Binbaşı
14 Ocak 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 69 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Arkadaşlar merhaba, eşime suv bir araç almayı düşünüyoruz, bütçemiz 2 milyon civarı, bu fiyat aralığında hangi araçları önerirsiniz? Teşekkürler.

arkadaşlar merhaba, yardımınıza ihtiyacım var, eklediğim belgedeki Nov. 23, 2022 tarihindeki 23'ü 02 olarak aynı fontla değiştirmem gerekiyor ama photoshop kullanmayı bilmiyorum, yardımcı olabilrseniz çok sevinirim teşekkürler.

Photoshop İle Tarih Değiştirme

arkadaşlar merhaba, eklediğim belgedeki allta yazan nov. 23, 2022 tarihindeki 23'ü aynı fontu kullanarak 02 olarak değiştirmem gerekiyor ama photoshop bilgim sıfırın altında, yardımcı olabilirseniz çok sevinirim, teşekkürler.

Belge Üzerindeki Tarihi Değiştirme Acil Yardım

Merhaba arkadaşlar bir arkadaşım yeni bir şirkette ise başlıyor ve iyi bir laptop ihtiyacı var, grafik tasarım işleri olacağı icin ekran kartının ve işlemcisininiyi olması gerekiyor 15 inç civarı ne önerirsiniz teşekkürler. Bütçe 15 bin max 20 bin.

Arkadaşlar merhaba, bir arkadasım günlük kullanım icin notebook alacak, bu bütçeye ne önerirsiniz, teşekkürler.

Arkadaslar merhaba, arkadaşımın iPhone 7 Plus telefonunda iOS 14.0.1 güncellemesi sonrası, arama yaptığında yada karşıdan arama geldiğinde karşıdakinin sesi gelmiyor, kendi sesi gitmiyor, video çektiğinde ses yok, arama yaptığında ekrandaki Hoparlor kısmı silik tıklanmıyor, ne yapmak gerekir?
Arkadaslar 10 yıl önce aldığım asus laptopum o kadar yavaşladı ki günlük işleri bile yapamaz oldum, bu bilgisayara ssd ve RAM alsam toparlar mi yoksa yeni bilgisayar mi almalıyım ne dersiniz ?
Yavaşlayan laptop,ssd ve RAM takviyesi mi yeni pc mi
Arkadaslar merhaba hiç memnun olmasam da sitede Superonline olmadığı icin yeniden ttnet’e Taahhüt vereceğim, su an 50 mbps kullanıyorum, hat değerlerimi ekliyorum, 100 mbps hızı hattım kaldirir mi ? Yoksa 50 ile devam mi edeyim?
TTNET Taahhütüm bitiyor, yeni taahhüt için alabileceğim Max hiz nedir?
Arkadaslar merhaba, iPhone 6 cihazımda WiFi çok az çekmeye Bluetooth bağlantısı sürekli kopmaya başladı, ben de WiFi anteni alıp değiştirdim değiştirdikten sonra daha da kötü oldu, sorun anten dışında başka bir yerde olabilir mi? Ne önerirsiniz?
Merhaba arkadaslar, bir arkadasım telefon alacak, 2500 bütçesi var, bu bütçeye ne önerirsiniz, arkadasım xiaomi not 8 pro almayı düşünüyor.
Hakkında
Konum: Bursa
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen hafta
Son Mesaj Zamanı: 3 hafta
Mesaj Sayısı: 1.026
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.137
İkinci El Bölümü Mesajları: 19
Konularının görüntülenme sayısı: 65.040 (Bu ay: 645)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.661 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.