Şimdi Ara

Yeni PS4 Alacağım Sorularım Var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
938
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Yeni bir PS4 alacağım ancak bazı konularda pek bilgim yok açıkcası. Acaba bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi?
    Aslında yapmak istediğim tek şey online olarak oyun oynamak. Bunun için sorularım şu şekilde

1- Online oyun oynamak için Sony Plus üyeliği almama gerek var mı?
    2- Eğer Sony Plus üyeliği almam gerekliyse aldım diyelim örneğim PES 2018 oynamak için CD almama gerek var mı?
    3- Aşağıdaki linkteki PES 2018 normale göre daha ucuz acaba eksiğini biliyormusunuz?
    https://www.hepsiburada.com/pes-2018-ps4-oyun-turkce-menu-pm-HB000006ZYAZhttps://www.hepsiburada.com/pes-2018-ps4-oyun-turkce-menu-pm-HB000006ZYAZ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NSCoding -- 20 Nisan 2018; 17:22:54 >

• 1- evet plus hesabı lazım. (Psn kardeşliği yapıp yarı fiyatına halledebilirsiniz)

2- cd'ye gerek yok. Nasıl isterseniz.

3- şu an pes 18 plus üyelerine 40₺. O yuzden linkteki fiyat pahalı geldi bana. İlle de kutulu olsun diyorsanız bir şey diyemem.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam plusda kardeşlik nasıl oluyor.Bir diğer sorum ben sec hesap kardeşlik alırsam mesala fifa 18 kendi kullandığım hesaptaki ea hesabımı kullanabilirmiyim?.Yani kardeşlik ile aldıgım hesabı mı kasmış olucam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Chosen312 kullanıcısına yanıt
    https://forum.donanimhaber.com/ps4-psn-kardesligi-rehberi-primary-secondary-hesap-ds4-yontemi--88802846

Kendi ea hesabınızı kullanırsınız diye biliyorum. Ben kullanıyorum.

• Hocam burayı okudum ama hiç bişi anlamadım.Şimdi pri hesap mı daha avantajlı yoksa sec hesap mı.
  • Plus'ta sec ve pri farketmez bence.

Ben şöyle yaptım. Arkadaşımla ortak aldık. Arkadaşım ödedi ben ücretin yarısını onun hesaba gönderdim. Onun hesabı benim makinede primary, kendi hesabım ise secondary. Ve kendi hesabımı kullanıyorum hep.

Benim hesap onun makinede primary, kendi hesabı ise secondary. Ve kendi hesabını kullanıyor hep. Bu şekilde sıkıntısız kullanıyoruz.

Kendi düşüncem: çift hak al başın ağrımasın Pri veya Sec aldığında hesap sahibi şifreyi değiştirdiğinde veya sattığında başın ağrır Çift hak alırsan ayrı ayrı da satabilirsin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bir oyunu dijital alırsan CD ye gerek yok Amma illaki dijital almana da gerek yok Cd alıp oynayabilirsin kayıtlar ps4 te kalır ama cd siz oynayamazsın

• Hocam Plus u galiba tek kendim alıcam.Benim kafama takılan konu.Şimdi ben Ana hesabımı primary yaptım ps4 ümde.Daha sonra forumdan fifa 18 aldım sec olarak.Şimdi ben fifayı hangi hesap ile oynuyacagım.Eğer sec hesap ile oynamak zordundaysam sec hesabın mı Ultimate team ini oynamış olucağım.
  • Sec hesap sadece hesaba girilerek oynanıyor

• Ültimatom teami bilmiyorum

FUT oynamadığım için bilmiyorum.

• Anladım hocam sağolsın.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.