Şimdi Ara

Focus marş süresi aşıldı hatası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (3 Mobil) - 2 Masaüstü3 Mobil
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.042
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu sabah marşa bastım araç çalışmadı 5 6 kez bastım en son marş süresi aşıldı dedi ve motor arızası servise gösterin yazısı geldi. Şu an marşa da basılmıyor bu hata görünüyor ekranda. Aküyü ölçtüm aküde sıkıntı yok ne yapmak lazım

• Akü kutup başı sök tak yapılabilir ama bir sorjn var ki çalışmıyor. Model özelliklerini detaylı yazarsanız belki yardımcı olan olabilir. Aklıma ilk yakıt problemi geliyor açıkçası. Yakıt pompası olabilir
  • momenty kullanıcısına yanıt

Focus 3 1.6 benzin otomatik hocam. Gece sıcaklık eksi 15 ti. Sabah zor çalışmıştı önceki gün bugün biraz zorlayınca böyle oldu

• Adolf_Hitler kullanıcısına yanıt

Akü marş esnasında kaç v görüyor deneme şansınız oldu mu ? Focus 1 1.6 LPG aracımda aynı sorunu hem akü kaynaklı hem yakıt pompası kaynaklı yaşamıştım. Sizde sanırım lpg yok. Kaynak muhtemelen yakıt pompası/kötü yakıt veya zayıf akü diye düşünüyorum. Aracınız yaşlı değil bence aküden emin olun önce

• hocam merhabalar iyi akşamlar. Benim araçta da sizin aracın aynı problemi yaşıyorum. Nasıl hallettiniz ne yapmam gerekiyor yardımcı olabilir misiniz

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.