Şimdi Ara

:..YENİ JETTA KULLANICILARI VE SEVENLERİ TOPLULUĞU..: (335. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.849
Cevap
77
Favori
573.862
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 333334335336337
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam bende park sensörü taktirdim. Temponun sokülmesine gerek yok.
    Montaj yapacak usta aracın altına yatacak. Temponun içine birisi telefonla ışık tutacak usta eline çivi gibi birşey alıp içer de işaretli orjinal sensör yerlerini civi ile bastırarak belirleyecek ( içten bastırınca dışardan küçücük bombeli yapar orayı isaretleyeceksniz) sonra dıştan matkap la sensör deliklerini açtırın.
    Ayrıca geri vites fari bagaj kapağında olduğu için ordan bağlantı yapması zor. Geri vites farkına giden kabloyu bagajında içinden bulsun usta ordan elektrik alsın daha sağlıklı ve temiz olur.
    Şimdiden hayırlı olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yafoo Y kullanıcısına yanıt
    farı açıp öyle deneyin. 0 konumunda çekseniz de gelmemiştir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: calwincalwin

kaça aldınız hocam aracı. ne kadar indirim yaptırabildiniz

79.500 TL, 1.2 dsg comf. beyaz renk aldım. O anki kampanya fiyatı sanırım 84 küsür idi. Benim araç ellerinde olduğundan uyguna verdiler. Yada bana öyle geliyor belki başkasına daha da uygun fiyat vermiş olabilirler. Şu anda 85.100 kampanyalı fiyat normal fiyat 87 kusurmüş.
  • shener kullanıcısına yanıt
    Hayirli olsun. Allah kaza bela vermesin. Gule gule kullanin.

• Teşekkürler, darısı sizlerin başına.

Bu arada 2017 testlerinde yine top safety pick plus almış jetta.
    http://www.iihs.org/iihs/ratings/vehicle/v/volkswagen/jetta-4-door-sedan/2017
  • Bende artık 1.4TSI DSG ile aranızdayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: lostsailor

Bende artık 1.4TSI DSG ile aranızdayım

Hayırlı olsun Allah kaza bela göstermesin

• quote:

Hayırlı Olsun
    Sıfırmı?
    Sıfırsa 125/150!
    Trend/Cofortline/hıghline!
    Kaça aldınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: catik

golf sorun dar olmasi jettam servise verdim 45000 bakima golf verdiler 2016 1 gun bende kaldi

180.190 boy 90 95 kg iseniz araba size oldukca dar gelcek

malzeme kalitsei vs yorum yok 1 tik ilerde

ama jettanin ferahligi genisligi golf de yok maalesef

bana mi oyle geldi bilmiyorim 1.2 golf jetta kadar hizli degildi. kalkislarda vs

benim boy 1.83 ve kilom da 110. golf'ün ilk sevdiğim yanı tavanının yüksek olması. arka koltukta bile kafam tavana çarpmıyor.
    golf için arka koltukları söylüyorsan haklısın, dar. ama ön koltuklar tamamen aynı boyda. tavan desen golf'ün tavanı daha yüksek. zaten ben içi ferah bir sedan araç görmedim daha. genelde tavanları basık oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: catik

golf sorun dar olmasi jettam servise verdim 45000 bakima golf verdiler 2016 1 gun bende kaldi

180.190 boy 90 95 kg iseniz araba size oldukca dar gelcek

malzeme kalitsei vs yorum yok 1 tik ilerde

ama jettanin ferahligi genisligi golf de yok maalesef

bana mi oyle geldi bilmiyorim 1.2 golf jetta kadar hizli degildi. kalkislarda vs

ha bu arada vw servisi ikame araç veriyor mu? enteresan bişey... kaza olmadıkça ben alamadım bugüne kadar. onu da kasko şirketi verdi hep bir istisna hariç. onda da tofaş servisinin kusuru vardı ve 1 hafta ikame araç verdi.
  • quote:

hayırlı olsun. güle güle kullanın.
  • Jetta 7 ne zaman çıkacak bilgisi olan varmı?
  • Terms kullanıcısına yanıt
    0 aldım
    125 lik comfortline
    ÖTV den önce kasımda 80000 ipek mavisi
  • VTUNCAKAD V kullanıcısına yanıt
    bende ogrenmek ıstıyorum :(
  • merhaba arkadaşlar

2007 1.6 hdi 110 luk pejo 307 miz var.

1.6 dizel otomatik passat ve jettaya bakıyorum.
    jetta 10 bin civarı aşağı passattan.
    o yüzden jettaya yöneldim
    2012 80-100 bin km arası dsg dizel jettalarda dsg arızası olurmu,garantiden kavrama değişityse bize sıkıntı olurmu?
    biliyorsunuz konularda ve nette epey olumsuz yorum var ama bu garantiden değişenlerde sıkıntı olan oldumu sonradan.
  • Yeni kasa jetta kullanıcısıyım. Yakınlarda 3d paspas alan varmı. Bulunduğum bölgede satın alabileceğim bir yer yok. internetten sipariş vereceğim. Önerebileceğiniz bir satıcı varmıdır ?
  • 2012 Jetta 1.6 Tdi trendline yada comfortline kullanıcıları var mı? Araçlar hakkında bilgi almak istiyorum eğer bildiğiniz güzel bir inceleme yazısı varsa alabilirim.
  • Arkadaşlar abim jetta alicak confor sanirsam 1.2 tsi blue dsg mi yoksa 1.4 tsi blue dsg mi kafamiz karişti cogu 1.4 demişt bende 1.2 dedim kalkişar filan fark eder diyo değer mi..??
  • SEHZADE63 S kullanıcısına yanıt
    test sürüşüne çıksın, ne kadar fark eder kendisi karar versin. 1.4 ve 1.2 tahminime göre elbette fark edecektir. ancak test sürüşü ile aradaki fark önemli mi değil mi kendisi karar verebilir.
  • Silecekleri serviste mi değiştiriyorsunuz yoksa internetten mi getirtiyorsunuz?
  • 
Sayfa: önceki 333334335336337
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.