Şimdi Ara

:..YENİ JETTA KULLANICILARI VE SEVENLERİ TOPLULUĞU..: (336. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.849
Cevap
77
Favori
573.807
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 334335336337338
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SEHZADE63

Arkadaşlar abim jetta alicak confor sanirsam 1.2 tsi blue dsg mi yoksa 1.4 tsi blue dsg mi kafamiz karişti cogu 1.4 demişt bende 1.2 dedim kalkişar filan fark eder diyo değer mi..??

Merhaba hocam. 1.2 ve 1.4 arasında 3200 lira gibi bir fark vardı geçtiğimiz ay. 1.2 motor 1.4 ten biraz daha az yakıyor. Vergisi de 1.2'nin daha az(mtv) Performans diyorsanız gerçekten 1.2 güzel gidiyor. 1.4'ü test etme imkanım olmadı ancak 1.2 standart kullanıcı için fazlasıyla yeterli diyebilirim. Tabii ki 1.4 daha performanslıdır test etmeden karar vermeyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar JETTA 1.4 TSI BMT 125 PS Highline Tiptr. Almak uzereyim yalniz bazı tereddütlerim var tiptronic şanziman sıkıntı çıkarırmı, ikinci elde satarken sorun yaşarmıyım , dsg şanzımana gore yakit tuketimi çok fark edermi tecrübeli arkadaşların yardımlarını bekliyorum teşekkürler.
  • yeni jetta 1.4 tsi 125 hp kesinlikle alın. ancak highline bence gerek yok. comfortline yeterli olacaktır. dsg konusunda bi sıkıntı yok artık. acayip konforlu bir araba. ben de 2016 comf. mevcut. çok memnunum. 150 in hızda devir 3100 oluyor arabada ses yok. yakıt akışı o durumda 6.4 litre. ister inanın ister inanmayın. çok başarılı bir araba fiyat performans olarak. bütün arkadaşlar begendı
  • 2016 jetta 1.4 tsi dsg bmt 15.000 bakım ücreti ankara doğuş da 630 tl.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekrem_kayis

2016 jetta 1.4 tsi dsg bmt 15.000 bakım ücreti ankara doğuş da 630 tl.

1,2 si için 20 gün önce 590 tl dediler bana.
  • Arkadaşlar bugün klima açıkken(1-2 de fan çalışırken) fark ettim, bir uğultu geliyor. 3 ve 4 e yükselttiğimde uğultu epeyce artıyor ve rahatsızlık veriyor. klimayı uzun zamandır ilk defa bugün açtım....
  • klimayı kışın dahil ayda bir 20 ek çalıştırın. eğer uğultu geçmezse servise uğrayın.
  • 1.2 bmt dsg trendline ile bende aranizdayim arkadaşlar

• quote:

Orijinalden alıntı: donanma123

1.2 bmt dsg trendline ile bende aranizdayim arkadaşlar

hayırlı uğurlu olsun. Allah tekerine taş değdirmesin.
  • Arkadaşlar üzerine yazı bulunan parlak metal ne ise yarıyor, oynar ve yaylı bir parça

:..YENİ JETTA KULLANICILARI VE  SEVENLERİ TOPLULUĞU..:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sevenhill77 -- 19 Ocak 2017; 17:52:21 >

• quote:

Orijinalden alıntı: sevenhill77

Arkadaşlar üzerine yazı bulunan parlak metal ne ise yarıyor, oynar ve yaylı bir parça

Link kırık herhalde birsey gözükmüyor

• quote:

Orijinalden alıntı: serci07

quote:

Arkadaşlar üzerine yazı bulunan parlak metal ne ise yarıyor, oynar ve yaylı bir parça

Link olarak vereyim belki görünür

https://store.donanimhaber.com/1e/f4/83/1ef4838ca30a0492e561c2f676994a1a.jpg

http://hizliresim.com/LZ6zWa

Metal parça sağa sola dönüyor, hangi pozisyonda duracağını bilemedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sevenhill77 -- 19 Ocak 2017; 20:54:4 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: serci07

quote:

Link olarak vereyim belki görünür

https://store.donanimhaber.com/1e/f4/83/1ef4838ca30a0492e561c2f676994a1a.jpg

http://hizliresim.com/LZ6zWa

Metal parça sağa sola dönüyor, hangi pozisyonda duracağını bilemedim

Motor kulaklarına benziyor. Bence bi tamirciye gidip sorun. Hiç bir parça boşuna koyulmaz sanki kauçuk bir parça eksik gibi.

• sevenhill77 kullanıcısına yanıt
    Hocam üzerindeki numaralardan 1k0711051t yi google a yazınca baya bir site geliyor ama rusca ve almanca. Anladığım kadarıyla şanzumanla ilgili bir parçaymış.
  • 2015 32.000kmde hasarsız TDI DSG son üretim Jetta koyu stoplar ve yeni multimedia ekranı 84.000tl fiyat nasıl arkadaşlar?

• 1.6 tdi motorları neden yenileyip satışa koymuyorlar jetta da? Yeni kasayı mı bekliyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lyons.

2015 32.000kmde hasarsız TDI DSG son üretim Jetta koyu stoplar ve yeni multimedia ekranı 84.000tl fiyat nasıl arkadaşlar?

Bence güzel fiyat

• Yaklaşık 3 km'lik bir hız denemesi yaptım, düz yol ani hızlanma yapmadan kendi hızında

https://youtu.be/znCOK3ikytU

• sevenhill77 kullanıcısına yanıt
    6. Vitese geçmemiş bile daha. Tsi motor cok basarili

• quote:

Orijinalden alıntı: calwincalwin

6. Vitese geçmemiş bile daha. Tsi motor cok basarili

Daha önce 100 km hızla giderken 6. Vitese geçtim, yine hız denemesi yaptım aynı yolda, ancak 208'i geçemedi bir türlü. Devir 4.5 da kalmıştı. Bir kez de 1. Vitesten performanslı kullanarak deneyecegim, ama videoda da yazdığım gibi yaklaşık 3 km lik sınırlı bir alan var bulunduğum şehirde. Onu da yüklerim youtube'a. Aynı zamanda tavsiyesi olan varsa hızlanma hususunda yazarsa sevinirim. Yakıt ne yakıyor ona da bakacağım o hızla giderken

• 
Sayfa: önceki 334335336337338
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.