Şimdi Ara

Yeni iPhone 8 sızıntısı cihazın final tasarımını ortaya çıkardı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
149
Cevap
0
Favori
8.979
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Özgür androidciler gelir hocam birazdan. Biz telefonu bilgisayar gibi kullanıyoruz diye.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7s Plus 128 Her Türlü Alınır... 5 Sene Kafa Rahat Kullanılır...

• cop oglu cop

• Ota boha inanıyorsunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: trapspeed

Ekran kasa oranı dediniz adamlar %90 üstüne çıkmış, kablosuz şarj diye ağladınız onu da koydular, parmak izi okuyucuyu çöp androidler gibi arkaya almamışlar, ekranın altına gömmüşler. Zaten CPU/GPU olarak her zaman ezdi adamlar. Dual Cam, 3D touch vb. donanım üstünlükleri de mevcut. iOS 11 ile de kusursuz bir final yapıp güzel bir de pil süresi elde ederlerse daha bu telefona sallamak için nasıl argümanlar sunacaksınız çok merak ediyorum.

Forum ağlak android tayfası dolu, bıktırdılar artık.

İstedikleri kadar ağlasınlar, aldıkları çöp telefonları 2 ayda eskiyor çeyreği fiyatına satamıyorlar. Karın ağrıları bu yüzden.

• Ahize ve kameranın şekli her şeyi bozuyor. Note 8 bunu tokatlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Erasmus78

Aha buldum.

Yeni iPhone 8 sızıntısı cihazın final tasarımını ortaya çıkardı

Keşke böyle gelse.

Bu bildigimiz s8 plusun ustunde oynanmis modeli hic yakistiramadim applecinin keske boyle gelse lafina :D

Harbiden boyle gelirse bize iyi malzeme cikar replikaci apple diye

• İstediğimiz çoğu şeyi eklemişler aslında çok da söylenmemek lazım.

• Ekrandaki kamera ve ahize çıkıntısının her iki yanındaki boşlukları saat, sarj yuzdesi, wifi işareti gibi şeylerin olduğu sabit bir alan olarak kullanırlar, boyle olunca kotu bir görüntü olmaz, ben şahsen beğendim, tek soru işareti Touch ID ekranın altına yerleştirildiyse, normali kadar kararlı çalışacak mı? Bunu basarabilirlerse efsane bir model olacaktır.

• Touch ID Power Button'a yerlestirilmis olabilir!

• yav herkes tutturmuş bir touch ID'yi. iris yada yüz tanıma olacaksa touch ide gerek yok. olmasın zaten

• quote:

Ekran kasa oranı dediniz adamlar %90 üstüne çıkmış, kablosuz şarj diye ağladınız onu da koydular, parmak izi okuyucuyu çöp androidler gibi arkaya almamışlar, ekranın altına gömmüşler. Zaten CPU/GPU olarak her zaman ezdi adamlar. Dual Cam, 3D touch vb. donanım üstünlükleri de mevcut. iOS 11 ile de kusursuz bir final yapıp güzel bir de pil süresi elde ederlerse daha bu telefona sallamak için nasıl argümanlar sunacaksınız çok merak ediyorum.

İşte aradığım görüş bu

• Huh tasarımı güzel diyorlar bide anasayfa resmi dışındaki resimlere baksalar keşke. Anca çomar dandroidçiler damlar buraya şimdi diye yazarlar.

• İp7 ile devam böyle giderse artık apple bitti.

• quote:

Bumu bu ekran yani doğru duydum değil mi bu ekran %90'ın üstünde yahu kör müsün bunun nesi %90? Yukarıda kocaman ahize ve kamera var onu görmezden geldiğinizi farz ediyorum o şekilde %90 olur herhalde.

• xiaomi ultrasonik parmak izi okuyucuyu bilmeyen apple sektörde ilk olacak zannetmiş

tasarımı henüz görmedik ama s8 mi mix gibi bişey olur en fazla

klasik apple

yenilik diye keriz turnusolluğu yapacak

kamerasına garantisine lafım yok

ama

tr için apple almak keriz turnusolu demeyine gönüllü kobay olmaktır

• Bu tasarıma göre touch id gömülü ekrana yani

• yaw iyidir işte ne farkeder

• Touch id bana gore ekrana gonulu olmayacak, touchbar tadinda olacak ve camin parcasi gibi gorunecek sadece. Bence harika olmus bu telefon, daha be olsun. Alti ustu tum telefonlar bir dikdortgene sigdiriliyor elbet benzerlikleri olacak yuvarlak olmadiklari surece.

• quote:

Orijinalden alıntı: TormentedSoul

xiaomi ultrasonik parmak izi okuyucuyu bilmeyen apple sektörde ilk olacak zannetmiş

tasarımı henüz görmedik ama s8 mi mix gibi bişey olur en fazla

klasik apple

yenilik diye keriz turnusolluğu yapacak

kamerasına garantisine lafım yok

ama

tr için apple almak keriz turnusolu demeyine gönüllü kobay olmaktır

Keske 2 yıl önce 6s almak yerine galaxy s6 falan alsaydım simdi ne güzel üstüne 2 telefon daha değiştirmiştim :) Baya keriziz yani senin anlayacağın. Kerizlikten ölmek üzere bu apple kullanıcıları yahu, çok keriziz çok.

Bu arada xiaomi ultrasonik ne alaka onu anlamadım, ekran altında fingerprint sensörü falan mı var ?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.