Şimdi Ara

+Yeni LAGUNA III Ana Konu+ 0 Bir Laguna Aldım (Resim Ekledim+Modifiye Edildi) (18. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4.861
Cevap
52
Favori
376.181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Segment kargaşasını her gün yaşıyorum. Sanırım 3-4 arabayı alıp koymak lazım kenara.

Küçük motorlardan yüksek güç çıkartma işi geleceğin konusu aslında ve bunu gören bir çok firma bu konuya eğiliyor. Fakat Renault daha yeni başladı buna ve henüz türkiyeye bu motorlar ile girmediler.

quote:

Orjinalden alıntı: egunns

güzel okunası yazı..bilgiler yol gösterici olmuş...son cümledeki segment kargaşası da farklı bir renk katmış
    ben kısa süreli(testsürüşü) laguna 3 dci kullandım..tatmin olmadığım 2 nokta vardı..1-direksiyon park manevralarında oldukça sert ve konforu dizginlemiş..tahminim faz 2 de bu gözden geçirelecektir..2-yılda 10 bin km den yapan sürücüleri bile 5 bin tl fazla verip dizel almak zorunda bırakan performans ve tork fakiri 110 benzin....aşırı beslemeyle veya farklı yöntemlerle en az 130 bg e ulaşmaları gerekiyo...insignia tarzı 1.6 180 bg biraz lüx olur ama satış patlaması yaşatır

• haftasonu lagunayı tekrar incelediğimde..bu sefer privilage business paketin içi çok hoşuma gitti...genelde dinamici beğenirim..küçük direksiyon alumuınyüm görünüm (ama plastik) kaplamalar, jantları falan...bişeyi merak ediyorum privilage kullanan arkadaşlar, direksiyon açık renk kaplama olduğu için hemen kirleniyormu veya aşınıyormu?
  • Bende Yarın nasipse Laguna 1.5 Dci Privilege Premium paketli Alacağım.Fiyat 48.000. TL
  • açılır tavan varmı aldığınız araçda..yok ise biraz pahalı geldi..yada liste fiyatımı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: egunns

açılır tavan varmı aldığınız araçda..yok ise biraz pahalı geldi..yada liste fiyatımı?

Sanıyorum açılır tavan yok, olsaydı 50binTL geçiyor fiyatı, ben olsam açılır tavanlı tercih etmezdim. Açılır tavan hariç Privilege + Premium Pk. 48439TL liste fiyatı var. Güzel araba ben çok memnunum.
    Alacak arkadaşlara şimdiden hayırlı olsun diyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Laguna3 -- 31 Mart 2009; 3:49:25 >

• quote:

Orjinalden alıntı: sound_of_love

Nasipse ben de siparişi veriyorum bu hafta. C sınıfı araç düşünürken D sınıfına atlayıverdik :) Siyah mı alayım uzay gri mi? Bir de bu araçla 240 gördüğünü iddia eden bir arkadaşım var. Kataloğunda durum böyle değil? Araç sahipleri ne düşünüyor bu konuda? Saygılar.

250km/t gördüm desem inanan olurmu acaba. Ellerinde araç varmı Mayıs ayına sipariş alıyorlarmış diye duydum. Renk uzay gri tavsiye ederim, ama ben hergün aracımı yıkarım dersen siyahın havasını tek geçerim. Araç katoloğunda belirtildiği gibi 1.5dci için konuşuyorum 6 bin kilometre sonra motoru tam performans veriyor.
    Alacak arkadaşlara şimdiden hayırlısı olsun diyorum, iyi makina tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Laguna3 -- 31 Mart 2009; 4:00:10 >

• Açılır tavan yok.Laguna 1.5 Dci Privilege Premium paket Liste fiyatı 48400 Ben 44.626 (Oyak İndirimli) aldım.Kısmetse Cuma günü teslim edecekler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Laguna3

quote:

Nasipse ben de siparişi veriyorum bu hafta. C sınıfı araç düşünürken D sınıfına atlayıverdik :) Siyah mı alayım uzay gri mi? Bir de bu araçla 240 gördüğünü iddia eden bir arkadaşım var. Kataloğunda durum böyle değil? Araç sahipleri ne düşünüyor bu konuda? Saygılar.

250km/t gördüm desem inanan olurmu acaba. Ellerinde araç varmı Mayıs ayına sipariş alıyorlarmış diye duydum. Renk uzay gri tavsiye ederim, ama ben hergün aracımı yıkarım dersen siyahın havasını tek geçerim. Araç katoloğunda belirtildiği gibi 1.5dci için konuşuyorum 6 bin kilometre sonra motoru tam performans veriyor.

2.0 DCI sa olur ama 1.5dizel ise tabiki inanmaz.

• spor sürüş istiyorsanız c5 tavsiye ederim
  • C5 te çok güzel ama Laguna Fiyat ve donanım olarak daha avantajlı geldi bana.
  • Vallahi aracı kötülemek gibi düşünmeyin ama Laguna çok fazla değer kaybına uğruyor bence alacak arkadaşlar bir kere daha düşünsün.
  • Açılır tavanı kesinlikle tavsiye ederim. Yaz günleri çok keyifli oluyor...
  • Ben yeni aldım dun satsını yaptım özel plaka cıkartıyorum oyuzden beklıyorum daha sanırım cumartesi gunu alcam ... 2009 1.5 dci dynamik , pp ve bp var ekstradan ve cam tavanda koydurdum fıyat 51.000 ne geldı degermı bılmıorum reno ıcın .. performans bana 1.8 passattan sonra az gelıcek ama passatımda 20 lt gıbı bı tuketım var normal dııl cunku performanslı kullanan ve motorda degısıklık yapmıs bı ınsanım oyuzden bole 125 hp dı standart . ıcı kalıtelı amareno , dısı guzel ama reno ... sonuc olarak vw passat var bıde bende 2007 model onla karsılastırınca ustun gelebılır bı cok seyde ama alman kalıtesı yok kesınlıkle .. objektif bı yorum olur ... evde bı tane daha passat olmasa 2007 bende passat alırdım ne kadar boş olursa olsun alman almandır :D
  • quote:

Orjinalden alıntı: Laguna3

quote:

afedersınız ben daha 1.5 dci yı kullanmadım ama 240 gorme olayınada pek ınanamadım nasıl bır yolda benım kendı 1.8 passatım 125 hp 240 ı goruor da yenı aldım bende daha teslım alcam aracı bılmıyorum ama aldıgım hafta chiple 140 hp yapcam dedıgınıze gore 240 ı goruyorsa 260 ıda gorur

• Siz bu aracı kullandınız mı?

Ayrıca bu kadar beğenmeden full Laguna'yı neden aldınız? Verdiğiniz paraya çok rahat Passat alabilirdiniz!

Ben yazdıklarınıza inanmıyorum da, katılmıyorum da. Sanki aracın sahibi değilde evin araba kullanmaya yeni başlayan küçük oğlu konuşuyor gibi bir havanız var.

quote:

Orjinalden alıntı: muratcantona

Ben yeni aldım dun satsını yaptım özel plaka cıkartıyorum oyuzden beklıyorum daha sanırım cumartesi gunu alcam ... 2009 1.5 dci dynamik , pp ve bp var ekstradan ve cam tavanda koydurdum fıyat 51.000 ne geldı degermı bılmıorum reno ıcın .. performans bana 1.8 passattan sonra az gelıcek ama passatımda 20 lt gıbı bı tuketım var normal dııl cunku performanslı kullanan ve motorda degısıklık yapmıs bı ınsanım oyuzden bole 125 hp dı standart . ıcı kalıtelı amareno , dısı guzel ama reno ... sonuc olarak vw passat var bıde bende 2007 model onla karsılastırınca ustun gelebılır bı cok seyde ama alman kalıtesı yok kesınlıkle .. objektif bı yorum olur ... evde bı tane daha passat olmasa 2007 bende passat alırdım ne kadar boş olursa olsun alman almandır :D

• quote:

Ben yeni aldım dun satsını yaptım özel plaka cıkartıyorum oyuzden beklıyorum daha sanırım cumartesi gunu alcam ... 2009 1.5 dci dynamik , pp ve bp var ekstradan ve cam tavanda koydurdum fıyat 51.000 ne geldı degermı bılmıorum reno ıcın .. performans bana 1.8 passattan sonra az gelıcek ama passatımda 20 lt gıbı bı tuketım var normal dııl cunku performanslı kullanan ve motorda degısıklık yapmıs bı ınsanım oyuzden bole 125 hp dı standart . ıcı kalıtelı amareno , dısı guzel ama reno ... sonuc olarak vw passat var bıde bende 2007 model onla karsılastırınca ustun gelebılır bı cok seyde ama alman kalıtesı yok kesınlıkle .. objektif bı yorum olur ... evde bı tane daha passat olmasa 2007 bende passat alırdım ne kadar boş olursa olsun alman almandır :D

ama eski teknoloji renolar değil artık..ben iddaa ediyorum şu reno amerika piyasasına girebilse zaten GM yi siler atar toyotayla da kafa kafaya yarışırdı

çok dolu bir araba almışsınıziyi günlerde kullanın

• quote:

Orjinalden alıntı: yusufcetin

Siz bu aracı kullandınız mı?

Ayrıca bu kadar beğenmeden full Laguna'yı neden aldınız? Verdiğiniz paraya çok rahat Passat alabilirdiniz!

Ben yazdıklarınıza inanmıyorum da, katılmıyorum da. Sanki aracın sahibi değilde evin araba kullanmaya yeni başlayan küçük oğlu konuşuyor gibi bir havanız var.

quote:

Banada ilginç geldi evde Passat varken bir adette en full olanından Laguna çekmek, ama test sürüşü bile yapmadan, akıl alır gibi değil. Bide ben bilmiyordum Laguna 3 çip ile 140HP mi veriyormuş, böyle olsa bile, ben olsam O aracımı elletmezdim, bir kere araç garantiden düşer.
    Arkadaşım eğer gerçekten Laguna 3 alıyorsan bindikten sonra bize Passat ile kıyaslamanı yazmanı bekliyorum.

• Laguna 1.5 Dci Privilege Premium paket te CD Player Mp3 okuyucu var peki Cd Changer yokmu?Yabancı sitede baktım oradaki film de cd changer var.Özellikler de yazmıyor.Yarın arcı teslim alacağım gerçi ama bileniniz varsa yardım ?
  • cd changer opsiyonu yok türkiyede...donanımlar kırpılmış malesef...belkide avrupada türkiyede olmayan initiale versiyonda cd changer vardır
  • Evet ya Avrupada var ama burada yok.
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.