Şimdi Ara

:..YENİ JETTA KULLANICILARI VE SEVENLERİ TOPLULUĞU..: (343. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6.849
Cevap
77
Favori
573.865
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 339340341342343
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • App connect açan var mı? Tavsiye eder misiniz? Ortalama ne kadara açılıyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1.600 TL. karşılığı açtırabilirsiniz. Yalnız bu özellik her cihazda yok. Sadece cihazınız aktivasyon işlemi için uygunsa yapılabilir. 5 dk. süren çok kolay bir iştir. Kodu olan kendi bile yapabilir. Cihaza bir kod giriliyor o kadar. Cihaz parça kodunun 840 olması gerekir. Değilse yapılamaz. İyi günler dilerim...

• Selamlar herkese, 2012 jettamın sileceklerini değiştirmek istiyorum da önerileriniz varsa alabilirim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • serkaon S kullanıcısına yanıt
     :..YENİ JETTA KULLANICILARI VE  SEVENLERİ TOPLULUĞU..:

Bende 2 araç var. Passata orijinal olanı, poloya ekonomik olanı yetkili serviste taktırdım. Orijinal olan pahalı ama 2 - 3 kış gidiyor. Eko olanı ilk kez deniyorum. İyi günler dilerim...

• Arkadaşlar Merhaba 2015 jetta satıp 2016 modeli alınır mı arada bluemotion start stop ve appconnect li ekran harici fark yok ekstra 10k istiyorlar

• 2013 1.4 tsı dsg highline 100.00 km hasarsız, ufak tefek lokal boyaları olan Jetta'nın piyasası nedir arkadaşlar bilgisi olan var mı?

• 2013 1.2 tsi dsg aldım, 2 ay kullanıp sattım. Az yakar düşüncesi vardı, yakıtına dayanamayıp sattım. Bluemotion olanların daha az yaktığı söyleniyor

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 339340341342343
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.