Şimdi Ara

+Yeni LAGUNA III Ana Konu+ 0 Bir Laguna Aldım (Resim Ekledim+Modifiye Edildi) (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4.861
Cevap
53
Favori
375.939
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    quote:

Orjinalden alıntı: emregulec_1905

arkadaşlar vites boştayken ayağınız frendeyken bende direksiyon titremesi oluyor ayağımı frenden çekince vuruntu geçiyor bu sizlerdede varmı yoksa normal bir olaymı kafama takıldı aydınlatırsanız sevinirim
  • quote:

Orjinalden alıntı: yusufcetin

muratcantona

Senin evin küçük oğlu olduğun konusundaki tahminim doğru imiş. Arabanın parasını sen kazanıp ödemediğin için Chip vs... konusundaki hevesinide anlıyorum. Fakat ailenin senin arabayla oynamana izin vereceği halen düşünmüyorum.

Ayrıca gitmiyor, gelmiyor, kalkmıyor, oturmuyor, passat şöyle passat böyle yorumlarınında bu noktada pek anlamlı olamayacağı kanaatinede vardım.

Son olarak plakanın açılımı MuratCunyırKantona'nın kısaltması mı?

ne alaka parasını sen kazanıp odemedıgınle , ve neyın ne oldugunu nerden bılıorsun ? arac benım oldugu ıcın kımse karısamaz bu kadar basıt bana 18 yasındakı cocuk muamelesıde yapamassın .. hele dalga hıc gecemessın kım oluorsunkı sen mck 31 anla ıste ne oldugunu yusuf yusuf usta
  • Fren disklerinden birinde yamulma olabilir. Bir arkadaşımın Megane'ında vardı aynı problem. 90 la giderken frene bastığında bir titreme oluyordu. Yumuşak yumuşak yedire yedire düzeltti. Yinede servise göstermekte fayda var...

Başka basit bir durumda olabilir...

quote:

arkadaşlar vites boştayken ayağınız frendeyken bende direksiyon titremesi oluyor ayağımı frenden çekince vuruntu geçiyor bu sizlerdede varmı yoksa normal bir olaymı kafama takıldı aydınlatırsanız sevinirim
  • arkadaşlar alfa tunıng sadece laguna sınıfı araçlarınıza 100tl ye meguılars urunlerle detaylıiç kuaför hizmeti vermektedir.. kampanyadan yararlanın...
  • quote:

Bende öyle bir sorun yok servise göster aklında kalmasın bir şey ama sana ve diğer arkadaşlra tavsiyem uzun süre bi boş viteste kulanın aracınızı motor arızası verecek mi ?
  • dun 1.5 dci dynamiq + cam tavan + pp + bp aracimi teslim aldm 2 bin devri gecmiyorrm pek tuketim ilk 70 kmde 11 lt gorunuor arac 79 kmde normaldr sanrm duscktr yariyariya tahminimce
  • quote:

Orjinalden alıntı: Robinson_Crusoe

quote:

Bende öyle bir sorun yok servise göster aklında kalmasın bir şey ama sana ve diğer arkadaşlra tavsiyem uzun süre bi boş viteste kulanın aracınızı motor arızası verecek mi ?

arkadaşım ben zaten senin sayende benim arabadamda ki frenlerindeki sorunu buldum ama sende ki gibi bir motor arızası vermiyor ikimizde biran önce servisin yolunu tutsak iyi olur
  • quote:

quote:

quote:

arkadaşım ben zaten senin sayende benim arabadamda ki frenlerindeki sorunu buldum ama sende ki gibi bir motor arızası vermiyor ikimizde biran önce servisin yolunu tutsak iyi olur

Sizdeki problem neydi.
  • Hayırlı olsun... Allah kaza bela vermesin... Neden 2.000 deviri geçmiyorsun...

Ne renk bu arada araç...

quote:

Orjinalden alıntı: muratcantona

dun 1.5 dci dynamiq + cam tavan + pp + bp aracimi teslim aldm 2 bin devri gecmiyorrm pek tuketim ilk 70 kmde 11 lt gorunuor arac 79 kmde normaldr sanrm duscktr yariyariya tahminimce
  • quote:

Orjinalden alıntı: hasans

quote:

quote:

quote:

Sizdeki problem neydi.

bir önceki sayfayı okursanız görebilirsiniz
  • arkadaşlar bu dci 150 yi en son kaça bırakıyolar bilen varmı...auto konforuda lagunada başka olur..15 bin tl lik farka değebilir gerek konfor gerek performans olarak
  • quote:

Orjinalden alıntı: egunns

arkadaşlar bu dci 150 yi en son kaça bırakıyolar bilen varmı...auto konforuda lagunada başka olur..15 bin tl lik farka değebilir gerek konfor gerek performans olarak

bütün paketleri eklenmiş halde liste fiyatı 80 milyarı buluyor

http://www.renault.com.tr/model/price_list.asp?modelID=20 burdan bakabilirsiniz
  • quote:

Orjinalden alıntı: yusufcetin

Hayırlı olsun... Allah kaza bela vermesin... Neden 2.000 deviri geçmiyorsun...

Ne renk bu arada araç...

quote:

dun 1.5 dci dynamiq + cam tavan + pp + bp aracimi teslim aldm 2 bin devri gecmiyorrm pek tuketim ilk 70 kmde 11 lt gorunuor arac 79 kmde normaldr sanrm duscktr yariyariya tahminimce

gri renk aldım
  • hayırlı olsun ne kadara mal oldu ötv indirimiyle ?
  • 51 bın lıraya mal oldu plaka ıcın 300 lıra verdk sıgortada 1.350 lıraya anadolu sıgortadan yapıldıkı benım yasım daha 20 3bın lıra fıyat ceken vardı sıgortada
  • bu arada bende bı arkadan kayma sorunu var amaarac daha 420 km de normalmıdır ???
  • quote:

51 bın lıraya mal oldu plaka ıcın 300 lıra verdk sıgortada 1.350 lıraya anadolu sıgortadan yapıldıkı benım yasım daha 20 3bın lıra fıyat ceken vardı sıgortada

ucuza almışsın baya bir indirim yapmışlar bende xenon ve busines paket yok sadece açılır tavan var 52'ye mal olmuştu
  • quote:

quote:

51 bın lıraya mal oldu plaka ıcın 300 lıra verdk sıgortada 1.350 lıraya anadolu sıgortadan yapıldıkı benım yasım daha 20 3bın lıra fıyat ceken vardı sıgortada

ucuza almışsın baya bir indirim yapmışlar bende xenon ve busines paket yok sadece açılır tavan var 52'ye mal olmuştu

ama ben ötv den yararlandım . 54 lıra mı ne fıyat cektıler pzarlıkla anca 51 e geldı 50 ye cok kastık ama ınmedıler
  • yani ötv + 3 bin inebiliyolar..bravo
  • Aracaını alanlara hayırlı olsun kazasız belasız binerler umarım, @ muratcantona arkadan kayma ne demek nasıl kayıyor biraz daha aç konuyu
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.