Şimdi Ara

yeni Kia ED

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
0
Favori
5.612
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar kia londra fuarında kod adı ED olan bi araç sergiledi, kia ceratonun yerine geçeceği söyleniyor
    araç çek cuhmuriyetindeki fabrikalarda kasım-aralık gibi üretime geçicekmiş

şimdi merak ettiklerim

1) avrupada aralık gibi üretime başlanan bi otomobil Türkiyeye ne zaman gelir?
    2) gelirse fiyatı Ceratodan fazla mı olur, yoksa aynı o civarda mı olur ?
    3) bide arkadaşlar ben bu aralar araba almak istiyorum ( acelesi yok aslında ), dizel olması tercihim, sizce araba almak için
    en iyi zaman ne zaman?

yeni Kia ED

yeni Kia ED

• 307 nin kanı taşıyor.
  • Kiadan uzak dur derim
  • bence güsell bir araç
    hatchback sınıfına yeni bir soluk getirir
  • quote:

Orjinalden alıntı: Gökberg_ß

Kiadan uzak dur derim

neden?
    diğer bütün dizel araçlar 30 milyardan fazla iken ayrıca klima veya CD çalar vermezken

kia cerato 1.5crdi hem 29 milyar hem bi sürü özellik standart donanımda
    ayrıca diğer araçların beygir güçleri 65-80 beygir civarı olurken, cerato 103 beygir

cerato alıcaktım ama kasası artık eskidi, bide bu aracın çıkıcağını duyunca direkt cerato'dan vazgeçtim...

sizce ne zaman gelir türkiyeye?

• güzel gözüküyor gelsin de yakından bir inceleyelim
  • iyide bu resimdeki iki arabada farklı ..arka camlarına baksanıza kelebeğe bak.
  • quote:

Orjinalden alıntı: turbo_diesel

iyide bu resimdeki iki arabada farklı ..arka camlarına baksanıza kelebeğe bak.

alttaki resim concept ,üstteki seri üretim tipi farklılık olması doğal.

dizayn olarak mazda 3 ü kopyalamışlar.

1.6 turbo diesel de satışa çıkıyor.

bize ne zaman gelir belirsiz

http://www.kbul.com/data/kbul_article_images/mazda%203.JPG

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sephiroth -- 27 Temmuz 2006; 9:19:16 >

• Ben olsam direk alttakini çıkarırdım hiç değiştirmeden.. Eminim ki acaip satardı..
  • Mazda3 ü copy paste tapmışlar korelilerin kendine özgü tasarımları yok
  • quote:

Orjinalden alıntı: *Overdose*

arkadaşlar kia londra fuarında kod adı ED olan bi araç sergiledi, kia ceratonun yerine geçeceği söyleniyor

şimdi merak ettiklerim

3) bide arkadaşlar ben bu aralar araba almak istiyorum ( acelesi yok aslında ), dizel olması tercihim, sizce araba almak için
    en iyi zaman ne zaman?

yeni Kia ED

yeni Kia ED

bence 2007 yazına doğru gelir
    gelirse fiyatı ceratodan fazla olur çünkü yeni motor 1.6 crdi 115hp mi 117 mi neymiş
    bence yazın sonunu bekle arkadaşım o zmn iyice kızışır diye düşünüyorum piyasa

• Sanki biraz Altea veya C-Max tarzı bir havası da var. Yani şu MAV yada MPV dedikleri tarz yani. Neyse bu 1.6 CRDI 117 hp zaten yakında Ceratolar da da gelecek galiba. En azından Kore de makyajlanan yeni Cerato dizel de bu var. Belki de bize gelecek 2007 modeller de 117 hp lik dizel olur.
  • güzel olmuş
  • GERÇEKTEN ÇOK GÜZEL Bİ ARABA AMA KİA SORUNLU DİE DUYUYORUM AMA PSİKOLOJİK DE OLABİLİR KULLAN HERKES SORN DİYO
  • quote:

Orjinalden alıntı: *Overdose*

arkadaşlar kia londra fuarında kod adı ED olan bi araç sergiledi, kia ceratonun yerine geçeceği söyleniyor

şimdi merak ettiklerim

en iyi zaman ne zaman?

yeni Kia ED

yeni Kia ED

ben son soruya cevap vereceğim.

en iyi zaman aralık ayıdır.

aralık ayında mitsubishi colt invite 1.3 benzinli-95 beygir triprtonik 6 ileri vitesli 4 havayastıklı abs-ebd -otomatik klima -alaşım jant-6 hoparlörlü müzik sistemi-aracı 24000 e aldım.

aradan 7 aygeçti şu anki fiyatı 31000 ytl.

bence en uygun zaman aralık ayıdır.

araç tercihi olarak ise şöyle bir felsefem var. mercedes alacak kadar param oluncaya dek japon otomobilleri tercihimdir.

hayırlı akşamlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tasshelhoff -- 28 Temmuz 2006; 22:49:51 >

• herhalde ben çok şanslıyım!...
    10 seneden fazladır bu markayı ve 6 değişik modelini kullandım ve hiç problem yaşamadım aksine başka marka otomobil kullanmaz oldum.

Bence ; şu reklamda olduğu gibi "imaj hiçbirşeydir.... susuzluk herşey" gibi.... imaj hiçbişeydir, verimlilik herşey

ama benim kullanmaya başladığım yıllardan beri çok şey değişti , hoş ben KIA 'yı Hyundai ile birleşmeden önce yani 98 ve öncesi modellerini daha sağlam bulsam da bazı yorumlar "Hyundai ile birleşti KIA artık eski KIA değil " diye yorumlar olsada önemli olan KIA'nın; Dünyada 2000 yılında sonra Türkiye'de de 2003 yılında Çelik Motor' a geçtikten sonra yaptığı ataktır.

Zaten bu modelin de kod adı ED yani Europa Design , KIA Amerika'daki başarısından sonra artık Hyundai ile birlikte başa güreşmeye başladı ve adamların 2010 hedefi en büyük 5 markadan birisi olmak şimdi benim iddiam bu model Avrupalı tüketiciye yönelik olduğu için Euro Ncap tanda artık moda olduğu için 5 yıldız alacak çünkü bu bir başarı değil

Ama bu gelişmelere bakınca KIA'nın 2010 hedefi hiçde zor görünmüyor.

Elin Çipil çekik gözlüsünün fendi Avrupalıyı yenecek galiba

quote:

Orjinalden alıntı: miraz.miraz

GERÇEKTEN ÇOK GÜZEL Bİ ARABA AMA KİA SORUNLU DİE DUYUYORUM AMA PSİKOLOJİK DE OLABİLİR KULLAN HERKES SORN DİYO

• arkası deli duruyo haaa
  • Varya Toyota Corolla HB in tıpkısının aynısı dizayn hırsızları
  • Bence süper bir araç olmuş. Kia eski imajını yavaş yavaş sildirdi.
  • bu kadar sert olmayalım hocam artık çoğu tasarım birbirine benziyo ama aynısı fln abartı yani
    bnm kişisel görüşümse bence bu araç cerato fiyatında kalırsa burda çok satar gayet hoş orantılı duruyo ve gelmesi muhtemel 1.6 117hp crdi süper motor

quote:

Orjinalden alıntı: 3.30ci

Varya Toyota Corolla HB in tıpkısının aynısı dizayn hırsızları
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.