Şimdi Ara

Yeni Peugeot 308 (2014 sonrası - Ana Konu) (668. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
30.225
Cevap
294
Favori
1.547.987
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 666667668669670
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hayırlı olsun kardeş,
    sende cam tavan da yok biraz sıkıntı yaşacağız konuşmuştuk, gps modülüde ayrıca montaj yapılacak, neyse hele gelsin de montajı yaparız beraber....
    diğer arkadaşlara da tavsiye ederim bu cihazı....

edit: benim kamera 118c, senin aldığın 119 sanırım bir üst versiyonu...
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • bu kamera bana çok pahalı geldi. Başka ne gibi özellikleri var piyasadaki daha ucuz kameralardan? Eski arabama taktığım 40 TL lik kamerada iş görüyordu. 308 ime daha almadım ondan.
  • bilgeturk B kullanıcısına yanıt
    daha uygun fiyatlı olanlar aşağıdaki linklerde gps yok ve capasitör olan modellerrdir . pilli olan modeller zamanla güneş görecek ve şişecektir...

Gorumda Olguerhan arkadaşımız çok detaylı bilgilere sahip mutlaka yardımcı olacaktır sizlere.
    https://forum.donanimhaber.com/m_74988670/tm.htm

http://www.gearbest.com/car-dvr/pp_67201.html

http://www.gearbest.com/car-dvr/pp_375217.html

http://www.gearbest.com/car-dvr/pp_142025.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi N7K -- 15 Ağustos 2016; 10:09:37 >

N7K kullanıcısına yanıt
    @N7K, Bizde zaten @Olguerhan hocamın tavsiyesiyle aldık....

Aracımda hırsızlık nedeniyle dikkat çekmeyen küçük ama kaliteli bir kamera istiyordum, bu kamera tak-unut tipi bir kamera, ayrıca takıldığı yer itibariyle sensör gibi durduğundan hiç göz batmıyor.

farklı fiyat ve kalitede başka ürünler de var, @Olguerhan hocamın sadece bu kamera özelinde ve diğer kameralar genelinde testlerini içeren konuları var, o konulara bakıp ihtiyacınıza göre alım yapabilirsiniz...
  • kocaballi kullanıcısına yanıt
    Arabanıza takılı foto varsa paylaşırmısınız merak ettim kocaballi bey.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    linkteki fotolara bakarsanız yeterli gelir sanırım,
    benim arabama takılı fotom yok...

http://www.gearbest.com/car-dvr/pp_142025.html

ekleme: bu arada benim kamera 118c, Berker'in aldığı 119 sanırım bir üst versiyonu..

benim kameranın fiyatı 50$...
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Arkadaşlar merhaba.

Yaşadığım maddi hasarlı kazadan sebep geçen aylarda değer kaybı davası açmıştım.
    Avukata %20 karşılığında vekalet vermiştim.
    Dava sonuçlanmış %20 ye ek olarak 356tl değer kaybı tespit ücreti kesmişler. Avukatla görüşmemde bu ücreti biz karşı tarafın sigortadan aldık sizden kesinti yapmadık. Onlar toplam ücreti yatırdılar dedi.

Şimdi bu avukat beni yemeyemi çalışıyor yoksa doğrumu söylüyor.
  • Merhaba arkadaşlar, 2014 1,6 hdi active donanım aracım var. Sormak istediğim bozuk yolda 50 - 60 civarında giderken bi tümseğe gelince araç kıç atıyor, sıcak asfaltta her hangi bi problem yok. Sorun süspansiyon yada bunun gibi bi şey mi? sizde de oluyor mu? Birde bu travers sesi nasıl bişey tarif edebilir misiniz
    Şimdiden teşekkürler
  • Arkadaşlar merhaba 2 ay once 2015 BLUEHDI active donanım araç aldım kliması problemli diye yazmıştım.10 gün once servise gittim daha once klima motoru değişmiş dedi yine çözüm olmamış şimdide karburatör değişecek dei hemen sipariş verdiler bir kaç güne gelir dediler 10 gün oldu aracın kliması çalışmıyor.Şimdi yine servisi aradım bir ayı bulabilir diyorlar.Eski nesil 308 im ile 5 yıl boyunca 120.000 km yaptım ve bir kere bile sorunla kaşılaşmadım.Yılın otomobili seçilen bir araçta nasıl böyle bir sorun olur anlamıyorum.Birde bir ay beklemek te nedemek insanı arabadan soğutuyorlar.Zaten güç bela aldık arabayı şimdide başımıza gelene bak.
  • fixmix kullanıcısına yanıt
    Arkanin bozuk yolda atması normal çünkü tam bağımsız süspansiyon kullanılmıyor, trawers sesine gelince bildiğin kutu kola veya tenekeyi ezdigindeki ses çıkarya onun gibi bir ses.

• tosun79 kullanıcısına yanıt
    Karbüratör derken yanlış yazdınız galiba, eskilerde kaldı o parça bu araçta yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: rst78

Rutin filtre yağ bakımı dışında bir pek bir şey olmadı bu güne kadar, fren balataları 45.000'de değişti.

Bir kere trim sesi aldım zırıltı şeklinde, torpido bölgesinden geliyor sandık, tavan lambasının bakaliti imiş 60bin bakımında hallettiler.

Trigere ise daha çok var, aracın kılavuzunda değişim 165.000 km'de yazıyor.

Sabah bıraktım aracı, henüz dönüş olmadı bakalım bekliyorum.

Keşke bir kere trim sesi alsam hocam. Sağ kapıda daimi trim sesi var. Bu sabah sol on kapıdan da almaya başladım. Bazen arkalardan bir yerden de geliyor. Güneşliği öne doğru tam açınca bozuk yolda ondan ses geliyor. Viraj dönerken koltuk orta konsola baskı yapıp esnetiyor oradan çıtırtı alıyorum. Özellikle sabah ilk çalıştırmada direksiyonun alt kısımlardan tırrrr diye sabit bir ses geliyor. Bulamadım yerini. Arnavut kaldırımlı yollara girmeyi hiç istemiyorum netice itibariyle. Araç 11300 km de. Bakıma gidince ne yapacaklar bakalım bu şikayetlere.

• fixmix kullanıcısına yanıt
    kıç atmak derken hocam araç çırpıyor mu yoksa sağa sola çekme gibi ekseni dışına mı çıkıyor? aracınız için tanımlanmış süspansiyon kampanyası olabilir var mı yok mu servsisinize danışmanızı öneririm, fakat sıcak asfalt dışı yollarda bozuk asfaltta sağlı sollu virajlı yolda sert kullanıyorsanız kıç atıyor zannedebilirsiniz, orda esp devreye giriyor atanı tutuyori böyle birşeyse açıklama gereği duydum hocam.
  • okemik kullanıcısına yanıt
    kapılar ve muhtelif yerler için würth sprey silikon al uygula 10 tl llik birşey bak ses felan kalmıyor, kışın bende de oldu baktım serviste bunu kullanıyorlar, ama sen buna rağmen sorun yaşarsan bana dedikleri düzelmezse kaput ayarı yapıcaz dediler, yani kapınız normal ekseninden kaymışsa söküp tekrar takacaklar, virajlarda o konsolun alta uzanan plastik parçasına çok yüklenmeyin, sesin gelmesi normal yüklenince, yüklenmemeye çalışın nolur ne olmaz, koltuk sabittir sizin bacağınız belki ağırlık yapıyordur konsola, yoksa araçta cidden ses yok, değil sıcak asfaltta bozuk yolda da çııtrtı tıkırtı almazsınız araçtan yol sesi haricinde
  • memurpower M kullanıcısına yanıt
    Kapnın döşemeden geliyor hocam ses. Yerini de buldum ama sökmek lazım döşemeyi. O işe de ben çok sıcak bakmıyorum. Bakalım bir süre daha mutlu mesut yaşamaya çalışıcam trim sesleriyle.
  • SAMSUN- ORDU
    ORDU- SAMSUN

308 bluehdi otomatik
    17 inç jant
    Tek kişi
    Klima Kapali

Yeni Peugeot 308 (2014 sonrası - Ana Konu)
  • okemik kullanıcısına yanıt
    11000 deki araçta bu kadar trim sesi ilginç.benim astrada trimler 40000den sonra başladı.bozuk yollarda mı kullandınız genelde aracınızı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nirvana333 -- 16 Ağustos 2016; 18:03:04 >
  • Yeni araç alan ya da fiyat alan yok mu arkadaşlar?

• Ses sistemi problemi can sıkıcı şekilde devam ediyor...

Bu gün aradılar servisten sistem tamirden geldi diye, gittim. Taktılar, ses yine yok. Problemi bulmak için saatlerce uğraştılar, maalesef sonuç yok...

Servisin söylemine göre :

- Bendeki sistem sağlam, başka bir araca taktıklarında ses var, müzik radyo vs. çalıyor.

- Denon amfisinde ve kolonlarda sorun yok, başka araca bağladıklarında ses var.

- Başka araçtan benim araca teyp bağladıklarında yine ses yok.

Tesisatta da bir sıkıntı (kopan bir kablo, yerinden çıkan bir soket vs.) göremediklerini, bilgisayara bağladıklarında bir arıza kodu görmediklerini söylediler, işin içinden çıkamadılar. Fransa'ya rapor atıldı sorunla ilgili, oradan gelecek cevaba göre hareket edilecek.

İşin kötü tarafı çok ters zamana denk gelmesi, Cumartesi günü tatile çıkıyorum, 15 gün yokum, dönüşte de hemen Kurban bayramı giriyor araya, neredeyse bir ay radyosuz müziksiz gezebilirim iş oraya doğru gidiyor sanki

Fransa'dan yarın dönüş olur dediler, bakalım ne olacak.

• rst78 kullanıcısına yanıt
    Kolay gelsin. Can sikici durum gercekten ama Fransadan cevap hizli gelir gercekten. Benim travers davasinda gun icinde cevap gelmisti paylasmistim onceden. Yarin cevap gelir gelmesinede, cozum olur mu orasi bilinmez. En kotusu radyosuz ama klimali gidin bari.

• 
Sayfa: önceki 666667668669670
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.