Şimdi Ara

:..YENİ JETTA KULLANICILARI VE SEVENLERİ TOPLULUĞU..: (337. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.848
Cevap
77
Favori
573.870
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 335336337338339
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Alanyadan Ankara ya ordan da Nevşehire Ordanda Alanya ya geri döndüm. 1500 km yol yaptım. Normal hızlarda kullandım. 1,2 bmt dsg aracım ortalama yakıt kullanımı 5.3 lt ye kadar düştü. Bu karda kışda bir sıkıntı olmadı. Sadece cam suyu dondu yolda.
  • 2008 tsi motorlu jettada ki multimedya sisteminde her şarkının ismi düzgün çıkmıyor o neyden kaynaklanıyor?harfin yerinde yıldız simgesi oluyor. Araca mp3 müzik hazırlarken nasıl aktarım yapıyorsunuz?
    Belki önceden önceki kasadan kullanan vardır aranızda
  • Arkadaşlar 2015 jetta conf.da anahtarsız çalıştırma var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1şahıs kullanıcısına yanıt
    ankarada boyle bi urun satısı var sahıbınden sitesinde bulabılırsınız 400 tl fakat ne kadar guvenlı bilemiyorum yaptırmayı dusunmustum vazgeçtim
  • quote:

Orijinalden alıntı: thelordof

2008 tsi motorlu jettada ki multimedya sisteminde her şarkının ismi düzgün çıkmıyor o neyden kaynaklanıyor?harfin yerinde yıldız simgesi oluyor. Araca mp3 müzik hazırlarken nasıl aktarım yapıyorsunuz?
    Belki önceden önceki kasadan kullanan vardır aranızda

Bazıları Türkçe karakter desteklemiyor.

Aşk Acısı > yerine > ASK ACISI veya Ask Acisi
    Gibi olmalı karakterler
  • Terms kullanıcısına yanıt
    evet hocam ya :( O yıllarda türkçe karakteri getirememişler sanırım
    Tşk ederim bilgi için
  • Bir jettacı olarak bende bu sayfayı takip etmeye karar verdim tüm jettacılara Nevşehirden selamlar
  • selamlar,

2016 1.2 TSI Comfort. DSG ile aranızdayım. 3 hafta oldu alalı. (sıfır)
  • sd4d S kullanıcısına yanıt
    Hayirli olsun araciniz. Arkadasa bakiyoruz. Ne kadara aldiniz acaba. Kiyaslama yapalim pazarlik yaparken

• quote:

Orijinalden alıntı: calwincalwin

Hayirli olsun araciniz. Arkadasa bakiyoruz. Ne kadara aldiniz acaba. Kiyaslama yapalim pazarlik yaparken

teşekkürler. 86350 ye aldım izmir alsancaktan. ist 86 ya bırakıyodu ama değmezdi benim için.

manisadan aldığım fiyat ile izmirde pazarlık şansım oldu, yoksa pek inmeye niyetleri yok.
  • sd4d S kullanıcısına yanıt
    Sizin arac metalik renk mi. Istanbuldan beyaz icin 86 teklif ettiler bizede 2016 icin

• calwincalwin kullanıcısına yanıt
    benim de beyaz renk
  • Arkadaşlar selamlar,
    İki hafta önce 2014 dizel otomatik jetta trendline aldım.
    Eşimde kullanacağı için geri görüş kamerası fiyatı alayım dedim, yaklaşık 6,5-7 bin TL' yi bulur dediler yetkili serviste, dışarıdan yaptıran var mı ? Önerebileceğiniz bir marka ya da servis var mı ? Hiç olmadı dışarıdan park sensörü taktıracağım.
  • Arkadaşlar Jetta aracımızın alt kısmını kaldırıma vurduk. Fotoğraflarda görüldüğü gibi hasar oluştu. O bölüm için ne yapmamızı önerirsiniz.

• Geçmiş olsun, bende bugün sağ arka lastik üstü hafif bombemsi bölümü otopark kolonuna sürttüm, çizikler oldu biraz ama bir şey yapmayacağım kalsın nazarlık artık sıfırda olunca insan üzülüyor ama yapacak bir şey yok oluyor ister istemez.

Bir servise gösterin derim alttan başka hasar filan olmasın?
  • özgürwilly kullanıcısına yanıt
    Aliekspres de çok uygun fiyata oranlarlar var, bir bakın derim

• başka yere yazmaya korkuyorum ama burayı Jettacılar okuyor sadece heralde öldürmezler beni :)

geçen hafta sonu bir kaç arkadaşla 1100 km yaptık.

2016 jetta 1.2tsi 5.7lt

2015 model astra hb 1.6 dizel motor. 136 hp 5.5 lt

2015 fluence dizel 4.7lt

2012 civic tüplü 22 kuruş.

tüm araçlar aynı yoldan aynı hızda konvoy halinde, dağ bayır, otoban, şehir köy vs vs hepsini beraber gezdiler.

düşünen arkadaşlar için karşılaştırma referansı olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gandalfthepurple -- 9 Mayıs 2017; 16:34:32 >
  • Arkadaşlar 2013 Jetta TDI kullanıcıyım.. 2 Haftadır Ampul işaretı göstergede yanıyor arka sol ampul değişimi nasıl yapılır ?

bilgi verirmisiniz...tşkler..
  • Arkadaşlar aracın cam suyu ışığı sürekli yanıyor, dolduruyorum ağzına kadar hala yanıyor.Sıkıntı ne olabilir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gandalfthepurple

başka yere yazmaya korkuyorum ama burayı Jettacılar okuyor sadece heralde öldürmezler beni :)

geçen hafta sonu bir kaç arkadaşla 1100 km yaptık.

2016 jetta 1.2tsi 5.7lt

2016(2015 de olabilir) astra 1.4 cdti 5.5lt

2015 fluence dizel 4.7lt

2012 civic tüplü 22 kuruş.

tüm araçlar aynı yoldan aynı hızda konvoy halinde, dağ bayır, otoban, şehir köy vs vs hepsini beraber gezdiler.

düşünen arkadaşlar için karşılaştırma referansı olabilir.

Astra 1.4 cdti
  • 
Sayfa: önceki 335336337338339
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.