Şimdi Ara

<<< YENİ PSP-3000 ANAKONU [YENI BILGILER GELİYOR] >>> (17. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
334
Cevap
1
Favori
36.550
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: cancakmak

Yakın değil, psp 3000 i daha yeni çıkarttı ondan kar edene kadar psp2yi çıkartmaz. Hem daha ps3 yaygınlaşmadı hatta ps3 tutulmuyor şuan fazla. psp2 anca 2010 başka türlü sanmıyorum. Hem psp2 çıktığından baya pahalı olur bir müddet alınmaz üstelik kırılması içinde beklemeniz gerekecek.

psp3000 i alanlar olacaktır çünkü zaten artık 2000 üretilmiyor.

Zaten 3000'in kırılması becerilemezse PSP2'nin kırılması zaten olanaksızdır.
  • bundan tam 1 yıl sonra yani 2009 dan 2010 a girerken psp2 leri burda tartışacagız bundan çok eminim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: .:BBR:.

bundan tam 1 yıl sonra yani 2009 dan 2010 a girerken psp2 leri burda tartışacagız bundan çok eminim.

hiç sanmam daha bu psp3000lerin kaymağını yiyecek sonra
  • Başlık ne zaman değişecek acaba?PSP 3000 çıktı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: turkay23

http://www.chip.com.tr/konu/Sony-PSP-3000-i-gururla-sunar_8340.html psp2000in üretimi hala dvm ediyor kalkmış değil.

Uretimi bitti, sadece piyasada kalan mallar bitene kadar vitrinlerde kalacak PSP2000, hatta stok cabuk bitsin diye bir kampanya yapicaklardi PSP2000`lerde ne oldu bilmiyorum tabi...
  • O kampanya PSP-3000 rezilliğinden sonra muhtemelen çöpe atıldı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cırık -- 25 Ekim 2008; 19:23:59 >
  • sony nin urettigi herseyde problem oluo nedense arti kaldiki psp icin artik dogru duzgun oyun bile cikmiyor malesef bilgisayarimda 200 e yakin oyun war . tekken disinda oyun oynamiyorum nerdeyse
  • arkadaşlar bende var psp 3000 almak istiyenlere veya soru sormak istiyenler yazabilirler
  • PSP-3000 almayı düşünüyodumda burdaki yorumlara bakarak almaktan vazgeçtim gibi.Yinede sizce almalı mıyım PSP-3000 ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Armag3d0N

quote:

Orjinalden alıntı: ****.

PSP-3000′de Kullanılan Anakart TA-090 / Şuan için Pandora Kabul Etmiyor

Yeni çıkan PSP modeli PSP-3000′de Ta-090 anakartı kullanıldığı ortaya çıktı, bu anakartta Ta-088 vol.3′de olduğunun benzeri bir koruma sistemi kullanılmış ve pandora çalışmıyor. Ta-088 vol.3′de pandora en azından LED ışıklarını yakabiliyordu, Ta-090 PSP açılmıyor bile.

Bu anakart daha önce PSP-2000′de kullanılan Ta-090′dan farklı, Ta-088 vol.3 koruması eklenmiş bir Ta-090. Yani orjinal Ta-090 anakart bu oluyor. Ek donanım veya yöntemle bu anakartta da pandora çalıştırılabilir diye düşünülüyor. M33 takımı çalışmalara devam ediyor, gelişmeler sitemizde.

Yeni PSP alacaklar için kötü haber.Ama eninde sonunda hallederler bu anakartıda

Büyük bir ihtimalle halletseler bile bu chip,mihp eklemesiyle olacaktır bu da bizim cebimize en az kafadan 50 ytl maliyet bir mikrofon ve bie ekran için ben 350 ytl ye alacağım psp slim yerine 3000 e 450-500 ytl veremem. Gider Slim alır rahatıma bakarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B-veritas -- 27 Ekim 2008; 1:00:21 >

• yeni psp almayı düşünüyorum ama 2000 mi yoksa 3000 mi alsam diye arada kaldım. aklımda 3000 almak var ama oyunların kırılamamıs olması kafamı kurcalıyor.

psp 3000'in oyunları ne zaman kırılır (ekim ayından bu yana kırılamadıgını da hesaba katarak) bu konuda bilgisi olan var mı ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: halitkin

yeni psp almayı düşünüyorum ama 2000 mi yoksa 3000 mi alsam diye arada kaldım. aklımda 3000 almak var ama oyunların kırılamamıs olması kafamı kurcalıyor.

psp 3000'in oyunları ne zaman kırılır (ekim ayından bu yana kırılamadıgını da hesaba katarak) bu konuda bilgisi olan var mı ?

şans şu an çok ucuz kırılırsa fiyatı kafadan 15- -200 ytl artacak ama şu an en iyi özellikli psp 3000.
  • özelliklerinin daha iyi olduğunu ben de duydum ama ekranında problem varmış sanırım. özellikle 3 boyutlu oyunlarda ekranda çizgiler oluşuyormuş. acaba buna şahit olan psp 3000 kullanıcısı var mı? çünkü ne derece rahatsız edici olduğunu merak ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: VendettA

[size=4]SCEA (Sony Computer Entarteinment America) Leipzig Games Convention'da Yaptığı Açıklamada Yeni PSP-3000'i Duyurdu.

http://uk.playstation.com/psp/news/articles/detail/item118053/Bright-new-PSP/

İlk Offical Resimler :

PSP Slim Ve PSP 3000 Ekran Karşılaştırması

!!!Gelen Haberler Zaman Sırasıyla Yazılmıştır En Alttakiler En Yeni Haberlerdir!!!

+ İlk Bakışda Resimlerde Görüldüğü Üzere Dahili Mikrofon Gelmiş, Home Tuşunun Yerini PS Butonu Almış, Arkadaki Çember İnceltilmiş...

+ Yeni Yapılan Yansımayı Önleyici LCD Ekran Sayesinde Görüntüler Daha Net Olacak Ve Yansıma Yapmayacakmış...

+ 15 Ekim 2008 Tarihinde 199 Euro = 250 Dolar = 350 YTL Olarak Amerika Ve Kanada'da Satışına Başlanacak

+ Buna Ek Olarak PSP Slim Fiyatları 150 Euro = 220 Dolar = 260 YTL 'ye Düşecek.Yani Şu Sıralar Slim Almayıp PSP-3000'i Bekleyenler Yaklaşık 50 Euro = 80 YTL Kadar Kar Ettiler

+ Ayrıca Ekran Yansıma Önlemenin Yanı Sıra Parlaklık Seviyesi 5 Kat İyileşmiş, Renk Yelpazesi 2 Katına Çıkmış Ve Buna Ek Olarak Ekran Tepki Süresi Yarıya İnmiş

+ Avustralya Satış Fiyatı 300 Dolar = 355 YTL Olarak Belirlendi

PSP 3000'in Özellikleri ;

Product name PSP(R)(PlayStation(R)Portable)

External dimensions Approx. 169.4 x 18.6 x 71.4 mm / 6 3/4 x 3/4 x
    2 3/4 in (width A- height A- depth) (excludes
    largest projection)

Weight Approx. 189g / 6.7 oz (including battery pack)

CPU PSP CPU (System clock frequency 1-333MHz)

Main memory 64MB

Display 4.3 inches (16:9) full-transparent type, TFT
    drive,
    480 x 272 pixel, Approximately 16,770,000 colors
    displayed

Sound Built-in stereo speakers

Main input/ output Wireless LAN (IEEE 802.11b)(Wi-Fi)
    High Speed USB (USB2.0) (mini-B)
    Memory Stick PRO Duo(TM)
    Analog Video Out
    Microphone

Main connectors DC IN 5V connector
    DC OUT connector
    video out/headset connector
    USB connector
    Memory Stick Duo(TM) slot

Key/ Switches Directional buttons (up/down/right/left),
    analog stick,
    Action buttons (triangle, circle, cross, square),
    L/R buttons
    START button, SELECT button, PS button
    POWER/HOLD switch, WLAN switch
    display button, sound button, volume (+/-) buttons

Power sources Lithium-Ion rechargeable battery pack
    AC adaptor
    USB power supply

Internal disc drive Read-only UMD(TM) drive

Supported profile PSP(R) (PlayStation(R) Portable) Game
    UMD(TM) Video

Access control Region code, parental control

Wireless communications Infrastructure mode
    Ad hoc mode (connects up to 16 consoles)

Supplied accessories AC adaptor
    Battery pack (1200mAh)

Supported codec (in Memory Stick)

Video -- Memory Stick Video Format
    - MPEG-4 Simple Profile (AAC LC)
    - H.264/MPEG-4 AVC Main Profile (AAC LC)
    -- MP4 File Format
    - MPEG-4 Simple Profile (AAC LC)
    - H.264/MPEG-4 AVC Main Profile- CABAC only -
    (AAC LC) / Baseline Profile (AAC LC)
    -- AVI
    - Motion JPEG (Linear PCM or u-Lau)

Music -- Memory Stick Audio Format
    - ATRAC3(TM)
    - ATRAC3plus(TM)
    - MP3
    -- MP3(MPEG-1/2 Audio Layer3)
    -- MP4(MPEG-4 AAC)
    -- WAVE(Linear PCM)
    -- WMA(Windows Media(R) Audio 9 Standard only) (*5)

Photo -- JPEG (DCF2.0/Exif2.21compliant)
    -- TIFF
    -- BMP
    -- GIF
    -- PNG

*5 WMA Playback feature needs to be enabled.

Kaynak İçin Tıklayın

Kaynak 2

Hocam yeni bilgiler geliyor demişsiniz ama 7 yıldır edit yok

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.