda ist. falan yapıcam ama psp3000 çıktı şimdide sizce bekleyimmi yok psp slimmi alayım.
  • 3000i çok beklersin daha avrupada ekim ortasında çıkıyor buraya gelmesi çok çok uzun sürer ama çıktığında slim fiyatı baya düşer slim al bence çok bi farkı yok bence şöyle söliyeyim bunlar ticaret sırları gibidir nerdeyse hiçbir şey eklemezler ama eklenmiş gibi gösterirler bu yeni derler insanlar tabi yeniye yönlenirler böyle birşey kesinlikle 3000 aklını karıştırmasın
  • Beyler tüm özellikleri açıklandı mı ki belki daha geliştirirler?
  • O SONY yazısının altındaki ve onun sağındaki oval şeklindeki küçük deliklerde neyin nesi??
  • up bu konuyu üst konu yapsalar iyi olur
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.