Şimdi Ara

+Yeni LAGUNA III Ana Konu+ 0 Bir Laguna Aldım (Resim Ekledim+Modifiye Edildi) (19. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.861
Cevap
52
Favori
376.185
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • benim aracımda cd changer mevcut lagunada nasıl olmaz??
  • selam, yol bilgisayarında lastik basınçları kontrol sistemi ve hız reğülatörü-limitörü referans hız menüsü sizde görünüyormu ,bende bu ikisi çıkmıyor
  • El frenin yanındaki butondan hız limitleme yada hız sabitleme yi hangisini açarsan o vakit çıkıyor ekranda.

quote:

Orjinalden alıntı: yaka9

selam, yol bilgisayarında lastik basınçları kontrol sistemi ve hız reğülatörü-limitörü referans hız menüsü sizde görünüyormu ,bende bu ikisi çıkmıyor
  • Arkadaslar iyi aksamlarr.. ben daha dune kadar bir SUV almayı planlıyordum.. ama gerek test suruslerinden sonra yuksek bir arac istemedigimi anlamam..gerekse bikac ekonomkik konudan dolayı butcemi brz azalttım..suan 50-55 civarı bir butcem var ve d sınıfı arac almayı dusunuyorumm.. ve aklımda sadece 2 arac var biri laguna digeri c5..c5in dış dizaynı cok hosuma gidiyor ama deri doseme ve xenon sadece 2.0motorlarda var ve citroen bugune kadar hic kullanmadım..lagunanın ise tum ozellekleri opsiyonları yeterli ama dıs tasarımı nedense icime sinmiyor.. sizce hangi arac daha mantıklı olabilirr??
  • Dış tasarım senin için önemli ise C5 al bende Laguna sahibi olarak çok beğeniyorum. Fakat diğer herşey için Laguna al.

quote:

Orjinalden alıntı: elite_zn

Arkadaslar iyi aksamlarr.. ben daha dune kadar bir SUV almayı planlıyordum.. ama gerek test suruslerinden sonra yuksek bir arac istemedigimi anlamam..gerekse bikac ekonomkik konudan dolayı butcemi brz azalttım..suan 50-55 civarı bir butcem var ve d sınıfı arac almayı dusunuyorumm.. ve aklımda sadece 2 arac var biri laguna digeri c5..c5in dış dizaynı cok hosuma gidiyor ama deri doseme ve xenon sadece 2.0motorlarda var ve citroen bugune kadar hic kullanmadım..lagunanın ise tum ozellekleri opsiyonları yeterli ama dıs tasarımı nedense icime sinmiyor.. sizce hangi arac daha mantıklı olabilirr??

• quote:

Orjinalden alıntı: hasans

Laguna 1.5 Dci Privilege Premium paket te CD Player Mp3 okuyucu var peki Cd Changer yokmu?Yabancı sitede baktım oradaki film de cd changer var.Özellikler de yazmıyor.Yarın arcı teslim alacağım gerçi ama bileniniz varsa yardım ?

Tek cd alıyor ve mp3 formatını destekliyor. Aracınıda aldıysan kazasız belasız binersin umarım menmun da kalırsın, açıkcası ben hiç menmun değilim.
  • Aracımı dün akşam teslim aldım.İlk izlenim olarak gayet memnunum.Ama daha neler görürüz bilmiyorum.Sizin sorunlarınızıda okudum.Kötü şans benim başıma gelse bende senden farklı düşünmezdim.Hayırlısı olsun.İnşallah sağlık ve sıhhat içinde kazasız belasız,hayırlısıyla kullanırız araçlarımızı.
  • Daha önce MeganeII 1.5 Dci kullanıyordum.Konforu çok iyi.Yakıtta sanki şehir içinde çok yakacakmış gibi geliyor.Şu na yaklaşık 10 L /100 Km.Muhtemelern daha sonra düşecektir.Ama Meaganda bu kadar yüksek rakamlar görmemiştim.İlk kullandığınız da sizdede böyle bir rakam la karşılaştınız mı?
  • Evet merak etme ilk başta bende de öyleydi hatta ben de aynı benzer soruyu sormuştum bir önceki sayfada. Zamanla azalıyor, birazda kullanımla alakalı tabi. Ama sınıfında her arabadan daha az yakacağı kesin. Fabrika verisi şehiriçi 6 litre yazıyor ama biz 7-8 yakarız. Zaten katalogunda 9 litre yazan benzinli arabalarda asla 9 yakmıyor 10-12 arasında kullanıma bağlı yakıyorlar. Kısacası bu arabanın en son dert edilecek şeyi yakıt tüketimi olacaktır kanımca.
    quote:

Orjinalden alıntı: hasans

Daha önce MeganeII 1.5 Dci kullanıyordum.Konforu çok iyi.Yakıtta sanki şehir içinde çok yakacakmış gibi geliyor.Şu na yaklaşık 10 L /100 Km.Muhtemelern daha sonra düşecektir.Ama Meaganda bu kadar yüksek rakamlar görmemiştim.İlk kullandığınız da sizdede böyle bir rakam la karşılaştınız mı?
  • Arkadaslar herkese iyi aksamlarr bugun bende laguna 3 aldım uzun bir dusunme evresinden sonra..umarım hicbir sorun yasamam ve verdigim kararın nekadar dogru oldugunu hatırlar dururumm aracı henuz teslim almadım ama bu hafta icinde işlemleri tamamlayıp alıcam kısmetse...

Bu arada aracım, Duman gri 1.5dci PRIVILEGE +Business Paket+Premium Paketi+Panoramik Açılır Tavan
  • elite araçta eklenecek paket bırakmamışsınız güle güle kullanın
  • quote:

Arkadaslar herkese iyi aksamlarr bugun bende laguna 3 aldım uzun bir dusunme evresinden sonra..umarım hicbir sorun yasamam ve verdigim kararın nekadar dogru oldugunu hatırlar dururumm aracı henuz teslim almadım ama bu hafta icinde işlemleri tamamlayıp alıcam kısmetse...

Bu arada aracım, Duman gri 1.5dci PRIVILEGE +Business Paket+Premium Paketi+Panoramik Açılır Tavan

Hayırlı olsun arkadaşım.Allah kazasız belasız yolculuk nasip etsin.

• Ben test sürüşünü yaptım yaklaşık 1 saat. abi araba gitmiyor. kasa motora çok ağır geliyor. düşük devirlerde yığılıyor araba taki 4000 devire yaklaşınca süratleniyor tork u hissediyorsun. yinede hayırlı olsun.
  • egunns

evett brz öle olduu ama bukadar donanım bu fiyatlara uygun geldi bana o yuzden almısken full almak istedimm..

hasans

aminn diyorum.. herkeze kazasızz trafik stressiz gunlerr
  • quote:

Orjinalden alıntı: Uzekena

Ben test sürüşünü yaptım yaklaşık 1 saat. abi araba gitmiyor. kasa motora çok ağır geliyor. düşük devirlerde yığılıyor araba taki 4000 devire yaklaşınca süratleniyor tork u hissediyorsun. yinede hayırlı olsun.

Bende test surusu yaptım almadan dogal olarak..standart bi performansı var bana gore..sonucta hız icin bi arac almaya kalksam bu paraya alablcek baska arac bulabilirdim elbet..ehliyeti ilk aldıgım yıllar hız konusunda tatsız anılarım oldugu icin hızdan ve kuvetli motorlu araclardan uzak duruyorum...motor kuvvetli olunca insan ister istemez basıyor bazensuan ben aracı sadece ulasım icin kullanıyorum vede konforuma biraz duskun adamımdırr konfor olarakta bana gayet hoş geldi arac..ve yakıt tuketimi de önemli benim icin 3 senede 110bin km yaptım son aracımla

• elite_zn hayırlı olsun ,güle güle kullan

arkadaşlar bu lastik basıncıyla ilgili bir cevap alamadım, araçta bu fonksiyon varmı , varsa nerden bakıyorsunuz, bilgisayar menüsünde görünmüyor ,kullanma klavuzunda var diyor ama galiba bar cinsinden göstermiyor
  • quote:

Arkadaslar herkese iyi aksamlarr bugun bende laguna 3 aldım uzun bir dusunme evresinden sonra..umarım hicbir sorun yasamam ve verdigim kararın nekadar dogru oldugunu hatırlar dururumm aracı henuz teslim almadım ama bu hafta icinde işlemleri tamamlayıp alıcam kısmetse...

Hayırlı olsun kazasız belasız binersin umarım kaça maal oldu sana üstadım ?

Bu arada arkadaşlar yeni bir sorun yaşamaya başladım aracımda boş viteste giderken motor arıza lambası yanıyor en son yapılan işlem soket değişecek dediler size tavsiyem aracınızla boş vites te biraz gidiniz bakalım arıza verecekmi sizde de eğer verirse neyden olduğunu anlarsınız ve ona göre direk işlem yaptırırsınız.

• quote:

Orjinalden alıntı: Robinson_Crusoe

Bu arada arkadaşlar yeni bir sorun yaşamaya başladım aracımda boş viteste giderken motor arıza lambası yanıyor en son yapılan işlem soket değişecek dediler size tavsiyem aracınızla boş vites te biraz gidiniz bakalım arıza verecekmi sizde de eğer verirse neyden olduğunu anlarsınız ve ona göre direk işlem yaptırırsınız.

Ben aracı zamsız fiyattan aldım vede aldıgım bayi yakın tandıgımız oldugu icin 52ye verdi..yani en azından bu fiyata suan turkiyede imkansız alamassın dedi..fiyatınıda 54 civarı söle etrafta dedi..kimseye sölememi istemedigi icin bende bayiyi söliyemyrm kusura bakma ama fiyat gercekten uygun heralde

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Robinson_Crusoe

Ben aracı zamsız fiyattan aldım vede aldıgım bayi yakın tandıgımız oldugu icin 52ye verdi..yani en azından bu fiyata suan turkiyede imkansız alamassın dedi..fiyatınıda 54 civarı söle etrafta dedi..kimseye sölememi istemedigi icin bende bayiyi söliyemyrm kusura bakma ama fiyat gercekten uygun heralde

Nerde senin gibi dürüsert müşteriler ah ahhh

• selam,iki hafta önce bende aldım 1.5 dci premium,busines,sunrof platin gri, aslında opak beyaz alacaktım bulamadılar ,İnşallah herkesin gönlünden geçen aracı almak nasip olur,
    direksiyon sertliği konusu geçmişti ,megane 1 den yumuşak ,megane 2 den kesinlikle daha sert, ben megane 1 den geçtiğim için bana rahat geliyor, biraderde megane 2 var hafta sonu onu kullanınca onunkinin daha hafif olduğunu farkettim,

elektirikli ön koltuklarda hafıza yok, kullanma klavuzunda 3 kullanıcı için hafıza fonksiyonu var yazıyor ama yok,

arkadaşın golfu var bir kaç kere onu kullanmıştım,süspansiyonu golf e göre zannedersem daha sert, uzun yolda çok rahat ama,
    sadece bu lastik basıncını göremedim benden başka merak edende yok galiba
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.